☆☆☆BES☆☆☆

Kodla Büyü
atakom' Alıntı:
ziraat emeklilikte online işlemlerde cayma talebi vardı, buradan cayıp para hesaba yatıyor, fakat bugün hemen altına ayrılma talebi eklenmiş, burada da ayrılmak için formu doldurup kimlik fotokopisi ile şubeye başvurun diyor, nasıl olacak bu iş şimdi, cayınca bitmiyor mu bu iş?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

atakom' Alıntı:
ziraat emeklilikte online işlemlerde cayma talebi vardı, buradan cayıp para hesaba yatıyor, fakat bugün hemen altına ayrılma talebi eklenmiş, burada da ayrılmak için formu doldurup kimlik fotokopisi ile şubeye başvurun diyor, nasıl olacak bu iş şimdi, cayınca bitmiyor mu bu iş?
Cayma iki ay içinde olan süreç için. Ayrılma ise iki ay geçtikten sonraki süreç icin olabilir.

ben caydım hatta sms bile geldi cayma ıslemınız ıle ılgılı basvurunuz alınmıstır dıye ama maaasımdan kesılen mıktar daha hesabıma yatmadı.

bende ziraatten cayma hakkımı internetten kullandım.henüz para iadesi yapılmadı.ancak tekrar online sisteme girince bes sözleşmeniz bulunmamaktadır diyor.yani cayma hakkını kullanınca sistemden çıkarmışlar.başka bir işlem gerekmedi.

hakand77' Alıntı:
bende ziraatten cayma hakkımı internetten kullandım.henüz para iadesi yapılmadı.ancak tekrar online sisteme girince bes sözleşmeniz bulunmamaktadır diyor.yani cayma hakkını kullanınca sistemden çıkarmışlar.başka bir işlem gerekmedi.
bende sız yazınca baktım sozlesme yok dıyor bende de durum aynı hocam.

usare' Alıntı:
Ziraat ve halkta çok kolay yaptık. İnternet şubesinden hemen cayılıyor. Hatta ziraat parayı 1 gün içinde yatırmış. Halk ı da bekliyoruz.
Halk bankasinda yapılacak işlemleri anlatır mısınız

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilk3r' Alıntı:
usare' Alıntı:
Ziraat ve halkta çok kolay yaptık. İnternet şubesinden hemen cayılıyor. Hatta ziraat parayı 1 gün içinde yatırmış. Halk ı da bekliyoruz.

AYRILMA boşluk, TCKN yazıp, 2560'a kısa mesaj

hocalarım başka bankadan maaş alıp halkbanktan msj gelen arkadaşlar nerden hallediyor çıkma işlemlerini

selim44' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
usare' Alıntı:

AYRILMA boşluk, TCKN yazıp, 2560'a kısa mesaj
hocam url.halkemeklilik bilmem ne die mesaj geldi burdan yapılıyor mu

Re: Ynt: ☆☆☆BES☆☆☆

Parayı Keserken hiç sorun yok. Jet hızı ile kesildi.
Cayarken yokuş yukarı.

faydasi! olacak bile olsa kimseyi fonlamak istemedigim icin ziraatin besonline sitesinden az once cayma talebi olusturdum. herkes kaciyor, bakalim ne zaman seve seve zorunlu hale getirecekler bu hukuksuzlugu.

Denizbanktan maaş alıyorum. Daha önce ziraatemeklilikten mesaj gelmişti. Bugün tekrar mesaj geldi sözleşmeniz yürürlüğe girmiştir diye. Online sistem üzerinden cayma talebini ilettim, iban numaranıza para geri yatacak dendi. Bekliyoruz...

isikayhan' Alıntı:
Halk Emeklilik en yavaşı
Bir hafta oldu hala girişi yapamadılar

Halk Emeklilik'e sonunda 444 4 400'u arayıp telefon ve IBAN'i verek işlemimi yaptım

Bizim ilçemizde çoğumuza (yani giriş yapamayan) sanırım 56 ile biten bir cep numarası girmişler. Arayıp bu numara değişikliğini yapmadan işlem yapmak mümkün değil ...

isikayhan' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
Halk Emeklilik en yavaşı

Halk Emeklilik'e sonunda 444 4 400'u arayıp telefon ve IBAN'i verek işlemimi yaptım

Bizim ilçemizde çoğumuza (yani giriş yapamayan) sanırım 56 ile biten bir cep numarası girmişler. Arayıp bu numara değişikliğini yapmadan işlem yapmak mümkün değil ...

Her yerde aynı sorun var ve herkes bunun kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyor. Bizim arkadaş hiç alakasız bir numara girmişler dedi. Millet hemen çıkmasın diye sallamışlar numaraları. Halbuki okul telefon ve e-postaları verdi bankaya.

isikayhan' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
Halk Emeklilik en yavaşı

T.C'yi tuşlayın diyor, tuşluyorum, hata giriş diyor telefonda. Tam baş belası.

ahmetfx' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
Halk Emeklilik en yavaşı

T.C'yi tuşlayın diyor, tuşluyorum, hata giriş diyor telefonda. Tam baş belası.

aynı durum bendede var hocam 3 yada 4 gündür meşgul uyarısı veriyordu şimdide eksik yada hatalı tuşlama yaptınız diyor. Baş belası bir banka neyazıkki daha öncede çıkarken bi ton uğraşmıştım

bizim de bütün bilgilerimiz alındı, kontrol ettik. ilçe mem tarafından topluca verildi
doğru telefon numarasını girmeme sorunundan, halk emeklilik için ilçede bu işle görevlendirilen halkbank şubesi sorumlu

Halkemeklilik uygulamasi bende sorun olmadi giris yaptim. Eger giris yapabilirseniz uygulama icerisinde ayrilmak istiyorum secenegi var

Halk emeklilik sayfasından otomatik katılım bölümünden iptal ettim Yaklaşık on gün oluyor. Ne yatan para var nede SMS filan. Başka Bişey yapmama gerek var mı bilmiyorum. Halkemeklilik ten parasını alan var mı aranızda??

Ben halk emeklilikten kesintiyi geri aldım

Sorun yok

Tek sorun 45 yaşını doldurana kadar her yıl bu olayın peşinde olmamız gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri