Elazığ da formatörlük

Kodla Büyü
Hocam merkezde olmadığım için detayını bende tam olarak bilmiyorum...Biraz daha bekleyelim bugün belli olur büyük bir ihtimalle..

inşallah bir aksilik çıkmaz arkadaşlar, artık hiçbir şeye güven kalmadı çünkü, kesin dediğimiz şeyler bakıyoruz tam tersi olmuş..

Milli Eğitimin formatör görevlendirme anlayışını avatarımla protesto ediyorum:)lütfen bekleyiniz.....

az önce aradım bekliyoruz dediler.
bugün yine çıkmayacak sanırım

El-Aziz' Alıntı:
az önce aradım bekliyoruz dediler.
bugün yine çıkmayacak sanırım
kimden sordunuz hocam nereyi aradınız?Milli Eğitim İmzalamış Valilik onayına sunmuşs eğer artık çıkar diye düşünüyorum.Engel olacak değil heralde vali bey.Sonuçta Milli Eğitim uygun görmüş.SOnuçta durum hakkında Milli Eğitim daha ayrıntılı bilgiye sahip.

herkese merhabalar,

benim anlamadığım bilgi işlemde çalışan arkadaşlar mem' in imzalayıp imzalamadığını bilmiyorlar mı? Bu kadar zor mu?

o zaman günahlarını aldım kusura bakmasınlar lütfen, bu aralar çok gerginiz hepimiz,

valilikte sorun çıkmaz kesinlikle,

peki ne zamandan itibaren geçerli olacak acaba,

Arkadaşlar hiç boşuna formatörlük falan beklemeyin çıkmayacak. neden çıkmayacak. çünkü adamlar baktı işler tıkır tıkır yürüyor sağolsun bizim bilgisayarcılar melek! gibi her işi gönüllü yapıyorlar niye boşuna ek ders versinler ki. ben sizi uyarmıştım okulda hiç bir işe karışmayın. milli eğitim üzerinde baskı hissetmesse yapmaz. siz kendi elinizle kendinizi yaktınız. şimdi formatörlere ekders yerine bakalım ne verecekler. aferin arkadaşlar aynen devam!!!!!

yazı çıktı sonunda çok şükür bir ekimden itibaren dönem sonuna kadar

hepimizin gözü aydın hayırlısı bakalım :++:
hocam benim okula da bakar mısınız?

Arıcak Arıcak YBO

Geri