Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
atakom' Alıntı:
trendyol'da 100 tl lik ürünü 40 tl'ye almak için;
30 tl visa banka kartı
%20 (100 tl için 20 tl) genç indirimi
10 tl pepsi kodu indirimi uygulanıyor
yani 100-30-20-10=40 tl oluyır. ha bu arada 125 tl üstü ürün alırsanız kargo da bedacaya geliyor. bence sıcak fırsat, %60 indirim

30 tl visa banka kartı indirimi nedir hocam. siteye biraz göz attım pepsi kodu ve genç indirimini gördüm ama visa indirimi gibi birşey dikkatimi çekmedi

0nursah' Alıntı:
atakom' Alıntı:
30 tl visa banka kartı
yani 100-30-20-10=40 tl oluyır. ha bu arada 125 tl üstü ürün alırsanız kargo da bedacaya geliyor. bence sıcak fırsat, %60 indirim

30 tl visa banka kartı indirimi nedir hocam. siteye biraz göz attım pepsi kodu ve genç indirimini gördüm ama visa indirimi gibi birşey dikkatimi çekmedi
Bankaların bize verdiği banka kartları var ya hocam maaş çektiğimiz kartlar, eğer o kart visa ise kart numarasını girince 30 tl yi otomatik düşüyor, en az 100 tllik ürün olması lazım tabi

atakom' Alıntı:
0nursah' Alıntı:
atakom' Alıntı:
30 tl visa banka kartı

Bankaların bize verdiği banka kartları var ya hocam maaş çektiğimiz kartlar, eğer o kart visa ise kart numarasını girince 30 tl yi otomatik düşüyor, en az 100 tllik ürün olması lazım tabi

teşekkür ediyorum. benim akbank bankamatik kartında maestro yazıyor visa yazmıyor herhangi bir yerinde. bunda geçerli değildir heralde değil mi.

0nursah' Alıntı:
atakom' Alıntı:
0nursah' Alıntı:
atakom' Alıntı:
30 tl visa banka kartı

teşekkür ediyorum. benim akbank bankamatik kartında maestro yazıyor visa yazmıyor herhangi bir yerinde. bunda geçerli değildir heralde değil mi.
maalesef hocam, maestro kartlarda olmuyor.

Pepsi kodunu Pepsi'nin sitesine üye olarak da SMS ile alabiliyorsunuz illa kola almanıza gerek yok

sınırsız interneti aylık 35 liraya almak isteyen olursa bana pm atsın görüselim

Autowax'tan Cilalı Yıkama, Ozonla Dezenfektasyon ve Sterilizasyon Paketi 22 TL

Neredeyse sadece araba yıkama parasına, bu ozon zaman alıyor, 1 saat cihazı araba içine koyuyorlar, Geçici bir süre için sınırlı sayıda diyor.

Fırsat linki

aliexpress.com da 11/11 indirimleri var. kargo sresi 20-60 gün.. bana orlama 20 günde geliyor..

kliksa da 1000 ve üzeri tv lerde 100 tl indirim var.. akses e de 100 tl puan veriyor.. bende kod var kullanmak isteyen ilk kişiye gönderebilirim.

turhank' Alıntı:
Autowax'tan Cilalı Yıkama, Ozonla Dezenfektasyon ve Sterilizasyon Paketi 22 TL

Neredeyse sadece araba yıkama parasına, bu ozon zaman alıyor, 1 saat cihazı araba içine koyuyorlar, Geçici bir süre için sınırlı sayıda diyor.

Fırsat linki

geçen sene yaptırdım hiç memnun kalmadım normal yıkamadan bi farkı yoktı 15 dk. da tamam dediler..

kliksa da 1000 ve üzeri tv lerde 100 tl indirim var.. akses e de 100 tl puan veriyor.. bende kod var kullanmak isteyen ilk kişiye gönderebilirim.

Kampanya_TT_Visa_10TL_Kas%C4%B1m2014.png

Merhabalar Hocalarım

Hepimiz internet üzerinden alışveriş yapıyoruz. Bu siteler çoğu zaman hediye çekleri, indirim kuponları veriyorlar. verdiği zaman da ihtiyacımız varsa indirim hakikaten güzel oluyor ama yoksa arkadaşlardan yardım isteyebiliriz. :D

şimdi yeni başlıyoruz ama bir müddet sonra sizde faydalı olduğunuzu göreceksiniz...
üye olmak isteyen arkadaşlarımız için adresimiz :Hediye Çeki - İndirim Kuponu

Ekli dosyalar

• gittigidiyor.jpg
    gittigidiyor.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 669
gittigidiyor %10 indirim çeki tanımlamış. hesaplarınızı kontrol edin. bende var almak isteyen pm atabilirim

cuma günü bim e geliyormuş, eksiğiniz varsa okulunuza alabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• bim.jpg
    bim.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 927
Geri