Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Donanımhaber'de Bizim n11.com üzerinden kampanya yaparak sattığımız 79 TL'lik Altın Tek Taş Yüzük linkini paylaştım az önce.5 dk içinde bir sipariş geldi bile.Bişey alırken ve satarken etkili oluyor galiba bu sayfa.

Burda da paylaşayım,ilgilenen arkadaşlar için gerçekten çok cazip gelecektir. http://www.n11.com/altin-tek-tas-yuzuk- ... -P17005130

SADECE 3 GUN. TUM TAKIM ELBISE, CEKET+PANTOLON ALISVERISINIZDE 250 TL ANINDA INDIRIM! SIFRENIZ; m8z30p9. SON GUN 25 MAYIS. GOLD URUNLER KAMPANYA DISIDIR.Bu da penden olsun ise yararsa...

Enterprise' Alıntı:
SADECE 3 GUN. TUM TAKIM ELBISE, CEKET+PANTOLON ALISVERISINIZDE 250 TL ANINDA INDIRIM! SIFRENIZ; m8z30p9. SON GUN 25 MAYIS. GOLD URUNLER KAMPANYA DISIDIR.Bu da penden olsun ise yararsa...
ds damat

Gittigidiyor hesaplara %10-5 indirim tanımlamış hesabınızı kontrol edin eğer kullanmayacaksanız ben yerinize kullanırım :D yada donanım haberde 70-100 gibi fiyata satabilirsiniz...

uçak biletleri için bunu şiddetle tavsiye ederim

http://www.vakifkart.com.tr/default.aspx#/milplus

world puanlar bilet alırken 3 ile carpılıyor. world puan yoksa avans puanlada alabilirsiniz. 1 yıl içinde o kadar world puan biriktirmeniz gerekli. geçen gün 480 liralık bileti 160 avans puanla aldım. 1 yıl içinde 160 liralık world puan toplamam gerekiyor.

Avea liyim ama wooops yok bende. 14 tane kalmis bu hdd lerden bir tane kod gönderirseniz bu kardesinize çok makbule geçecek. Kamu hattina da geliyormuş bu wooops kodu.

entelektüelaktüalite' Alıntı:
arkadaşlar iyi bir tansiyon aleti almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum :shock:

eczanelerde reklamlarda hep dijital konuşan bilmem ne yapan tansiyon aletlerinin reklamları var..
ama gittiğim bütün hastanelerde (özel+devlet) bütün doktorlarda klasik analog tansiyon aleti var..

mutlucan' Alıntı:
entelektüelaktüalite' Alıntı:
arkadaşlar iyi bir tansiyon aleti almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum :shock:

eczanelerde reklamlarda hep dijital konuşan bilmem ne yapan tansiyon aletlerinin reklamları var..
ama gittiğim bütün hastanelerde (özel+devlet) bütün doktorlarda klasik analog tansiyon aleti var..

evet hocam aynen...

kliksa mail adreslerine indirimler gönderdi. 250/25, 50/50, 1000/75 kontrol edin. kullanmayan olursa satabilirsiniz de. haberiniz olsun

Geri