SEÇİM SANDIK GÖREVLERİ BELLİ OLAN VAR MI?

Kodla Büyü
Bana da başkanlık çıkmış...Neyse artık görevimizi yapacağız başka çaresi yok

Belli olan arkadaşlar nasıl öğrendi acaba.
SMS mi, e devlet mi, telefon mu geldi

başkan 4 memur 3 yevmiye 1600-1200 civarı olması gerek doğruysa.

Arkadaşlar bana da sandık başkanı çıkmış. Bu görevi istekli başka bir kişiye devredebilir miyim, bu konuda bilginiz var mı?

Arkadaşlar bana da sandık başkanı çıkmış. Bu görevi istekli başka bir kişiye devredebilir miyim, bu konuda bilginiz var mı?
Hayırlı olsun Allah kolaylık versin hocam. Seçim takvimine göre itiraz için 30 Nisan son gündü. Sen bugün öğrendiğine takılma hocam. Zaten biz daha öğrenemedik bile.
IMG_20230502_190134~2.jpg

Hocam bulunduğum ilçede geçerli bir mazereti olanların iptal edilebiliyormus görevleri. Yerinize de birini getirmenize gerek yok demişler. Biz buluruz diyorlarmış. Tabii ki geçerli mazaret basligi altında neleri kabul ederler bilemiyorum.

Ben itirazımı (cumartesi günü) müdür yardımcısından yazıyı alır almaz yaptım ilçe seçim kuruluna. Bakalım ne olacak? Hakime kalmış dediler.

Bana da istemeden çıkmış görev. Peki sadece sandık başkanı mi eğitim alıyor ve bu eğitim her şehirde 9 Mayısta mi?

Geri