Okul Formatör Başvurusu Alan İller

Kodla Büyü
arkadaşlar illerdeki başıboşluğu, neden bazı illerde görevlendirme yapılıp bazılarında yapılmadığını sormak için ikgm'nin iletişim bölümünden mesaj atın.

http://ikgm.meb.gov.tr/www/iletisim.php

ben öyle yaptım. bilgi edinme değil ama bilgileri olsun istedim. ankara dahil bir çok il başvuru almaya başladı dedim. bazı illerde başvuru alınmıyor ve ikgm'nin yazısı gerekçe gösteriliyor dedim. vs. lütfen illere konuyla ilgili tekrar bir yazı gönderin dedim.

korkmayın siz de atın ki bu konuda bir sıkıntı olduğu anlaşılsın.

bu ne biçim bir çelişki yaaa eğitimde birlik yok biri böyle diğeri öyle herkes kafasına göre iş yapıyor.

Ankara yapıyor ama sadece liseler açılmış, sadece fatih projesi olan liseler var gibi. Diğer illere örnek teşkil etmese bari...

Burdur geçen yıl eylül ayında yapmıştı. bu yıl hala ses yok, eylülde mi yapacak acabaa yine?

Tekirdag milli egitim muduru şifahen görevlendirme yapmayacağını müdürler toplantısında belirtmiş.Fakat okullara görevlendirme yazıları bugun itibariyle geldi

Ankara --> ilk tercihte kendi okulunu (ilk-orta-lise) seçebiliyorsun, 2,3,4 ve 5. tercihlerde sadece liseleri seçebiliyorsun. başvuru elektronik ortamda alınıyor.

Kütahyada dün il formatörü arkadaşla görüştüm başvuruları eylülün ilk haftası alacaklarını bakanlığa soracaklarını gelen cevaba görede 17 eylüle görevlendirmeleri yetiştireceklerini söyledi...

oguz-han' Alıntı:
arkadaşlar illerdeki başıboşluğu, neden bazı illerde görevlendirme yapılıp bazılarında yapılmadığını sormak için ikgm'nin iletişim bölümünden mesaj atın.

ben öyle yaptım. bilgi edinme değil ama bilgileri olsun istedim. ankara dahil bir çok il başvuru almaya başladı dedim. bazı illerde başvuru alınmıyor ve ikgm'nin yazısı gerekçe gösteriliyor dedim. vs. lütfen illere konuyla ilgili tekrar bir yazı gönderin dedim.

teşekkür ederim bilgilendirme için

k.cokol' Alıntı:
oguz-han' Alıntı:

teşekkür ederim bilgilendirme için
mesaj gönderdim bakalım

bursa da yapılan görevlendirmeler iptal edilmiş son duyum bu sene görevlendirme yok :? :-1:

orlin' Alıntı:
Burdur geçen yıl eylül ayında yapmıştı. bu yıl hala ses yok, eylülde mi yapacak acabaa yine?

Hocam Burdur memde bulunan ebitefo arkadaşlar ile görüştüm. Müdürün il dışında olduğunu söylediler. Herhalde yapılır dediler. Umarım yapılır. Lütfen ili arayıp sizde bilgi alınız. Biraz ses getirmek gerekiyor bu işlerde.

Geri