Okul Formatör Başvurusu Alan İller

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
FORMATÖR ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMESİNİ YAPAN
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİNİN MAĞDURİYETİNİ GİDEREN İLLER

Malatya
Samsun
Sivas
Trabzon
Bitlis
Aksaray
Zonguldak
Gaziantep
Kastamonu
Bayburt
Tokat
Ankara
Yozgat
Aydın
Hatay
Tekirdağ
Sakarya
Düzce
Çorum
Şırnak
Denizli
İzmir
Bolu
Adana
Niğde
Çankırı
Kırıkkale
Van

Not:Bu listeyi il memlerin sitelerinde bulunan duyurular kısmından / arkadaşların verdiği bilgilerden elde ederek hazırladım.

geri adım atan olmadı... yalnız bugün okula gittim, 9.sınıflar bu sene 37 saat ders yapacaklarmış ve bunun 7 saati diğer seçmeli derslerden olacakmış ve bu durm kademeli olarak devam edecekmiş, benim tahminim bu 7 saatin 2 saati kesinlikle bt olur... gerçi bu hangi fiziki imkanla yapılacak bilmiyorum...

ilk3r' Alıntı:
Arkadaşlar bu iller eylül ayında formatörlükleri başlatacakları kesin mi?

hocam başvuruyu ona göre alıyorlar. illerin sitesinde duyurular kısmında bulunan formatör öğretmen başvurusu linkten gerekli evraklara ulaşablirsin.

giresun yapsa bile adamlar ekime kadar ses seda çıkarmıyorlar doğru dürüst

il il tek tek mem sitelerine bakıyorum. Şu an balıkesir'e geldim. duyurularda formatör öğretmen görevlendirmesi olanları yazacağım arkadaşlar.

Kara Kule 61' Alıntı:
Tahminim geçen sene görevlendirme olan illerde yine yapılacak.

hocam gecen sene burdur ilinde yapıldı ancak bu sene il mem müdürü istemiyor. talapleri toplanan temmuz görevlendirmesini onaylamadı. dün aradım ildeki ebitofo arkadaşları konusu dahi geçmiyor dediler.

ordu iline kadar geldim. hala devam ediyorum. konu başını sürekli güncellemeye çalışıyorum.

bursa da bizimde görevlendirmeler yapıldı.sonra kafaları bulandırdılar ama iptali diye bişi duymadım ben. gidince başlıyacaz inş göreve

Gaziantep Haziranda başvuruları aldı ve 1 Temmuz-31 Aralık 2012 görevlendirmesini yaptı.
Şu ana kadar da iptal yok...

ozlem22' Alıntı:
o kadar il arasından sadece bu kadar mı?? :(

hocam maalesef liste bu kadar. verileri elde ettikçe güncelliyorum. vaktiniz oldukça 1. sayfayı ziyaret etmeninizi tavsiye ederim.

görünen şudur ki bu sene çoğu il formatörlük yaptırmayacak. peki nasıl maaşı tamamlayacağız, nasıl ekders alacağız. :cry:

hocam o görevlendirmeler benim kanımca iptal olur..bakanın bilişime nasıl baktığını biliyorsunuz..bt sınıflarıda normal sınıfa dönüşür..demedi demeyin :-1:

blue123' Alıntı:
hocam o görevlendirmeler benim kanımca iptal olur..bakanın bilişime nasıl baktığını biliyorsunuz..bt sınıflarıda normal sınıfa dönüşür..demedi demeyin :-1:

çok iyi moral veriyorsun....

Geri