☆☆☆BES☆☆☆

Kodla Büyü
mesafeli' Alıntı:
Hocam ne kadar sürede aldınız acaba iadeyi??
10 iş günü içinde iade ediliyor dendi ama 10 gün sonra iade edildi bizde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DaMieN' Alıntı:
Denizbanktan maaş alıyorum. Daha önce ziraatemeklilikten mesaj gelmişti. Bugün tekrar mesaj geldi sözleşmeniz yürürlüğe girmiştir diye. Online sistem üzerinden cayma talebini ilettim, iban numaranıza para geri yatacak dendi. Bekliyoruz...

İki gün sonra iade edildi. Bilginize arkadaşlar...

Sürekli hata veriyordu az önce girdim hata vermedi ve direkt iptal talebi oluşturdum, güle güle Halkbank BES..

bana bugün vakıfbanktan mesaj geldi. vakıfemeklilik internet sitesinde ayrılma bölümü de var. ama karar veremedim kalsam mı ayrılsam mı :shock:

ozlem22' Alıntı:
bana bugün vakıfbanktan mesaj geldi. vakıfemeklilik internet sitesinde ayrılma bölümü de var. ama karar veremedim kalsam mı ayrılsam mı :shock:
devam et ayrılma..para biriktirme olarak düşün...yarın obürgün paraya sıkıştığında çekersin, ya da 10 yıl sonra falan alacağın bir evin veya arabanın peşinatı olur....o kadar para için ayrılmaya değimez..
para geldikçe harcıyoruz çünkü...devam et ilerde bana dua edersin :)

only61' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
devam et ayrılma..para biriktirme olarak düşün...yarın obürgün paraya sıkıştığında çekersin, ya da 10 yıl sonra falan alacağın bir evin veya arabanın peşinatı olur....o kadar para için ayrılmaya değimez..
Hocam ben sunu merak ediyorum eğer 2 aydan sonra çıkarsak örneğin 2 yil sonra ana paramıza birşey oluyor mu yoksa ekstralari mi alamıyoruz sadece bunu ornekli açıklayacak olan var mi kimse bahsetmemis bu durumdan

LostParadise' Alıntı:
only61' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
Hocam ben sunu merak ediyorum eğer 2 aydan sonra çıkarsak örneğin 2 yil sonra ana paramıza birşey oluyor mu yoksa ekstralari mi alamıyoruz sadece bunu ornekli açıklayacak olan var mi kimse bahsetmemis bu durumdan

http://bireyselemekliliksistemi.org/bir ... tiler.html

yanlis numara girme bizim ilcede var sisteme giris yapamiyoruz halkemeklilikde no yanlis diye 444 ü de calismiyor 2560 a sms attim bi yanit gelmedi nasil cikacagiz bu isten varmi onerisi olan. bugun sabah beri 444 ve 0850 li nolari ariyorum aramiyor dip dip edip kapaniyor

gzegen' Alıntı:
yanlis numara girme bizim ilcede var sisteme giris yapamiyoruz halkemeklilikde no yanlis diye 444 ü de calismiyor 2560 a sms attim bi yanit gelmedi nasil cikacagiz bu isten varmi onerisi olan. bugun sabah beri 444 ve 0850 li nolari ariyorum aramiyor dip dip edip kapaniyor
Aynen hocam bilerek yanlış telefon numarası kaydetmişler mesajla size bildirim yaparız diye sallıyorlar. Mesaj sistemini kullanamıyoruz bu yüzden. Çağrı merkezi sabah 9 akşam 18 çalışıyormuş tabi 100 kere aradım düşmüyor. En fazla tc girme kısmına geldim. Onu da yanlış girdiniz deyip kapanıyor. Tam sinirler yani. Çıkmak istiyorum ötesi YÖK. Zaten zorla giydirmişsiniz derdiniz ne yani. Artık faks dilekçe yazacam başka türlü çıkamayacağız. Bi çözüm yolu bulursanız yazarsanız sevinirim.

ilceyi arayin noyu güncelletin diyorlar ilceyi arayacagim oglen tatili sonrasi onlar hallederse sizinde noyu ilceden güncelletmenizi tavsiye edecegim

Halk hayat emekliliği iptal edenler nasil iptal etti?hala mesajla tebligat yapilmadi ama maastan kesintiyi yaptilar.

arkadaşlar Ziraat emeklilikten yapılmış bize BES. nasıl en kolay cayabiliriö. sitesinden giriş yapamadım böyle bi numara yok diyor. numara güncelle deyince sözleşme no istiyor onuda ben bilmiyorum. nasıl yapcam?

ohen' Alıntı:
arkadaşlar Ziraat emeklilikten yapılmış bize BES. nasıl en kolay cayabiliriö. sitesinden giriş yapamadım böyle bi numara yok diyor. numara güncelle deyince sözleşme no istiyor onuda ben bilmiyorum. nasıl yapcam?
Giriş yapamıyorsanız müşteri hizmetlerinden haledebilirsiniz.

