Zam teklifi 3 + 3

Kodla Büyü
ikinci yılda da 2+3 önermiş :puhaha:
buna ancak gülerim. kalksınlar o masadan. hakikaten toplu görüşmeden ne farkı kaldı bu olayın.
hani bizim hakkımız yenmişti bu güne kadar. bunu söyleyen hükümet yasayı çıkaracam deyip çıkarmış ama hak vermeye gelince de tırt.

Son dakika haberi: Yapılan açıklamada aritmetik bir hata saptanmış teklif 3 + 3 değil 3 - 3 = 0 olarak açıklanmış hatanın basın yayın organları tarafından biran önce düzeltilmesi istenmiş. Memurlarımız boş hayallere kapılmamaları konusunda uyarılmış.

Ne bekliyordunuz ki. Bugüne kadar 3+3 ü telafuz eden bir hükümetin, bugün şaka yaptık, hepinize %50 zam canlarım benim mi demesini bekliyodunuz ?

ne bekliyordunuz ki?
ben şaşırmadım açıkçası bu badem bıyıklılardan.
devam edin uyumaya. mışıll mışıll

ama rkadaşlar niye öyle diyorsunuz buna da şükür iş bekleyenler varr dimi ama :!: :!: :!:

Yetmez ama Evet diyenler (BADEMLER) bozdurun bozdurun harcayın. :D
Çok şükür de sesini çıkarma.
Padişahım çok yaşa
:p

bir gecede kendilerine %45 zam yapanlar memura bu zam oranını vicdanınıza nasıl sığdıracaksınız hem de müslüman geçinen milletvekilleri özellikle de siz

en düşük memur maaşı 2000 tl olmalıdır bence....haa diyecekler ki bütçeyi zorlar...
peki milletvekillerine,subaylara,milletvekili danışmanlarına ve müsteşarlara yapılan korkunç zamlar bütçeyi zorlamıyor mu?

hiç yanıltmadılar nedense:) toplu sözleşme yasası için referandumda evet diyenler bize ne kazandırdılar sonunda görecez inş.

erhan4252' Alıntı:
Memur sen yarın eylemlerine başlıyormuş :puhaha: :puhaha: :puhaha:
İstifaaaaaaaaaaaaa
siz istediğiniz kadar istifa edin adamlar 14 mayıs ta boşunamı açıkladırlar. memursen en az 2 sene daha yetkili sendika

Hay maşşallah harca harca bitmez. Kışa girerken elektriğe de zam yapıp geri alırlar nasıl olsa.

Geri