2012 Ağustos Dönemi Celbi(Asker Öğretmenlik )

Kodla Büyü
japcann' Alıntı:
peki ben biyerde duymustum 10 güne kadar izin hakları oluyormus o duoğru mu çünkü benim evlilik durumu var eger izin hakkı varsa kullanmak istiyorum
izin hakkı var 10 gün kaç gününü kulllanırsan o kadar gün geç teskre alırsın.

marfan' Alıntı:
firtuna61' Alıntı:
adanada sınava girecekler 1 gün önceden sıra verdikleri söyleniyor donanımhaber de bunun gerçeklik payı var mı arkadaşlar ?

evet ben de donanımhaber de okudum. sanırım var böyle bişey
hiç bir yerde öyle bir uygulama yok. sınava gelenlerin kendi aralarında oluşturdukları işgüzarlıktan ibraret bu olay.
daha asker değilsin birşey değilsin kışla içi için sana hiç bir sıra bilmem ne veremezler.

Arkadaşlar Milli Eğitim Müdürlüğü benim sevk belgemi istiyor beni ücretsiz izne ayırmak için, ancak askerlik şubesinden verilen zarf bantlı ve kapalı bir şekilde verildi bunu açsam mı yoksa gidip şubeden sevk belgesinin bir örneğini mi istesek, çünkü milli eğitim ek a belgesiyle ücretsiz izne ayırmıyor

rcelik21' Alıntı:
Arkadaşlar Milli Eğitim Müdürlüğü benim sevk belgemi istiyor beni ücretsiz izne ayırmak için, ancak askerlik şubesinden verilen zarf bantlı ve kapalı bir şekilde verildi bunu açsam mı yoksa gidip şubeden sevk belgesinin bir örneğini mi istesek, çünkü milli eğitim ek a belgesiyle ücretsiz izne ayırmıyor
hocam okula gödermen için 1tane de sana vermeleri gerekiyordu sevk belgesi. zarfın dışında. eğer vermedilerse şubeye gidip almalısınız. zarfı açmayın

rcelik21' Alıntı:
Benimde başıma geldi bu durum. Zarfın içinde de bir tane vardı belge. Askeriye zarfın dışında ekstra bir kağıt vermedi. Şube müdürü aradı aylıksız izin için sevk belgesini göndermen lazım diye. Bende sarı zarfın ( ki benim zarfımın ağzını onlar bilerek açık bıraktı ) içindeki sevk belgesini siirte gönderdim işlemlerimi hallettirdim ve geri istedim. Adamlar işlemlerini hallettiler ve gönderdiler bana kağıdımı. Bende belge içine tekrar koydum :)

Ama istersen askerlik şubesiyle konuş bir tane daha verebiliyorlarsa versinler yoksa sende benim gibi yapmalısın...

arkadaşlar benim şimdi kafam karıştı şubede benim belgelere kırmızı yazı ile öğretmen damgası filan vurmadılar bir sorun olurmu?bazı arkadaşlar o damga olmaz ise asker öğretmenlik çıkmazmış bu doğrumu gerçekten?

aaronox' Alıntı:
arkadaşlar benim şimdi kafam karıştı şubede benim belgelere kırmızı yazı ile öğretmen damgası filan vurmadılar bir sorun olurmu?bazı arkadaşlar o damga olmaz ise asker öğretmenlik çıkmazmış bu doğrumu gerçekten?

Siyah bir damga ile bütün belgelerime öğretmen damgası vurdular. Fakat askeri öğretmenliğin bununla alakası yok çünkü hocam sen öğretmen olmak için sınava giriyorsun. O belgelerde öğretmendir demesine gerek yok... Millet kafanı karıştırmasın...

