☆☆☆BES☆☆☆

Kodla Büyü
Halk Emeklilik BES'e Geçen hafta çarşamba günü mesaj gelmesini beklemeden 2560 mesaj hattına mesaj attım. "Talebiniz alındı" geri mesajı geldi. dün akşam itibari ile kesilen tutar tarafıma iade edildi.

sirius2006' Alıntı:
Halk Emeklilik BES'e Geçen hafta çarşamba günü mesaj gelmesini beklemeden 2560 mesaj hattına mesaj attım. "Talebiniz alındı" geri mesajı geldi. dün akşam itibari ile kesilen tutar tarafıma iade edildi.
bende internet üzerinden yaptım ama sözleşmenin bekleyen talebi bulunmaktadır diyor.. umarım olmuştur bi kaç kez denedim zaten yavaş geliyor sayfa belki ondandır

btnotlari' Alıntı:
sirius2006' Alıntı:
bende internet üzerinden yaptım ama sözleşmenin bekleyen talebi bulunmaktadır diyor.. umarım olmuştur bi kaç kez denedim zaten yavaş geliyor sayfa belki ondandır
Hocam daha önce talep ettiğiniz için öyle bir mesaj veriyor. Müşteri hizmetlerinden teyit edebilirsiniz.

btnotlari' Alıntı:
sirius2006' Alıntı:
bende internet üzerinden yaptım 10 gün oldu hala bekliyor benim talebimde "halkbank"

Ziraat Emeklilikte kolay bir yöntem ile telefonu güncelleyen var mı?

usare' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
sirius2006' Alıntı:
Hocam daha önce talep ettiğiniz için öyle bir mesaj veriyor. Müşteri hizmetlerinden teyit edebilirsiniz.

yani başka bişey yapmaya gerek yok artık heralde beklicez 1 hafta kadar olmazsa bakarız

internet bankacılığında kullandığım telefon numarasına kayıtlı değil diyor halkbank 2560 a mesaj atınca.

pcreis' Alıntı:
internet bankacılığında kullandığım telefon numarasına kayıtlı değil diyor halkbank 2560 a mesaj atınca.

Yavaş yavaş düzeltiyorlar. Kasıtlı olarak telefon numaraları hatalı girilmiş. Benim 10 gün sonra düzeldi.

Büyük zahmetle ayrıldık, şimdi de okul ve ilçe mem KBS'den BES'i iptal edemiyorlarmış. Hata veriyormuş

ben iptal etmiştim halktan ama mayıs ayına tekrar kesilmiş. İlçeyi aradık onlar sisteme müdahale edemiyorlarmış.

Anlaşılan o ki eğer KBS'deki sorun düzelmez ise BES'ten ayrıldığımız halde maaştan Mayıs ayında yine kesintisi olacak

her sene bu zırvayı yaşayacakmışız bir senelik deneme yatırımı yapacam aynı miktar ile bakalım bes mi benmi :D

bankacı tanıdıklardan duyduğuma göre şimdi çıksak bile tekrar sisteme alıncakmışız. 2019da çıkma tercihi olmadan tamamen zorunlu olucakmış bes :?

milleti uğraştırdıkları şeye bak, para yok para bitti ne yapsın adamlar, (ekonomi çoh eyi / yav he he :D ).

Bizim halk bankası fakat telefon numaralarımız yanlış verilmiş daha doğrusu ilçe milli eğitim ne verdi bilmiyoruz. Sisteme giriş yapamıyoruz bu yüzden hatta HalkEmeklilik 444 44 00 hep meşgul nasıl oluyosa ve 0850 ile başlayan numara dada tc yi girince eksik tuşlama yaptınız diyor. Mail attım kurum amiriniz iletişim bilgilerinizi güncellesin yazmışlar. Müdür de biz mebbisinizdeki numarayı yazdık dedi. Mebbisimdeki numaramda doğru. Kısacası ortada kaldık. Dilekçemi verelim acaba?

