Okul Formatör Başvurusu Alan İller

Kodla Büyü
antalya'da da haber yok. dersler seçilecek hiç birşey belli değil. bu kadar kaale alınmazlık olmaz yaaa :verymad:

ya niye her il kafasına göre takılıyor? yapıp yapmamak neye bağlı? çorum yapıyor da konya niye yapmıyor?

konya'da görevlendirme yapılmasını isteyen arkadaşlar;
bir araya gelip bu konuda ısrarcı olalım lütfen. görüşebileceğimiz kim varsa görşelim.

bende bu gün gaziantepten formatörlük iptali yaptırdım yarına ujmarım formatör değilim :) girerim kac saatse dersime yeter bana

raid10000' Alıntı:
agd85' Alıntı:
Mardinden haberi olan var mı

il formatörü gokhan hocayı aradım sağolsun bilgi verdi; il milli eğitim müdürü sıcak bakmıyor dedi, buyuk ihtimalle olmayacak.

saygılarımla
Bende aradım Gökhan Hocayı bana da aynı şikayetten bahsetti. Hatta okul müdürleri toplantısında müdürler istemesine rağmen milli eğitim müdürü sıcak bakmadığını belirtmiş durum böyle. Ancak ilçe milli eğitimler özellikle böyle talepte bulunursa ancak gözden geçirebilirmiş.

arkadaşlar idarem istiyorsam başvurmamı söyledi... ama ben daha önce hiç yapmadım.. okulun labı da aslında var ama şu an kurulu değil..sanırım derslik sıkıntısı var...yok gibi zaten doğum yapacağım ve izne ayrılacağım başvursam bir kazancım olur mu... başvurmasam daha mı rahat ederim.. sanırım ders sayımda sıkıntı yok... maaşımda değişiklik olur mu??

lastdracula' Alıntı:
antalya ne oldu bilen varmı ??
bu gün ili bilgi işlemden biri ile görüştüm. seçmeli dersler seçilecek ne zaman belli olur dedim.hocam birşey yok dediler. siz ders seçtirin dedi.

azra' Alıntı:
ya niye her il kafasına göre takılıyor? yapıp yapmamak neye bağlı? çorum yapıyor da konya niye yapmıyor?

hocam ben il'e iki defa sordum eğitici formatörlere, gelişme yok büyük ihtimalle olmuycak diyolar. Diğer illeri görevlendiriyor diye söylesem de bizi bağlamaz diyolar.. Olmuyacakmış gibi davranın, olursa sürpriz olur diyolar.... Yine de gelişmeleri paylaşalım.. Arayıp baş ağrıtmak isterseniz ve katkı sağlarsanız bir değişim olur belki:
Konya İl MEM EBİTEFO
Mehmet SUNA
03323533050 Dahili(1175)

Manisa'da ses seda yok. İl koordinatörü Bakanlığa görüş sorduklarını ona göre görevlendrime yapacaklarını söyledi.

Geri