SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
elimizden gidince kıymetini anlıyoruz kaybettiklerimizin, arkadaşlarımızı, üniversiteyi, yaşanan öğrenci sefilliklerini ve en çokta öğütleriyle bize yol gösteren Halil Bey'i. bu arada hala öğüt vermeye devam ediyor bana maillerle :wink:

ya gercekten halil beyin cok büyük emekleri var o olmasaydı böte olmazdı belkide...
gözü arkada kalmadan güvenirdi verirdi labın anahtarlarını calışın bişeyler öğrenin diye hakkını kimse ödeyemez bayramlarda bende mail gönderiyorum kendine sağolsun cevaplıyor

işte geldim burdyım efsane 2003 mezunu :)

bakıyorum buralarda arkadaşlar baya organize olmuşlar serkan ali hasan nerdesiniz
İbodan sevgillerle

slm arkadaşlar 2003 mzunlarına merhaba 2002 leri zaten sevmezdim özelliklede serkanalgülü ( Maçlarda çok uğraişıyordu benimle ) Uçan balina sana da selamlar namı diyar Legends

napaaan dersem beni hatırlarsınız sanırım.Ayşe ben 2002.Bizim tayfa size ayrıca Merhaba.Hey gidi günler.Okulla ilgili bütün kareler bir bir geçti gözlerimin önünden.Ben halen Kilisteyim.Bir geldim bir daha gidemedim burdan.Korkarım gitmem de biraz zor eşim Kilisli.Memetali de burda.Geçen yıl geldi.Toplantılarda felan görüşüyoruz anca.İlk yılımda Antepte Osmanla karşılaşmıştık.Osmanı görünce burda aklıma geldi.
Gerçekten yaşlanmışız da haberimiz yok.Baksanıza ne çok zaman geçmiş aslında.
Tesadüfen rastladım bu siteye iyi de olmuş diyorum.Selamlar

hoş geldin yamtar3535 ve zehrun. burada bir arada olmak füzel sizlerle. birde hangi ilde, ve hangi okullarda çalıştığınızı yazsanız :)

hoş geldin aramıza ayşe. kullandığın avatar seni anlatmaya yetiyor zaten :) . geçen yaz malinin düğününe gelmiştik kilis'e senin çalıştığın okulu da görmüştük hasal ali ile. o günleri özlüyoruz be ayşe. eşine de saygılarımızı ilet.

yamtar3535' Alıntı:
slm bende 2004 BOTE mezunuyum.hemde gizemkarın ev arkadaşı.... :p

durmuuuuuuuuuş aslanım yamtarım nikini yazmasan tanıyamam vallaha hoşgeldin kardeşim aramıza izmirlim seni :+1:

yamtar3535' Alıntı:

durmuuuuuuuuuş aslanım yamtarım nikini yazmasan tanıyamam vallaha hoşgeldin kardeşim aramıza izmirlim seni :+1:

yamtar3535' Alıntı:

ben necip 2002 ilk böte mezunuyum. herkese selamlar arkadaşlar. bi tek ali bahadır'ı hatırlıyorum idrisle mustafa sizin sınıftaydı dimi

arkadaşlar ben diğer sayfalar bakmadan yazdım kimler varmış öyle:) 2002 lere selamlar. serkan,hakan,osman,ülker,ayşe,yiğidim aslanım(hdt) herkese selamlar ben de 5 yıldır bursadayım. hepinize sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.

zehrun' Alıntı:
2006 böte mezunuyum özledim yaaaa B-blok çayını bile :shock:

2002-2006 arası A Balok Öğrenci İşleri Karşısı Çay Ocağının Sabak 07:40 Çayını ve Gelen Sıcak Simitini tek geçeriz biz eskiler... B Blok zamanı yoktuk :wink:

Hoş geldin Necip. 2002 liler olarak baya kalabalığız. Hala Gitara decam mı :D . Seni ne zaman ansam Fizik Dersi Geliyor Aklıma Dostum :oops: . Derste nasıl çatlardık arkada. birde benim sınıftan atılmam ve senin benim suçumun olmadığını söyleyince seninde arkamdan atılman geliyor. hey gidi günler değilmi yiğidim aslanım hdt'de fizikçiyle çok uğraştıydı.

Arkadaşlar Birde Şu Resimlerinizin Altında Nerden olduğunuzyazmıyor. Şimdi nerde görevlisiniz ve Hangi okulda görev yapıyorsunuz onlarıda yazarsanız belki yolumuz düştüğünde iki lafın belini kırarız... bir acı kahvenizi içeriz.

aycag' Alıntı:
napaaan dersem beni hatırlarsınız sanırım.Ayşe ben 2002.Bizim tayfa size ayrıca Merhaba.Hey gidi günler.Okulla ilgili bütün kareler bir bir geçti gözlerimin önünden.Ben halen Kilisteyim.Bir geldim bir daha gidemedim burdan.Korkarım gitmem de biraz zor eşim Kilisli.Memetali de burda.Geçen yıl geldi.Toplantılarda felan görüşüyoruz anca.İlk yılımda Antepte Osmanla karşılaşmıştık.Osmanı görünce burda aklıma geldi.
Gerçekten yaşlanmışız da haberimiz yok.Baksanıza ne çok zaman geçmiş aslında.
Tesadüfen rastladım bu siteye iyi de olmuş diyorum.Selamlar

Hoşgeldin ayçağ napan kız

necipk' Alıntı:
ben necip 2002 ilk böte mezunuyum. herkese selamlar arkadaşlar. bi tek ali bahadır'ı hatırlıyorum idrisle mustafa sizin sınıftaydı dimi

necip napıyon kardeş gitar sağlam mı hala

serkan hatırlıyor musun labta halil hoca bize etli ekmek getirmişti. ulan ne yemiştim ozaman.

hakoteknik' Alıntı:
serkan hatırlıyor musun labta halil hoca bize etli ekmek getirmişti. ulan ne yemiştim ozaman.

Bir tek o mu Hasanım Halil Beyin Eşinin Yaptığı Patatesli Bulgur Pilavı ve yanında gönderdiği turşunun tadı hala damağımda. Halil Bey Bize Hocalık Değil Abilik Ve Hatta Babalık yaptı. İlk Mezunlar Olarak Herşeyimizi Ona Borçluyuz...

Not: Pis Boğazın Tekiydin Sen Oğlum 2. Sınıfta ODTÜ den gelen Hocalara Proje hazırlarken Dönem Arasında Kaç Kilo Aldığını Unutmadım :D

Hoşgeldin ayçağ napan kız[/quote]

iyiyim hasanali sen napan :)
Sen yalovada değilmiydin,ne zaman istanbula geçtin?

Geri