SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ İÇİN AYRICA FORUM VAR HOCAM ONDAN DA ARKADAŞLARINIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

sınıfımızın o halay macerasını unutmak mümkünmü zaten ayşenur....:)
Ya bir kere bi olay olmustu da hoca kapının önünde bağırıp duruyodu nagihanda sakince ve gülerek:) adamı dinlemşti adam daha da çıldırmıştı olay neydi yaa hatırlayan var mı...?

bizim alt sınıflarda pek boş değillermiş bakıyorumda. eee tabikide BÖTe li olup akıllı uslu duran olmaz tabikide. eee işte arkadaşlar hepsi tarih oldu o günlerin :cry:

hakoteknik' Alıntı:
ULAN HAKAN SERKANLA İKİNİZ KALKMIYONUZ GALİBA BİLGİSAYAR BAŞINDAN :eek:

:) Valla Serkan hocamla foruma tam destek veriyoz :+1: hakan hocam yardımlaşmak iyidir.

buarada hatice hoca bi arada bana takmıştı yaa makalelerini bana düzenletiyodu :lol: :lol: iyi kadındı ama kızları sevmezdi
--------------------------------------------------------------------
whatepity' Alıntı:
sınıfımızın o halay macerasını unutmak mümkünmü zaten ayşenur....:)
Ya bir kere bi olay olmustu da hoca kapının önünde bağırıp duruyodu nagihanda sakince ve gülerek:) adamı dinlemşti adam daha da çıldırmıştı olay neydi yaa hatırlayan var mı...?

O halay macerasında olmuştu bağırış. nagihana bağırmıştı hoca yazık garibim nagihancım elinde çayla adama baktı kaldıydı kapının ağzında... :lol: :lol: gebermiştim gülmekten yaaa hep feyza ile nedim vallaha tutturdular doğu halyı cekelim diye .. :lol:
--------------------------------------------------------------------
serkanalgül' Alıntı:
bizim alt sınıflarda pek boş değillermiş bakıyorumda. eee tabikide BÖTe li olup akıllı uslu duran olmaz tabikide. eee işte arkadaşlar hepsi tarih oldu o günlerin ...

hatırladıkca üzülüyorum serkan hocamın dediği gibi hepsi mazide kaldı :cry:

labda ne çok şey yapomışınız be yav.biz dolunaydamıydık o ara.kız kesiyoduk heralde.

yamtar3535' Alıntı:
labda ne çok şey yapomışınız be yav.biz dolunaydamıydık o ara.kız kesiyoduk heralde.

Hah ! tam bende onu dicektim kesin ademle ikiniz ya elinizde bişey vardır ses cıkaran kızları onla kovalıyonuzdur C bloğu örneği ..yada dolunayda eğitiimin güzel kizlarını izliyomuşunuzdur :lol: :lol:

yamtar3535' Alıntı:

sizi Gidi Siziler. En İyisini Yapıyormuşsunuz... :D Biz e Pik Uymuyordu Bu İşler Engeller Vardı :?

facebook ta "selçuk üniversitesi böte" diye bi grup oluşturdum bilginize.Bu da invite olsun size.

gönülcüm invite minvit ne o oyle anlamaz ben ingilizce falan :lol: :lol: teşekkürler davet için önce bi üye olmak gerek

:) evet hakan üye olmak gerekiyor,keyifli bi site.Sana direk davetiye gönderektim ama msn adresin yok bende,göndersene adresini.

:) evet hakan üye olmak gerekiyor,keyifli bi site.Sana direk davetiye gönderektim ama msn adresin yok bende,göndersene adresini.

yamtar3535' Alıntı:
serkanalgül' Alıntı:
yamtar3535' Alıntı:

sizi Gidi Siziler. En İyisini Yapıyormuşsunuz... :D Biz e Pik Uymuyordu Bu İşler Engeller Vardı :?

yaptık ta bişey çıkmadı be abi....

o kötü olmuş. yalnız bir öneri. angisi diye bakarken karar vermek zor olur. hedefe kilitlenip sonru atışa başlamalıydınız :wink:

betül66' Alıntı:
Slm arkadaşlar ben de 2007 Selçuk BÖTE mezunuyum :)

Hoş Geldin Aramıza. Bizi Tanımazsın Sen Ama Bizden Baya Sonra Gelmişsin Konyaya. (İlk Mezunumda 2002'de) Nerdensi Şu An Hangi İlde... Yeni Gelenler Bunlarıda Yazarsa Belki Aynı İldeyizdir

Geri