SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
herkes işe gömüymüş herhalde kimseden ses yok. okuldaki işler yığıldı önümde dağ gibi bir yığın var benim :cry:

bende diyom bu topikte hareket yok :lol: :lol:
Millet iyice duruldu bende hastaydım böbreğimden taş sorunu vardı erzurumdaydım 1 haftadır ilgilenemedim forumla tabi bu aralar cok yoğunuz bide halkeğitim webtasarım kursu eklencek pestil olcam vallaha :cry:

vista kolayda office 2007de acemi kalırsın vallaha resmen eşşekten düşmüş karpuz oluyo insan :lol:
arayüzü gerçekten cok karışık geliyo ilkbaşta.. gruplanmış cok güzel ama bu zamaan kadar hep office 2000 XP ve 2003 versiyonlarda yapı aynı olduğu için sıkıntı cekmedik ama bu gerçekten yamultuyo adamı :p

ama harika grafikler vs..

neyse sevindik cok senin adına dimi serkan hocam darısı başımızaa :?

bence tam tersi office 2007 kullandım ama vista da sorun çok olacak galiba baksana virus programı yükledim bilgisayar çakılıp kalıyor.

Ya zaten vista başlıbaşına bi hata neden yaptılarki :)

Ben xp kullanmayı tercih ediyorum vista ultimate var bende ikiside kurulu ama yavaş açılıyo ve cok soru soruyo bıktırıyor inan! bir klasörün yerini değiştircem illallah ettiriyor!

bakalım windows 7 neler getirecek...

muho271

vista veya office hepsi boş işler alın ayda 925 ytl keyfinize bakın çokda çalışsanız azda aynı parayı alacaksınız çocuklar

Re: muho271

muho271' Alıntı:
vista veya office hepsi boş işler alın ayda 925 ytl keyfinize bakın çokda çalışsanız azda aynı parayı alacaksınız çocuklar

Cocuklarmı? yaş kactı pardon? :x

hocalarım deseydiniz bari burdaki herkes öğretmen cocuk değil

Zaten bunlar yüzünden hep böyle oldu eğitimin kalitesi.. Seviyesiz..

Yorumsuz diyorum! Malesef aramızda var bunlardan

arkadaşlar sakin. bu zihniyetteki kişilerin varlığından yeni mi haberdar oldunuz? bunlardan o kadar çok ki. böylelerini öğretmen yapan zihniyete kızmak lazım...

çok güzel bir laf var;

Vatanını En Çok Seven, Görevini En İyi Yapandır...

vallaha gömüldük işlere e-okul, ilsis, web, bülten, comenius, çocuk dostu, halk eğitim kursu, hizmet içi kurs, ders derken bakamaz oldum buralara haklısın yani :oops:

Geri