Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
kampanya_ttnet_ilkodemeye5tl.png

Bebeği olan ya da olmak üzere olan anne babalar için işte sıcak bir fırsat elimde ebebek sitesinde geçerli 30 tllik TEKNOKUMBARA kodlardan vardır tanesini 20 tlden satıyorum. 30 tl ve katları şeklinde alışveriş yapıyorsunuz. kod başına 20 tl ödüyorsunuz yani yaklaşık yüzde 33 indirim oluyor alışverişinizde. bu kodlarla mama bez her şey alabilirsiniz. güzel yanı da kodlar birleştirilebiliyor. Yani 300 tllik bir ürün alacaksınız 10 tane kod ile alabiliyorsunuz ürün size 200 tlye geliyor. Eğer ekstradan indirim kodunuz varsa onunla da birleşiyor

gold da her güne özel üründe indirim var. ama piyasa ile yine karsılastırmak lazım

WAY CANINA ARKADAŞ YAAA po kampanyası çok iyiymiş kaçırdık çok pis oldu şimdi o kadar puan duruyor

ttnet aboneleri sanırım teknokumbaradan yararlanamıyor şu ttnetle türktelekom ayrı mı bir mi bi belli değil zaten:)

can61' Alıntı:
ulubey38' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
İhtiyacı olan varsa,
İki çantadan ucuz olan hediye son gün 31 ağustos, flo...

http://www.flo.com.tr/cantalarda-1alana ... ID=2603577
Flo dan uzak durun!!!
hocam ne oldu bende şimdi bir ürün alacaktım flo dan ??

1alana 1 bedava kampanyası vardı bi ara. aldığım ürünler gelecek diye 1 hafta bekledim. sonra hiç haberde vermiyorlar parayı iade etmişler sebep ürünlerde hata varmış. müşteri hizmetleri rezil bunların. birde çok şikayet var bunlarla ilgili şikayetim.com bakabilirsin. bence sakın bulaşmayın

Flodan 1 alana 1 kampanyasindan ayri ayri 3 urun aldim hic bir sikinti yasamadim.

kendir_li' Alıntı:
Flodan 1 alana 1 kampanyasindan ayri ayri 3 urun aldim hic bir sikinti yasamadim.
Hocam zaten mesele ürün alınca değil, sorun yaşayınca ortaya çıkıyor. Müşteri hizmetleri çözüm odaklı yaklaşmıyor malesef.

habbe' Alıntı:
kendir_li' Alıntı:
Hocam zaten mesele ürün alınca değil, sorun yaşayınca ortaya çıkıyor. Müşteri hizmetleri çözüm odaklı yaklaşmıyor malesef.

ben 6 çift ayakkabı aldım, iki çiftini hediye için. hatta son saat haberim oldu, numaralarıda öğrenemedim.ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.bana herhangi bir flo mağzasına gidip ürünü ister farklı numarasıyla istersem farklı ürünle değiştirebileceğimi, sadece elimde faturanın olması gerektiğini söyledi.ürünler bi hafta içinde geldi, hatta birkaçında hediye puanlar vardı çek şeklinde.neyse bikaç gün sonra flo ya gittik, ürünleri farklı modellerle değiştirdik, orada da dikkat ettikleri şey, ucuz olan yani hediye olan ürünün değişiminin yapılabileceği şeklindeydi, kısacası tüm süreç içinde en ufak bir sorun yaşamadım, zaten yaşamış olsam o sıcak haberin reklamınıda yapmazdım.ihtiyacı olan olur diye paylaşmış oldum, herkese bol bol sıcak fırsatlar :)

HAFTANIN HER GÜNÜ VE TÜM SEANSLARDA GECERLİ SİNEMA BİLETİ KODU
KODLAR TÜM CİNEMAXİMUMLARDA GECERLİDİR.
KODLARIN SON KULLANMA TARİHİ 30 NİSAN 2015
3D VE İMAX GECERLİ DEGİLDİR

FİYA
T: 5 TL

BOYNER mağazasında geçerli alt limitsiz 25 tllik kod 10 tl . son kullanma tarihi 30 aralık 2015. Ayrı ayrı faturalar kestirerek dilediğğiniz kadar kodu alışverişte kullanabilirsiniz. diyelim ki 3 adet tişört aldınız. 3 ayrı fatura kestirip ürünlere kodlarla ekstra para ödemeden sahip olabiliyorsunuz.

ayrıntılar için pm.[/b]

İş Bankası İnternet şubesinden alınacak kod ile Hızlıal.com da 150 tl ve üzeri alışverişlere 25 tl indirim var.

apple sture'da 2350 tl olan iphone 6 16gb turkcell'de 51 tl daha ucuza 2299 tl :p

trendyol'da 100 tl lik ürünü 40 tl'ye almak için;
30 tl visa banka kartı
%20 (100 tl için 20 tl) genç indirimi
10 tl pepsi kodu indirimi uygulanıyor
yani 100-30-20-10=40 tl oluyır. ha bu arada 125 tl üstü ürün alırsanız kargo da bedacaya geliyor. bence sıcak fırsat, %60 indirim

atakom' Alıntı:
trendyol'da 100 tl lik ürünü 40 tl'ye almak için;
30 tl visa banka kartı
10 tl pepsi kodu indirimi uygulanıyor
yani 100-30-20-10=40 tl oluyır. ha bu arada 125 tl üstü ürün alırsanız kargo da bedacaya geliyor. bence sıcak fırsat, %60 indirim

110tl'lık ürünü 38tl'ya almak için;
30 tl visa banka kartı
+20tl hesaptaki kupon
yani 100-30-20-20=38tl oluyor

çok sağolun hocam verdiğiniz bilgi için, bu da benden olsun.

zodiac' Alıntı:
110tl'lık ürünü 38tl'ya almak için;
30 tl visa banka kartı
+20tl hesaptaki kupon
yani 100-30-20-20=38tl oluyor

çok sağolun hocam verdiğiniz bilgi için, bu da benden olsun.
Bu matematik bizi kandırıyor hocaaaam :)

Geri