2010 İl Dışı Atamada Yerdeğiştirmeyi Düşünenler

Kodla Büyü

2010 ildışı atamalarda nereye tayin isteyeceksiniz?

• İstanbul

Oy: 24 6.2%
  • Ankara

Oy: 29 7.5%
  • İzmir

Oy: 47 12.1%
  • Bursa-Eskişehir Civarı

Oy: 43 11.1%
  • Konya-Kayseri Civarı

Oy: 32 8.2%
  • Adana-Mersin Civarı

Oy: 37 9.5%
  • Antalya-Muğla Civarı

Oy: 32 8.2%
  • Denizli-Manisa Civarı

Oy: 23 5.9%
  • Kocaeli-Sakarya Civarı

Oy: 13 3.4%
  • Zonguldak-Kastamonu Civarı

Oy: 9 2.3%
  • Samsun-Ordu Civarı

Oy: 20 5.2%
  • Trabzon-Rize Civarı

• Ezrurum-Kars Civarı

Oy: 1 0.3%
  • Sivas-Tokat Civarı

Oy: 11 2.8%
  • Van-Muş Civarı

Oy: 2 0.5%
  • Elazığ-Malatya Civarı

Oy: 20 5.2%
  • Diyarbakır-Ş.Urfa Civarı

• G.Antep-K.Maraş Civarı

Oy: 13 3.4%
  • Mardin-Şırnak Civarı

Oy: 5 1.3%
  • Edirne-Tekirdağ Civarı

Oy: 10 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    388
Re: İl dışı atama düşünenler ilk 3 tercihiniz neresi?

semra0223' Alıntı:
şimdi kadrodayım ama ilk yıl sözleşmeli çalıştım. ilk yılım sayılırsa isteyebilirim. kimileri sayılır kimileri olmaz diyor. sizce sayılır mı? sayılırsa çok çok çok sevinirim

tek tercih: malatya
danıştay kararı var hocam sözleşmeli öğretmenlikte gecen süreler kadrolu öğretmenlikte gecen süreler gibidir sözleşmeli öğretmenlikte gecen sürelerde derece ve kademe sayılıyor aynı zamanda il dışı atamada isteye bilirsiniz

67 puanla mersin merkeze tayin isteyeceğim inşallah...Rakip arkadaşlara bol şanslar dilerim :roll:

bu kadar çokmu ya tayin istiyecek olan. 190 kişi özür grubu ile gitti zaten.

250 de şimdi olsa 450 felan olur tahminen.. sayı biraz fazla gibi

Bide bu siteye üye olmayan ve bu ankete oy kullanmayanlarıda sayarsak 500 kişi olur...Bence 500 kişi çok fazla sayılmaz.Eşdurumu 190 kişiydi.İldışının 500 olması normal...(ORTALAMA BİR İLE 7 KİŞİ :) )

ben sıkıldım bu işlerden memleketime döneceğim. evimde oturucam. zaten annemde yalnız, bir de doktoraya başvurmayı düşünüyorum olursa. O nedenle aydın istiyorum.
zorunlu hizmeti kaldırabilirlerse doğrudan, kaldıramazlarsa da aydının zorunlu hizmet bölgesi ilçeleri. geçen sene sadece karpuzluda 1 mi 2 mi ne açık vardı.hayırlısı bakalım umarım olur.

benimde puanım 36 olucak mersin ve civarını istemeyi düşünüyorum. ama bi sorumolucak ben 31 temmuz itibariyle 3 senemi doldurmuş olmuyorum. doğu görevi için 3 senemin dolması gerek benim 31 ağustosda doluyor istememe gibi bir hakkım olabilirmi? bilgisi olan var mı?

neslicenk85' Alıntı:
benimde puanım 36 olucak mersin ve civarını istemeyi düşünüyorum. ama bi sorumolucak ben 31 temmuz itibariyle 3 senemi doldurmuş olmuyorum. doğu görevi için 3 senemin dolması gerek benim 31 ağustosda doluyor istememe gibi bir hakkım olabilirmi? bilgisi olan var mı?
Sizin 2 yıl 11 ay olacak.Yani 1 ay ile kurtarıyorsunuz.Ama yine çıkacak yönetmelik 31 Temmuz yerine 31 Ağustosu baz alırsa o zaman 3 yılınız doluyor....

neslicenk85' Alıntı:

2009 yılındaki yönetmeliğe göre 31 temmuz olduğu için tayin isteme hakkınız var ancak zorunlu hizmet bölgelerine isteyebilirsiniz.Ama 31 Ağustos olursa o zaman olabilir.

Oy sayısı yaklaşık 1 haftadır 250 civarında.Bu demek oluyorki bu yıl 260-270 civarında bilgisayarbilişim üyesi yerdeğiştirmeyi düşünüyor.Bir o kadar da dışardan olsa 550 civarı bilişimci yerdeğiştirecek.Ortalam bir ili 7 kişi isteyecek...

sguner_23' Alıntı:
Oy sayısı yaklaşık 1 haftadır 250 civarında.Bu demek oluyorki bu yıl 260-270 civarında bilgisayarbilişim üyesi yerdeğiştirmeyi düşünüyor.Bir o kadar da dışardan olsa 550 civarı bilişimci yerdeğiştirecek.Ortalam bir ili 7 kişi isteyecek...

250 fazla bir rakam.. bu siteden haberi olmayan binlerce kişi var.. örneğin bizim okulda arkadaş tayin istiyecek bilmiyordu bile.. zorla oy kullandırdım :)

mebbiste atama bölümüne giriyorum mesela eş durumunu seçiyorum orada mezuniyet bilgilerinizde yanlışlık vardır diyor? neden?
bilen varmı??

Geri