Merhaba arkadaşlar ben ağustos döneminde askere gitcem. Doguda memleketimde görev yapıyorum ama başka ilçede görev yapıyom. Memleketinde görev yapmanın asker öğretmenliğe etkisi nedir. Bir de bizim okulda askere başka bir arkadaşım da gidecek aynı okuldan 2 kişinin gitmesi asker öğretmen çıkma ihtimalini azaltırmı ? sizden cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler.

ademola' Alıntı:
rcelik21' Alıntı:
hocam okula gödermen için 1tane de sana vermeleri gerekiyordu sevk belgesi. zarfın dışında. eğer vermedilerse şubeye gidip almalısınız. zarfı açmayın

Teşekkürler cevap için

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
rcelik21' Alıntı:
Benimde başıma geldi bu durum. Zarfın içinde de bir tane vardı belge. Askeriye zarfın dışında ekstra bir kağıt vermedi. Şube müdürü aradı aylıksız izin için sevk belgesini göndermen lazım diye. Bende sarı zarfın ( ki benim zarfımın ağzını onlar bilerek açık bıraktı ) içindeki sevk belgesini siirte gönderdim işlemlerimi hallettirdim ve geri istedim. Adamlar işlemlerini hallettiler ve gönderdiler bana kağıdımı. Bende belge içine tekrar koydum :)

Ama istersen askerlik şubesiyle konuş bir tane daha verebiliyorlarsa versinler yoksa sende benim gibi yapmalısın...

Teşekkürler cevap için

arkadaşlar adanadan sıra alma işi gerçek ve ne zaman verilecek bilgisi olan buraya yazsın lütfen güncelleyelim

oatasoy' Alıntı:
arkadaşlar adanadan sıra alma işi gerçek ve ne zaman verilecek bilgisi olan buraya yazsın lütfen güncelleyelim
ÜSTADIM ADANADA TANIDIĞI OLAN BİRİ SORDURSA ÇOK GÜZEL OLUR...

ARKADAŞLAR ANKARADAKİ SINAV DURUMUNDAN HABERİ OLAN YOK MU NEDİR NE DEĞİLDİR DİYE !!!
Samsunda askeriyenin yanındaki kafe illegal bi liste yapıyomus ankarada da var mı öyle bir iş!!!
Ankarada sınava gitmeyi düşünenler kaçıncı gün gidecekler ?

adanadayım gittim sıramı aldım hhaberiniz olsun arkadaşlar :idea: en büyük asker bizim asker :tr:

adanadayım gittim sıramı aldım hhaberiniz olsun arkadaşlar :idea: En Büyük Asker Bizim Asker :tr:

gidiyorsun istiyorsun veriyorlar :D izzettin çalışlar kışlasında kapıdaki nöbetçiden yanınıza sarı dosyayı alın ne olur ne olmaz bana sordu gösterdim yanımdakine sordu onda yoktu ama verdi onada ama tersine gelirse vermeyedebilir...

byramdan' Alıntı:
gidiyorsun istiyorsun veriyorlar :D izzettin çalışlar kışlasında kapıdaki nöbetçiden yanınıza sarı dosyayı alın ne olur ne olmaz bana sordu gösterdim yanımdakine sordu onda yoktu ama verdi onada ama tersine gelirse vermeyedebilir...

hatayda olduğumuz için bu fırsatı kaçırdım o zaman ilk gün gidenler sınava giremez sıra almadıysa önceden

byramdan' Alıntı:

şimdi mersindeyim tam adres verirmisin bende gidip alayım şimdiden...acil bekliyorum....

hocalarım valla bilmiyorum ama zannetmiyorum verceklerini :( normalde dediğim gibi belgeyi soruyor...

ben şidmdi adanadan geliyorum sıra numarası aldım...başkasının yerine vermiyorlar hocalarım...sordum adamlar sarı zarfı ve kimliği istiyorlar baktından sonra sıra numarası veriyorlar...

Değerli hocalarım garip bir soru olacak ama sınava traşlı bir şekilde gidiyoruz di mi. Sonuçta sınava girince asker oluyoruz :) Bu konu hakkında bizi aydınlatacak olan var mı :?:

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Değerli hocalarım garip bir soru olacak ama sınava traşlı bir şekilde gidiyoruz di mi. Sonuçta sınava girince asker oluyoruz :) Bu konu hakkında bizi aydınlatacak olan var mı :?:

aldığım bilgilere göre düzenli birşekilde gidilecek.. sakal tıraşı düzgün saçlar düzgün bir kıyafet nede olsa ilk izlenim denen birşey var demi...
ama teslim olmaya giderken saç tıraşınızı olup gidin orda hem fırça yemekten hemde açemi berberden kurtulmuş olursunuz...

Geri