Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Sahur İnternet Kampanyası

Avea için
Ramazan boyunca her gün sahurda ücretsiz 500MB için SAHUR yazın 5555’e gönderin!

Turkcell için
Tüm Ramazan boyunca sahurda ücretsiz 2GB internet için SAHUR yazın 2222'ye gönderin!

Vodafone dan süper tarife
Heryone 1000dk + 1000sms + 1gb internet = 19 tl
Son gun 1 temmuz diyor KOMPLE1000 yazıp 7000'e gönderiyorsunuz.

26 yaş sınırı var. Bunu da 1. derece yakınımızın TC Kimlik numarasının tanımlanması ile aşabiliyoruz.
1 gb internet yetersiz gibi görünüyor ama 1000 dk her yöne oluşu cazip

TTNET
Pepsi ile TTNET’ten indirimli internet!

Şimdi her Pepsi şifresi ile TTNET faturanda 1 TL indirim var!

Pepsi şifrelerini buraya gir veya bir Pepsi şifreniTTNET ve TC kimlik numaranı aralarında boşluk bırakarak 7516’ya yolla (Örnek katılım: A1B2C3D4 TTNET 12345555555), TTNET faturanda her Pepsi şifresi için 1 TL indirim kazan!

Aynı kullanıcı aynı ay içerisinde en fazla 5 TL’lik indirimden faydalanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya yalnızca bireysel TTNET müşterileri için geçerlidir.
Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
Kampanyaya katılım, kısa mesaj yoluyla veya www.pepsiyasatirseni.com ‘daki TTNET kampanya sayfasına girilmesi ile gerçekleşir.
Kampanyaya kısa mesaj ile katılım 1 Pepsi şifresi, TTNET, TC Kimlik numarası yazılarak gerçekleşir. (Örnek katılım: 12345678 TTNET 11111111111)
Kampanyaya www.pepsiyasatirseni.com üzerinden katılım, Pepsi şifrelerinin TC Kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile TTNET kampanya sayfasına girilmesiyle gerçekleşir.
Kampanya hediyesi her şifre için TTNET faturasında 1 TL indirimdir.
Aynı kullanıcı aynı ay içerisinde en fazla 5 TL’lik indirimden faydalanabilir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
TTNET fatura indiriminin uygulanacağı internet hizmet numara bilgisi, Pepsi şifresinin gönderildiği GSM numarasına SMS ile iletilecektir.
Kazanılan indirim tutarları, ilerleyen dönemlerdeki TTNET faturalarına yansıtılacaktır.
Kazanılan indirim tutarının ilgili aydaki TTNET faturasından yüksek olması durumunda; indirim tutarı sonraki aylara ait TTNET faturalarına yansıtılır.
Kampanya katılımının gerçekleşmesi için gönderilecek TC Kimlik numarasının TTNET internet hat sahibine ait olması gerekmektedir.
SMS’lerin gönderimde oluşabilecek operatör kaynaklı ya da teknik arızalardan ve TC Kimlik numarasının yanlış, eksik veya hatalı olarak iletilmesinden, Pepsi ve TTNET A.Ş sorumlu değildir.
Kampanyaya kısa mesajla katılım Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL’dir. (KDV, ÖİV dahil) Operatörler kampanya süresince veya sonrasında kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya süresince TTNET’e son ödeme tarihi geçikmiş borcu olanlar ve TTNET hat dondurma hizmetinden yararlananlar kampanyadan faydalanamaz.
TTNET hattının nakli ve devri durumunda indirim hakkı devam edecektir.
Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler bir hesapta kullanıldıktan sonra başka bir hesapta kullanılamaz.
Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.
1 Haziran 2013 ve sonrası üretilmiş ürün şifreleri kampanyaya dahildir.
Pepsi ve TTNET A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

agd85' Alıntı:
Vodafone dan süper tarife
Heryone 1000dk + 1000sms + 1gb internet = 19 tl
Son gun 1 temmuz diyor KOMPLE1000 yazıp 7000'e gönderiyorsunuz.

