Okul Formatör Başvurusu Alan İller

Kodla Büyü
bartında da yapılacağı söylendi yanlız benim idarecinin dedğinie göre okulumda en az 10 saat bilgisayar dersim olması gerekiyormuş formatör olmam için onu anlamadım benim 10 saat dersim var ama bu yeni bişey sanırım :?

Yarın inşallah okulun kurmaylarıyla Manisa Mem ile konuyla alakalı görüşme yapmak üzere gideceğiz.

Elazığ'da her sene ağustosun son haftası görevlendirmeler yapılırdı. Bu sene ses seda yok. İl Milli Eğitim bakanlıktan yazı beklediklerini söylüyor. Biz de bekliyoruz. Hayırlısı...

Balıkesirden son durum:

Şaunda İl Koordinatörü ilen görüşen Müfettiş yakınım görevlendirme için herhangi bir talimat gelmediğini ve gelmeden de birşey yapılmayacağını öğrenmiş sağolsun. Koordinatörümüze diğer illerin görevlendirme başvurusu almaya başladıklarını belirtmesini istemiştim. Hani neye istinaden yapılıyor diye. Şükrettin bey insiyatife göre yapılıyor demiş. Ortada bi yazı yada başka bir şey olmadan görevlendirme yapılamayacağını belirtmiş ki zaten Bursanın'da (İPTAL) örneğini vermiş. Ama bakanlığın Bizimle ilgili kalıcı bir çalışma içinde olduğunu ama ne zaman tamamlanacağının belli olmadığını belirtmiş. Beklemedeyiz arkadaşlar.. BEkleyip göreceğiz yapacak hiçbirşey yok...

hocam ilk sayfayı güncelleyebilir miyiz? ilk sayfada yer almayan ama basvuru alan (Nevşehir gibi) ve hatta görevlendirmenin yapıldığı söylenen iller (Karabük, Adıyaman) var

Konya'da eğitici ile görüştüm ocak ayına kadar kesin olmayacağını sonrası için hiçbir şeyin belli olmadığını söyledi

O yüzden okulumda dersin seçilmesini bekliyorum

Geri