Elazığ da formatörlük

Kodla Büyü
valla birde Meb' in bir haberi var gördünüz mü? BT Rehber Öğretmeni diye?

Heralde Elazığ boş yere görevlendirme yaptı, sanırım 2-3 formöatör olup, sonra adımız değişecek? Bu hızlı değişim pskolojimi bozdu :D

mahmutemre2211' Alıntı:
valla birde Meb' in bir haberi var gördünüz mü? BT Rehber Öğretmeni diye?

Heralde Elazığ boş yere görevlendirme yaptı, sanırım 2-3 formöatör olup, sonra adımız değişecek? Bu hızlı değişim pskolojimi bozdu :D

Ben bu haberi bulamadım sayın hocam, geçen ay bahsi yapılmıştı da seminer döneminde bugün böyle bir haber görmedim?

Olamadık olamadık bir gün içinde hem formatör hemde bt rehber öğretmeni olduk vay anasını :D

Ya arkadaşlar bt rehber öğretmen yazısını okudunuz mu benim gibi ikili eğitimde çalışanların çalışma saati nasıl olacak (sabah ortaokul öğleden sonra ilkokul), 2 öğretmen görevlendirilebilir diyor bizde şartları tutan hiç kimse yok keşke olaydı bu durumda :D Bir diğer nokta bt rehberliği haftalık ders programına eklenir diyor sadece sabahçı olabilir miyim bu durumda acaba?

arkadaşlar bt rehber öğr olduk en sonunda, bir günde hem formatör hem bt rehber öğretmeni :D

sanırım bizden tekrar görevlendirme almayacaklar, ünvan değişikliği ile devam edeceğiz bilgi işlem öyle söyledi,

bir açıklama gelecektir, yarım gün çalışacağız bu iyi oldu

atatürk hocam, merkezde

senin hocam? bu arada ilçe milli eğitim müdürü yarın mem' e gidip fatih projesi kapsamında akıllı tahtaların 50 gb programı varmış onu almamı söyledi, yazı geldi, sizde de var mı böyle bir durum?

hocam ben Keban ÇPL deyim. eşim ortaokulda onun için formatörlüğü sordum. daha kebana akıllı tahta gelmedi

peki bt rehber öğretmeni yine formatörlük gibi devamlı görevlendirme ile mi devam edecek...

arkadaşlar bu yeni yayınlanan yazıya göre değişiklik yapılması gerekiyor yani Formatör görevlendirmeleri iptal edilip yeniden başvuruların alınması gerekir.Çünkü ikili öğretim yapan okullarda birden fazla Bt öğretmeni başvuruda bulunmak isteyebilir.Bu durumda 2 öğretmeninde başvuru hakkı var.diğeri diyebilirki bende BT Rehber Öğretmeni olmak istiyordum benim başvurumu neden almıyorsunuz.

İkili öğretimde tek öğretmenim çalıma saati yarım gün mü yazıyı herkes kendine göre yorumluyor, mesela ben 30 saat yarım gün çalışacam diye yorumladım :D

Arkadaşlar tekrar görevlendirme yapılırsa, lütfen yazıyı burada paylaşalım, bizim ilçeye mail gelse bile pek kimsenin bakacağını sanmıyorum :puhaha:

Mevcut durum itibari ile yeni görevlendirme yapılmayacak gibi. Dönem sonuna kadar var olan görevlendirme ile yola devam edileceği şeklinde bir görüş var.

Kendinizi buna hazırlarsanız iyi olur...

Sayın hocam, mevcut durum itibari ile diye birşey sözkonusu olamaz, mem diyebilir ki ben formatörlük diye yaptım ama bütün şartlar yeni görevlendirmeye uygun o yüzden yenisini bu dönem yapmayacağım diyebilir, ancak yeni şartlar geçerli, ya da en azından benim için geçerli artık, idarem zaten anlayışlı idi hiç sorunumuz yoktu, şimdi de aynı şekilde 9-3 çalışmaya devam :D

mahmutemre2211' Alıntı:
Sayın hocam, mevcut durum itibari ile diye birşey sözkonusu olamaz, mem diyebilir ki ben formatörlük diye yaptım ama bütün şartlar yeni görevlendirmeye uygun o yüzden yenisini bu dönem yapmayacağım diyebilir, ancak yeni şartlar geçerli, ya da en azından benim için geçerli artık, idarem zaten anlayışlı idi hiç sorunumuz yoktu, şimdi de aynı şekilde 9-3 çalışmaya devam :D

Sayın hocam,

İl koordinatörümüz ile görüşmem neticesinde bana ilettiği durum bu. Kendisi bizler adına ne gerekiyorsa zaten yapmaya uğraşıyor. Neticede yapabilecekleri ve yetkileri sınırlı. Dilerseniz il milli eğitim müdürümüze bu konuda ulaşmayı deneyebilir ve fikrini değiştirmesini isteyebilirsiniz.

benim mem müdürünün fikrini değiştirmek gibi bir niyetim de iddiam da yok, ( bunu benim hangi cümleme istinaden söylediniz pes), ben il koordinatörünü tanıyorum uğraştığını da biliyorum savunmanıza gerek yok çünkü ben ona herhangi bir şey eleştiri yapmadım, lütfen öncelikle benim ne dediğimi okuyun,

sizin bu cevabınızı anlamadım, sanırım kavga çıkarmaya çalışıyorsunuz

mahmutemre2211' Alıntı:
benim mem müdürünün fikrini değiştirmek gibi bir niyetim de iddiam da yok, ( bunu benim hangi cümleme istinaden söylediniz pes), ben il koordinatörünü tanıyorum uğraştığını da biliyorum savunmanıza gerek yok çünkü ben ona herhangi bir şey eleştiri yapmadım, lütfen öncelikle benim ne dediğimi okuyun,

sizin bu cevabınızı anlamadım, sanırım kavga çıkarmaya çalışıyorsunuz

Sayın hocam,

Siz, benim yazdıklarımı ne şekilde anlayıp buna yordunuz (lütfen önceki cevapları da bu bağlamda değerlendirin). Daha öncesinde aynı başlık altında görevlendirmelerin yapılması konusunda tanıdık müdürler ile MEM'e gidilmesi, baskı yapılması vb.; il koordinatörü arkadaşın bu konuda ağırlığını ortaya koyması gibisinden ifadeler geçti... Bende konu hakkındaki durumu kısaca özetledim. Mevcut durum itibari ile rahatsızlık duyanlar var ise il milli eğitim müdürüyle bu konuda görüşülebileceğini ifade etmiş oldum.

Ayrıca kavga etmek niyetinde olmadığımı açıkça söyleyebilirim. Lütfen yazılan cevapları bu şekilde değerlendirin...

Geri