26 yaş sınırı var. Bunu da 1. derece yakınımızın TC Kimlik numarasının tanımlanması ile aşabiliyoruz.
1 gb internet yetersiz gibi görünüyor ama 1000 dk her yöne oluşu cazip
ilgilenen arkadaşlara... bu tarifeye geçişler devam ediyormuş

ulubey38' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
flo da 1 alana 1 bedava kampanyası tekrar 27-28-29 Haziran 2014 tarihlerinde geçerlidir.

http://www.flo.com.tr/1-alana-1-bedava-kampanyasi
ayakkabıları pek beğenmedim,80 tl ye 2 tane aldım fakat ederi zaten ayakkabıların 40 tl dir

Bende pazar gunu aldim halen gelmedi.
100 tl polaris ayakkabi+80 tl dockers terlik.
mesaj atarsanız siparişi hızlandırmış olursunuz,yoksa geç yolluyorlar

Flo dan bugun geldi bana da. 80 Tl ye 2 tane lumberjack sneakers. Gayet güzeller beğendim :)

Bonusun kişiye özel kampanyası normalde ,mesajla özel iletiliyor ama bu kampanyaya katılımı her bonus kart sağlıyor.

01 - 31 Temmuz arasında Bonus , Money Bonus ve Flexi kartlarınız ile farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus kazanacaksınız.
Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce KAÇMAZ yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.

http://bonus.com.tr/o/

aynenbadi' Alıntı:
ulubey38' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
flo da 1 alana 1 bedava kampanyası tekrar 27-28-29 Haziran 2014 tarihlerinde geçerlidir.

http://www.flo.com.tr/1-alana-1-bedava-kampanyasi
ayakkabıları pek beğenmedim,80 tl ye 2 tane aldım fakat ederi zaten ayakkabıların 40 tl dir

Bende pazar gunu aldim halen gelmedi.
100 tl polaris ayakkabi+80 tl dockers terlik.
mesaj atarsanız siparişi hızlandırmış olursunuz,yoksa geç yolluyorlar
Siparişimi iptal etmişler 5 gundur beklettiler. Stoklarinda yokmuş. Diyecek bişeyim var bunlarada neyse...

Yeri gelmişken söyleyeyim dedim: Flo'dan aldığım ayakkabıda hata çıkınca mağazaya verdim, servise gitti ve iade kararı çıktı.
Fakat bana verdikleri takip fişini bulamadığımı söyleyince iade yapamaycaklarını söylediler. İsmim, telefonum, tüm bilgilerim onlarda bir nüsha olarak
kayıtlı olduğu halde iade etmediler. Halbuki LcWaikiki gibi mağazalar fiş olmasa bile iade ediyorlar. Flo'nun bu davranışı bence müşteri dostu bir uygulama değil, dikkatli olmakta fayda var.

habbe' Alıntı:
Yeri gelmişken söyleyeyim dedim: Flo'dan aldığım ayakkabıda hata çıkınca mağazaya verdim, servise gitti ve iade kararı çıktı.
Fakat bana verdikleri takip fişini bulamadığımı söyleyince iade yapamaycaklarını söylediler. İsmim, telefonum, tüm bilgilerim onlarda bir nüsha olarak
kayıtlı olduğu halde iade etmediler. Halbuki LcWaikiki gibi mağazalar fiş olmasa bile iade ediyorlar. Flo'nun bu davranışı bence müşteri dostu bir uygulama değil, dikkatli olmakta fayda var.
kredi kartı ile aldıysan extreyi gösterip alabilirsin. Ayrıca müdürlüğü telefon ile ararsan da onlar bulundugun yerdeki mağazayı fırçalıyorlar...

şikayetleri okumak alışveriş öncesi çok faydalı. en azından alışveriş yaptığımızda ne gibi sıkıntılar bizi bekliyor bilip ona göre gard almamızı da sağlıyor :D

ismailtuzel' Alıntı:
Bonusun kişiye özel kampanyası normalde ,mesajla özel iletiliyor ama bu kampanyaya katılımı her bonus kart sağlıyor.

01 - 31 Temmuz arasında Bonus , Money Bonus ve Flexi kartlarınız ile farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus kazanacaksınız.
Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce KAÇMAZ yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır.

http://bonus.com.tr/o/

Arkadaşlar bu kampanyaya geçen ay katılmıştım.. Bu ay katılamıyorum.. Acaba geçen ayki kampanya girdiğim için diğer aylar içinde katılmış mı oluyorum..

Valla tüm firmalarla ilgili şikayet var hepsiyle ilgili ayrı ayrı sıkıntı bulabiliriz. Bence okuyun şikayetleri ama çokta üstünde durmayın derim :)

tüm firmalarla ilgili şikayet var hepsiyle ilgili ayrı ayrı sıkıntı bulabiliriz.

