2012 Ağustos Dönemi Celbi(Asker Öğretmenlik )

Kodla Büyü
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
hipopotam' Alıntı:
acemi birliğe gittiğinizde sizin ilk gün canınızı olağan üstü bir olay olmasa tıbbi seyyar bir revir gibi iskemlelerden bir tezgah kuruyorlar siz
tabureye oturuyorsunuz sağınızdaki ve solunuzdaki sağlık memurları aynı anda birisi 1 birisi 2 tane aşıyı hayvana vurur gibi sokup anırtacak hızda
enjekte ediyorlar ondan başkada akıllı insanlarsanız hiç bir zorluk görmezsiniz.

Hocam sende çok acımasızca yazmışsın iğne olayını :D Adamı korkutuyon bak söyliyim :)
doğruya doğru ama 3bin kişiye 2 tane sağlık memurunasıl yetiştirecek bir gün içinde o kadar aşıyı tabilki bişeyler jet hızında yapılarak. :mrgreen:

garbetoglu1967' Alıntı:
Askeri lisede öğretmenlik yapmak ister misin diye bana da sordular Samsunda, Askeri öğretmenlik tercihimdir dedim bilmem doğru mu ettim;))

hocam bizde askeri öğretmenlik şansı yok denecek kadar az.. doğudaki arkadaşlara kendi okullarında yaptırıyorlar okadar.. başka türlü tek tük çıkıyor işte

hipopotam' Alıntı:
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
hipopotam' Alıntı:
acemi birliğe gittiğinizde sizin ilk gün canınızı olağan üstü bir olay olmasa tıbbi seyyar bir revir gibi iskemlelerden bir tezgah kuruyorlar siz
tabureye oturuyorsunuz sağınızdaki ve solunuzdaki sağlık memurları aynı anda birisi 1 birisi 2 tane aşıyı hayvana vurur gibi sokup anırtacak hızda
enjekte ediyorlar ondan başkada akıllı insanlarsanız hiç bir zorluk görmezsiniz.

Hocam sende çok acımasızca yazmışsın iğne olayını Adamı korkutuyon bak söyliyim :)
doğruya doğru ama 3bin kişiye 2 tane sağlık memurunasıl yetiştirecek bir gün içinde o kadar aşıyı tabilki bişeyler jet hızında yapılarak.

Doğru diyosun hocam. Zaten tuzlada adamlar resmen bundan bahsettiler :D 10 gün sonra bakalım başımıza neler gelecek :)

şırnakta bilgisayar öğretmeni arkadaşımın girilmiş ;AYLIKSIZ İZİN YAZILMIŞ VE YER :bURDUR YAZIYOR... bu arkadaşa kesin asker öğretmenlik çıktı

Şu Anki Durumu : Aylıksız İzinde (Yurtiçi Askerlik) yazıyor...birde askeri öğretmenlik eğitimi bir tek burdurda verilmiyor diye biliyorum...

Burdur olayına inanmayın hocam, evet yazıyor ama o MEM'dekilerin işgüzerlığı.. Bende de yazıyordu kısa dönem yaptım... Pek heveslenmeyin, hayırlısı neyse o.

bu yurtiçi askerlik yazan arkadşların izin tarihi sistem üzerinde ne gözüküyor birde tecrübelilere sormak lazım giderken neler götüreceğiz neler lazım oluyor...

ucamus' Alıntı:
bu yurtiçi askerlik yazan arkadşların izin tarihi sistem üzerinde ne gözüküyor birde tecrübelilere sormak lazım giderken neler götüreceğiz neler lazım oluyor...

bende 1 yıl aylıksız izin görünüyor 1 yıl vermişler...nedenki acaba daha belli değil birşey değil

1 yıl veriyorlarda hocam ben başlangıç tarhini soruyorum bende 31.07.2012 yazmışlar normalde 01.08.2012 olmuyor mu?

fatih22222' Alıntı:
ucamus' Alıntı:

bende 1 yıl aylıksız izin görünüyor 1 yıl vermişler...nedenki acaba daha belli değil birşey değil
sana asker öğretmenlik çıkmış fatih hocm

hocalarım lütfen karıştırmayalım biz izin alırken 1 yıllık diye izin alıyoruz. eğer asker öğretmenlik çıkmazsa 6 aylık devrenin sonunda yani şubat başında ücretsiz izinimizi bozduruyoruz... arkadaşın verdiği dilekçede 1 yıllık izin istediği için oraya 1 yıl yazmışlar... daha kesin birşey yok milletin kafasını karıştırmayalım..... :!:

ucamus' Alıntı:
1 yıl veriyorlarda hocam ben başlangıç tarhini soruyorum bende 31.07.2012 yazmışlar normalde 01.08.2012 olmuyor mu?
31.07.2012 yazaıyor bende de ayın biri yazmaz o tarihte resmen askeriz çünkü...::D

Arkadaşlar dilekçede zaten 1 yıl olarak aylıksız izne çıkıyoruz. Ayın 1'inde de askeriz denildiği gibi.
.
Sonuçlar Cuma günü açıklanacakmış. Gece saat 01:00'de belli olur dedi yerler. Bakalım ne çıkacak kısmetimize :)
.
Bunun dışında bir soru sorucam arkadaşlar. Ben Tuzlada girdim mülakatlara ve mülakatlarda fazla öğretmen yoktu ( Kalabalık olduğundan söylüyorum bunu )
Sizin girdiğiniz yerlerde durumlar nasıldı merak ettim.

Merhaba arkadaşlar. Konunun başında arkadaşımız baya güzel açıklamış ama ben görememiştim maalesef..

Sınavdan sonra şu şu branşlardaki öğretmenler ayrılsın dediler biz de ayrıldık maalesef. bizi mülakata aldılar. işte nerde çalışıyosun ne dersleri öğretiyorsunuz ne zaman göreve başladın filan feşmekan. Sorum şu subaylık mı çıkacak şimdi bana :) Bu mülakata katılıp da asker öğretmen olan arkadaşlar var mı aramızda????

dnzli_87' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Konunun başında arkadaşımız baya güzel açıklamış ama ben görememiştim maalesef..

Sınavdan sonra şu şu branşlardaki öğretmenler ayrılsın dediler biz de ayrıldık maalesef. bizi mülakata aldılar. işte nerde çalışıyosun ne dersleri öğretiyorsunuz ne zaman göreve başladın filan feşmekan. Sorum şu subaylık mı çıkacak şimdi bana :) Bu mülakata katılıp da asker öğretmen olan arkadaşlar var mı aramızda????

aynen beni de mulakata aldılar aynı sorular sonra hayırlı olsun dedi. şimdi ne olacak onu merak ediyorum :)

firtuna61' Alıntı:
dnzli_87' Alıntı:

aynen beni de mulakata aldılar aynı sorular sonra hayırlı olsun dedi. şimdi ne olacak onu merak ediyorum :)

benide aldılar milakata sonrada hayatında başarılar dilerim dedi...

mülakat askeri liselerde 12 ay asteğmen öğretmen olarak görevlendirecekleri personeli seçmek için yapılır. Merak etmeyin ben de o mülakata girmiştim ama asker öğretmenlik çıkmıştı. Her mülakata giren askeri lisede çalışacak diye bir kaide yok.

Geri