usare' Alıntı:
pcreis' Alıntı:
Halk hayat emekliliği iptal edenler nasil iptal etti?hala mesajla tebligat yapilmadi ama maastan kesintiyi yaptilar.
Hocam mesaj beklemenize gerek yok. https://internetsube.halkemeklilik.com.tr/ burdan tc kimlik ve tel no ile giriş yapın. İptal cayma işlemi yapın.
Bu arada ben 10 gün önce cayma işlemini gerçekleştirdim. Bugün kesintiyi yatırmışlar.
Hocam cevap icin tesekkurler.sanirim bildirim yapmadiklari icin halk emeklilik internet subesine giris bilgilerim icin hatalidir diyor.giris yapamiyorum.parayi kesmeyi biliyolar ama.ilginc gercekten.

halk emeklılık ınternet subesınden ayrılma talebi oluştururken teknık hata dıye uyarı veriyor çıkamadık

pcreis' Alıntı:
usare' Alıntı:
pcreis' Alıntı:
Hocam mesaj beklemenize gerek yok. https://internetsube.halkemeklilik.com.tr/ burdan tc kimlik ve tel no ile giriş yapın. İptal cayma işlemi yapın.
Bu arada ben 10 gün önce cayma işlemini gerçekleştirdim. Bugün kesintiyi yatırmışlar.
Hocam cevap icin tesekkurler.sanirim bildirim yapmadiklari icin halk emeklilik internet subesine giris bilgilerim icin hatalidir diyor.giris yapamiyorum.parayi kesmeyi biliyolar ama.ilginc gercekten.
Hocam o zaman 4444400 dı sanırım müşteri hizmetleri. Ordan arayıp hem bilgilerinizi düzelttirebilirsiniz hem de iptal işlemi yapabilirsiniz.

Halk Emeklilik 6 günde iade etti
Telefonla veya internetten gidemeyenler ilçe mem den aracı Halkbank şubesini öğrenip oraya gidip işini halletmeyi deneyebilirsiniz
Maaş bilgilerine yetişmez ise bu ay da BES kesintisi yapılır. Bu yüzden ayrılanların da okuldaki mutemede bildirmesi gerekir

isikayhan' Alıntı:
Telefonla veya internetten gidemeyenler ilçe mem den aracı Halkbank şubesini öğrenip oraya gidip işini halletmeyi deneyebilirsiniz
Maaş bilgilerine yetişmez ise bu ay da BES kesintisi yapılır. Bu yüzden ayrılanların da okuldaki mutemede bildirmesi gerekir
sözleşmenin bekleyen talebi bulunmaktadır. yeni talep girelemez. uyarısı veriyor

Önce çıkarım dedim, sonra kalmak mı mantıklı diye düşündüm ve hesap yaptım. Sonuç olarak bugün hem benim hem de hanımın iptal işlemlerini gerçekleştirdim. Hanım adına zaten devam eden bir BES var. Bende Allah nasip ederse ileride emekliliğe yakın düşünürüm tekrar. Nasıl olsa daha 22 yıl var.

Halk bank emeklilikle ilgili en son banka şubesine gidecem. Çünkü 444 lü numara işe yaramıyor. Bugun ilçedeki banka şubesinden biriyle görüştüm. Pazartesi bes le ilgilenen kişi geliyormuş. Elden dilekçe ile çıkacam. İlçe mem kanalından düzeltilir mi bilmiyorum ama okul müdürümüz durumu bildirecek. Herkeste aynı sorun vardır sanırım.

btnotlari' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
sözleşmenin bekleyen talebi bulunmaktadır. yeni talep girelemez. uyarısı veriyor

21 nisanda çıkış talebinde bulundum 10 günü geçti hala aktif görünüyor tekrar iptal etmeye çalışınca da aynı hatayı veriyor 10 gündür bi işlemi yapamadılar çoğu banka 2 günde hallediyor. :-1:

Halkbank için çıkış işlemleri..

Ekli dosyalar

• BİREYSEL EMEKLİLİK.rar
    597.5 KB · Görüntüleme: 115
hocam halen eklemediler okula yazı geldi fakat ne telefon ile nede internet üzerinden bilgi alabiliyoruz. Sanırım bende şubeye gideceğim halkemeklilik işi yokuşa sürüyor resmen

Re: Ynt: ☆☆☆BES☆☆☆

ZiraatBES
Çıkmayı başardım.Mesaj geldi
Şimdilik geri ödemeyi bekliyorumSeason1 mücadelesi benim için biter beyler.

Seneye bu ay 2. Sezonda görüşmek üzere
BES ile yeniden mücadele ederim artık.

Re: Ynt: ☆☆☆BES☆☆☆

COBOL' Alıntı:
ZiraatBES
Çıkmayı başardım.Mesaj geldi
Şimdilik geri ödemeyi bekliyorumSeason1 mücadelesi benim için biter beyler.

Seneye bu ay 2. Sezonda görüşmek üzere
BES ile yeniden mücadele ederim artık.
:puhaha: :mrgreen:

Geri