Okul Formatör Başvurusu Alan İller

Kodla Büyü
3 yıldır çıktı çıkıyor denilen yönetmelikler, kaderimizin il milli eğitim müdürleri tarafından belirlenmesi... Arkadaşlar aranızdan hangisi bunlara bişi yaptı?:) Kim yaptıysa canlarını çok yakmış olmalısınız...Akşam vakti adamı söyletirler imansız ordusu...

Yapılacak en güzel şeyi bu günden yapmaya başladım. Gelen her duruma, bilmiyorum, bilgisayarcıya gidin, haberim yok vbb. durumlarla karşı koyuyorum ve buna da devam edeceğim. Yani görevim ders başlayınca başlayacak ve ders bitince bitecek. 3 saat, 5 saat neyse...Canları cehenneme...Kimseye de yalvarmam ya da ağlanmam.

Rezil bir durumdayız, bakanlıığı bir dilekçe örneği hazırlayıp gönderelim, müsdahdemden daha kötü durumdayız itibarımız sıfır. Seçmeli derslerin seçilmesini bekleyeceğiz var mı böyle bir rezillik ya.

fcig' Alıntı:
adali35' Alıntı:
bundara79' Alıntı:
İzmir de son durum ne acaba?
izmir de formatörlük olmayacak arkadaşlar.. işin kötü tarafı bir çok okulda lab.ları da kapattılar esasen ders de yok...

Bu bilgi kesin mi, nereden öğrendiniz acaba?

İzmir Formatörlük Hakkında

Formatörlük olmayacak diye uydurma bilgilerle bilgi kirliliği yapılmaması gerekli. "izmir de formatörlük olmayacak arkadaşlar.." derken bu bilgiyi nereden aldınız. http://www.izmirmembis.gov.tr adresinden formatörlük görevlendirmeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.izmirmembis.gov.tr/duyurulardetay.asp?id=26

Nihayet listeye Şırnak'ı da ekleyebiliriz. Bakanlıktan aksi bir yazı gelene kadar görevlendirmeler yapılacakmış. Yazı geldiyi an iptal edilebilirmiş:p Bu da güzel benim için:D

mmcmmc' Alıntı:
fcig' Alıntı:
adali35' Alıntı:
bundara79' Alıntı:
İzmir de son durum ne acaba?
izmir de formatörlük olmayacak arkadaşlar.. işin kötü tarafı bir çok okulda lab.ları da kapattılar esasen ders de yok...

Bu bilgi kesin mi, nereden öğrendiniz acaba?

İzmir Formatörlük Hakkında

Formatörlük olmayacak diye uydurma bilgilerle bilgi kirliliği yapılmaması gerekli. "izmir de formatörlük olmayacak arkadaşlar.." derken bu bilgiyi nereden aldınız. http://www.izmirmembis.gov.tr adresinden formatörlük görevlendirmeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.izmirmembis.gov.tr/duyurulardetay.asp?id=26
İzmir'de son durum ders karşılığını dolduramayan birçok bilişim teknolojileri öğretmeni farklı okullarda görevlendirildi hem de cuma son dakikada yazılan bir yazıyla. Allahım sen büyüksün yani, artık ne dese bilemiyorum...

izmirdeki görevlendirme listesi falan var mı arkadaşım. benim hiç dersim yok okulumda ve bana bilgi verilmedi. ne zaman belli oldu bu.

bilmiyorum ama bilgisayar için rehber öğretmen gibi görev tanımlaması ve çalışması düzgün kadrolu formatörlük olmadıkça bilgisayar öğretmenleri hiç bir zaman huzurlu olmayacak

dondut' Alıntı:
izmirdeki görevlendirme listesi falan var mı arkadaşım. benim hiç dersim yok okulumda ve bana bilgi verilmedi. ne zaman belli oldu bu.
Cuma günü 5 gibi okullara liste gelmiş. İdarenizden öğrenebilirsiniz.

giresun il koordinatörü il milli eğitim müdürüyle bir an önce konuşsa da biz de önümüze baksak.

muğla'dan tık yok,
olmayacak galiba bu sene burada.
30 saat bilg. dersim olsa da girsem keşke ama o da yok ki. formatörlük şart.
şimdi işin yoksa , tek. tas., müzik, resim dersleriyle ders saati doldurmaya çalış. olmuyor arkadaş olmuyor işte...
kendi dersimizi istiyorum.

formatör olan arkadaşların mebbisinde görevlendirmeleri yazıyor mu? bana formatörlüğünüz oldu dendi ama mebbiste bir şey görünmüyor.

fcig' Alıntı:
dondut' Alıntı:
Cuma günü 5 gibi okullara liste gelmiş. İdarenizden öğrenebilirsiniz.

HOCAM GÖREVLENDİRME LİSTESİ DERKEN FORMATÖR GÖREVLENDİRMESİ Mİ? YOKSA DİĞER OKULLARDA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DERSİ Mİ?

Denizli'de başvurular başladı.
Mesleğe yeni başladım. Henüz ders programım bile belli değilken başka bir okulda görevlendirmem olduğunu ve ayrıca hepi topu 10 saat dersimin olduğunu zor dahi olsa öğrendim. Bugün formatörlük ile ilgili başvuru yazısı elime geçti. Merak ettiğim nokta, kadromun bulunduğu okula görevlendirilmem yapılmazsa durumum ne olacak? İlçe içinde başka bir okulda mı görev alacağım? Meslek hayatımın ilk günü kafam oldukça karışık...

lanet gelsin antalya meme. hersene aynı sorun, hersene rezillik. eğitici formatörler kendi derdinde zaten. bi girip bakın eğitici formatöerlerin forumun. 15 ağustosta görevlendirilmeleri tamamlandı, ogünden bugüne tek yazı attıkkları yok. nasıl sorumluluk bu..

Arkadaşlar bu görevlendirmeler nasıl olsa yapılacak. Kimse moralini bozmasın. MEB bilişimciler olmadan ne FATİH ne de benzer bir proje yürütebilir...

ertugcum' Alıntı:
Manisa da ses seda yok... Soru sorcaklarmış bakanlığa

bakanlığa soru sormakla olmuyor bu işler?...yapan yapıyor görevlendirmeyi...Ankara bile yaptı?..
neyi bekliyor ki bunlar?

Geri