mayhem' Alıntı:
Bizim halk bankası fakat telefon numaralarımız yanlış verilmiş daha doğrusu ilçe milli eğitim ne verdi bilmiyoruz. Sisteme giriş yapamıyoruz bu yüzden hatta HalkEmeklilik 444 44 00 hep meşgul nasıl oluyosa ve 0850 ile başlayan numara dada tc yi girince eksik tuşlama yaptınız diyor. Mail attım kurum amiriniz iletişim bilgilerinizi güncellesin yazmışlar. Müdür de biz mebbisinizdeki numarayı yazdık dedi. Mebbisimdeki numaramda doğru. Kısacası ortada kaldık. Dilekçemi verelim acaba?
uygun poliçeniz bulunamadı diyo bende şuan sisteme girilmiyor geçen hafta çıkış yapmaya çalıştım olmuş mu aceba

Bendede telefon hatalı dedi. Kayseride ilçede görevli bir memur ayarlamışlar telefon numaralarının müdür yardımcısı toplu bir şekilde bizden alıp hata olnaları lçe memde düzelttirdi. Dahasonra sistemden mesaj yoluyla yarıldık. İşmdi halk emeklilik siteden baktım ayrılma talebiniz var diyor.
birde altta yazı var Her yılı nisan ayında sisteme otomatik olarak tekrar kaydedeceklermiş. uğraş dur.

zar zor halk emeklilikten çıkabilenlerden biri de benim.22 nisanda çıkma talimatı verdim .düne kadar para hesaba iade olmadı.günlerdir müsteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum. dün zar zor düşürdüm telefonu. 24 nisanda ibana yatırdık dediler. dedim yok yatmadı. hayır biz yatırdık siz yanlış bakıyorsunuz dediler. biraz sert çıktım parayı keserken ibanı doğru buluyorsunuz geri iade ederken mi yanlış oluyor bu işler diye. 1 saat sonra para hesabımdaydı. takip edin arkadaşlar

Halk Bankası için Sistemin nasıl işlediğini tecrübelerimle anlatayım faydası olur sizlere de.
Öncelikle sisteme giriş yapamıyordum. Bilgiler hatalı diyordu. Telefonla günlerce uğraştıktan sonra bir şekilde ulaştım. Telefon numarası yanlış girilmişmiş. Sonrasında kurum mutemetiniz ile iletişime geçip bilgilerinizi güncelletiniz dediler. Mutemet olmadığı için müdüre kurumsal hesap tanımlanıyormuş meğersem. Tabi müdürlerin bundan haberi yok. Müdür kurumsal hesaptan giriş yaptığında tüm çalışanlarını görebiliyor. Bilgilerini güncelleyebiliyor. Hatta direkt ayrılma yani cayma işlemini de uygulayabiliyor. Ben müdürün kurumsal hesabından direkt cayma işlemi yaptım 3 gün içinde hesabıma yattı. KEndileri giriş yapıp vayma işlemi yapan arkadaşların ise hala hesaplarına yatmadı. Müdürün kurumsal hesabından baktığımda kendileri yapan arkadaşların listede beklemede olduklarını gördüm. Kurumsal hesaptan yapan ben ve birkaç kişinin ise ayrılma gerçekleşti olarak gördüm.
Size tavsiyem kurumsal hesaptan cayma işlemi yapmanız daha hızlı oluyor.

bireysel emekliliği iptal etttim. para hesabıma da yattı. bu ay tekrar kesilmiş. her ay iptal mi edeceğiz?

yeremez' Alıntı:
bireysel emekliliği iptal etttim. para hesabıma da yattı. bu ay tekrar kesilmiş. her ay iptal mi edeceğiz?
:puhaha:

Art niyet yoksa yanlışlık vardır.
Tekrar iletişime geçin hocam

bende iptal ettim para da yatti bu ay ne olacak yine mi kesiliyor. Okulda sordum ilk iki ay kesilecekti zaten diyenler oldu bilemedik bilen de yok zaten.

ben de çıkmıştım kesilen para yattı ama bu ay yine kesinti olmuş...bunlarla hersene uğraşmaktansa seneye çıkmayı düşünmüyorum :)

Re: Ynt: ☆☆☆BES☆☆☆

Parası yatan?
Ziraat kaç günde yatırdı?

Geri