+1

cyln' Alıntı:
habbe' Alıntı:
kredi kartı ile aldıysan extreyi gösterip alabilirsin. Ayrıca müdürlüğü telefon ile ararsan da onlar bulundugun yerdeki mağazayı fırçalıyorlar...

Hocam zaten müdürlüğü defalarca aradım; fiş olmazsa para iadesi de yok diyorlar. Ekstreden tutun da kamera kayıtlarına kadar her şeyi teklif ettim inandırmak için ama kesinlikle kabul etmiyorlar. Ben de fişi kaybetmekle hata yaptığımı ama bu hataya bana hatalı ürün satmakla kendilerinin neden olduğunu söyledim defalarca ama kesinlikle kabul etmiyorlar. Buna benzer bir durum yaşarsanız bir deneyin derim. Fişi kaybetmiş gibi yapın bakalım ne cevap verecekler. Sanırsınız kozmik belge. :p

Ha bu arada, fişi buldum ve iademi aldım. Para bulmuş gibi oldum. :D

Koton da ve lcw de benzer durum yaşadı arkadaş...
Bize yüz vermediler bile... Ben müdürlüğü aramıştım siz büyük bir firmasınız böyle ufak şeylere niye takılıyorsunuz müşteri memnuniyeti sizin için bu kadar mı önemsiz gibi gaz verip sonrasında iş olumsuz olursa tüketici hakem heyeti vb yetkili kuruluşlarda hakkımı arayacağımı ve tüm sosyal ortamlarda onları kötüleyeceğimi söyledim :)

Mağazaya geri gittiğimizde efendim hoşgeldiniz arkadaşlar size yardımcı olsunlar :) yaklaşımını gördük

Haa bu arada sadece bir parçası değişmesi gereken beyaz eşyada biraz tembel davrandıkları için vestele öyle yüklenmiştim ki telefon ve maillerde adamlar gelip ürünü komple alıp yenisini vermişlerdi :) ben de şaşırmıştım

pardus63' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
gittigidiyor hesaplara %10 indirim çeki tanımlamış. kullanmayacak olan varsa ücreti karşılığında alabilirim.
bende üç tane hesap var istersen verebilirim hocam
Alışverişin sonunda mı çıkıyor bu indirim? Yoksa mesaj olarak gittigidiyordan inidirim tanımlandı mı dendi? Benim hesabımda indirim görünmüyor da tam da alışveriş yapacaktım gittigidiyordan

Mavi:

8889075499038.jpg

Gittigidiyor birçok hesaba % 10 indirim tanimlamis. Ihtiyaci olana duyurulur

veysim47' Alıntı:
https://www.mobilexpress.com.tr/VPayment/VPayTTNet.aspx?utm_source=ttnetefatura&utm_medium=efatura-banner&utm_campaign=mobilexpress-visa-10tl-indirim
mobilexpress kullanarak ttnet faturanızı 10 tl indirimli ödeyebilirsiniz
hocam
mobilexpress ve bkmexpress tam olarak nedir?
aslında ne olduğunu biliyorumda
hangi firmanın,
hangi avantajları yada dezavantajları vardır.

mustafayilmaz28' Alıntı:
veysim47' Alıntı:
https://www.mobilexpress.com.tr/VPayment/VPayTTNet.aspx?utm_source=ttnetefatura&utm_medium=efatura-banner&utm_campaign=mobilexpress-visa-10tl-indirim
mobilexpress kullanarak ttnet faturanızı 10 tl indirimli ödeyebilirsiniz
hocam
mobilexpress ve bkmexpress tam olarak nedir?
aslında ne olduğunu biliyorumda
hangi firmanın,
hangi avantajları yada dezavantajları vardır.

mobilexpress yanılmıyorsam ttnet e ait bir ödeme şekli üye olduğunuzda 10 tl indirimle faturanızı ödeyebiliyorsunuz sistem kredi kartı bilgilerinizi kaydediyor ve cep telefonunuza gelen fatura bildirimine onay vererek bir sonraki faturalarınızı ödeyebileceksiniz
bkmexpress ise kartınızı kayıt ettirerek internet alışverişlerinde kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabiliyorsunuz tabi sitede bu ödeme şekli varsa

Geri