SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
YAW SORMA AYŞE ROTASYONLA BİR MUŞA GİTTİK ŞİMDİ İSTANBUL AVCILARDAYIM. AMA HEYECANLI GEÇİYOR BURDA HER GÜN. HER GÜN MÜDÜRLE KAVGA EDİLEBİLİR Mİ? EDİYORUZ İŞTE.

SERKANCIĞIM HATIRLAMAZ MIYIM O BULGUR PİLAVINI ADINI ÇIKARAMADIM ONDAN YAZMADIM. ONUN DEĞİŞİK BİR İSMİ VARDI.

Selam Hayret

Bakıyorumda yıllar geçsede sen benle uğraşmaktan vazgeçemeyeceksin. Zaten milleti de öyle birbirine düşürürdün(Özkan ve erdemden hatırla).

Bu arada hakkariye gittin tam kayıplara karıştın yakışmıyor sana....

sirius2006' Alıntı:
slm arkadaşlar 2003 mzunlarına merhaba 2002 leri zaten sevmezdim özelliklede serkanalgülü ( Maçlarda çok uğraişıyordu benimle ) Uçan balina sana da selamlar namı diyar Legends

2002 liler sizde amma pis boğazmışsınız oruçluyum ve okurken karnım acıktı biz anlatıyormuyuz labda yaptığımız yemek partilerini...
Ayrıca hayretinde gelmesiyle İnter Pentium 4 kişi oldu kaldı 3 bakalım ne zaman kadro tamamlanır.

alibahadir' Alıntı:
2002 liler sizde amma pis boğazmışsınız oruçluyum ve okurken karnım acıktı biz anlatıyormuyuz labda yaptığımız yemek partilerini...
Ayrıca hayretinde gelmesiyle İnter Pentium 4 kişi oldu kaldı 3 bakalım ne zaman kadro tamamlanır.

Inter Pentiumdan 5 Olduk Alicim. Takım Kadrosu
1- Hasan (KOVASAN) - Kayıp
2- Serkan - Burda
3- Hasan Ali - Burda
4- Mehmet Ali - Kayıp
5- Ali - Burda
6- İbo - Burda
7- Hasan Hakan - Burda

2 Fire Var. Ulen Bir Araya Gelsekte Bir Daha Top Tepebilsek O Karların İçinde Yaptığımız Maçı Hala Unutamadım. Fotoğrafını Arıyorum Bulunca Gönderecem Hepinize

yeniler hoşlgeldiniz,ayşe napaaaan, necip sende hoşgeldin ve diğerleri bu site gözde nem kalpte buğu yapmaya başladı çok artarsa kaptanınız gider duygusallık bna göre değil... inter pentium efsane bitti artık boşverin

yeniler hoşlgeldiniz,ayşe napaaaan, necip sende hoşgeldin ve diğerleri bu site gözde nem kalpte buğu yapmaya başladı çok artarsa kaptanınız gider duygusallık bna göre değil... inter pentium efsane bitti artık boşverin

Selam Arkadaşlar bu sitenin varlığından yeni haberdar oldum. Madem böyle güzel bir site yaptınız neden haberdar etmiyorsunuz. Çok güzel bir site olmuş yapımda emeği geçen arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Bende 2003 mezunlarından Mustafa.
osman ve hakanların ev arkadaşı 2002 mezunları ancak öğle hatırlarlar. Bizim sınıftan çok fazla kişiyi göremedim. Ali,İ.haret, Besime dışında bu siteden kimsenin haberi yokmu...

Serkan hocam maşallah ne bu performans herkese cevap yazmışsın.
Bu performansının devamını dilerim.

Görüşmek üzere....

hakan, necip ayşe ve diğerleri hepiniz selamlar
formatör oldum okul yatıyorum pardon çalışıyorum forma takılınca zaman iyi geçiyor
güzel oluyorbe anılardan bahsetmek eski dostlar vs
ne diyordu şair unutulmuş birer birer eski dostlar eski dostlar :)))

bigün biyerde görüşmek üzere

hasan(hdt,yiğidim aslanım...) aklıma geldi herkes ortak bi isim taksa olmazmıydı yav

:eek: yaw serkan hocam vallaha işiniz gücünüz boğaz ya ne boğazmış öle oo istanbul desem diiil cebelitarık mubarek yediniz ortalığı vallaha karnım acıktı okurken :lol: :lol: :lol: :lol:

bu arada tabiki öğrenci işleri girişi yanında çay ocağının pohaca ve simidide sağlamdır B yi de esgecmemek lazım orda kalmayınca B ye koşardık bu arada Takımıda toparladınız hadi az kalmış

yaa birde labda dünya kupası maçlarını izlediğimiz günler vardı ne güzeldi hatırlıyosun değilmi gizemkar :)

evet yaa kesinlikle yıkılıyordu lab ağzına kadar dolu bir şekilde ekran çoklayıcadan dağıtılırdı ekranlara...

hocam ben seni cıkaramadım yaa :eek:

aysenur dicem onun nici olvidoydu galiba :D ama mac izlermiydi yoksam karıştırdımmı :lol: :lol: :lol:

asıl sen maç izlemiyodun hatta labda tek maç izlemeyen sen oluyodun o yüzden özellikle sana sordum :)

hala fazla mac izlemem ama milli macları izlerim okulda en azından hem projemi yapıyodum hemde yan daki 2 ekrandan da takip ediyodum inan ol allah seni inandırsın kalbim yerinden cıkcak gibi oluyodu o maclarda..

Milli Maçlar Güzel Oluyordu Gençler. Ama En Güzeli Başka Bölümün Öğretim görevlileri Gelince İçerde Ders Var Diye Dışarı Attığımız Anlardı

mrb arkadaşlar bende 2002 mezunklarındanım sizleri görünce yüzümde bir tebessüm oluştu. :) ben kayseri- yahyalıdayım zorunlu hizmet yapıyorum. sekancım sen zorunludan muaf mısın? hala eskişehirdesin...sitem

aycanur' Alıntı:
mrb arkadaşlar bende 2002 mezunklarındanım sizleri görünce yüzümde bir tebessüm oluştu. :) ben kayseri- yahyalıdayım zorunlu hizmet yapıyorum. sekancım sen zorunludan muaf mısın? hala eskişehirdesin...sitem

Eskişehirdeyim Eş Durumundan Kalıyorum. Eşim Seçil Dersanede Çalışıyor O Yüzden Zorunluya Gitmiyorum ZİŞAN... Seni Burdada Olsa Görmek Güzel... Görüşelim Ben Hep Buralardayım...

serkanalgül' Alıntı:
Milli Maçlar Güzel Oluyordu Gençler. Ama En Güzeli Başka Bölümün Öğretim görevlileri Gelince İçerde Ders Var Diye Dışarı Attığımız Anlardı

abi bi kere üst katta koridorda halay tepiyoduk karşıdan tarih yada coğrafya olcak sınıfından bi öğretim görevlisi cıktı hemen ilk labda herkes laba kactı adam kovaladı ama herkes saniyde bir ilgisayara yapışmış sanki orda halay tepen biz değildik herkes ders calışma modunda adam napıyonuz siz deyince pişkin pişkin ders çalışıyoz demiştik :lol: :lol: :lol: :lol: o an benim bittiğim andır.. :mrgreen:

arkadaşlar,ne güzel 2002liler olarak gittikçe çoğalıyoruz."hhhhh171" seni çıkaramadım.

KİM OLACAK HDT LAKAPLI BİRİ HASAN DEMİRTAŞ YOKSA RAMBO MU DESEM...
:D
HATİCE HOCA NE ÇEKTİ ONDAN YAAAA. KADIN HASTANELİK OLMUŞTU.

(OKUMA HAKKIMI ELİMDEN ALAMAZSIN HOCAM)

Geri