NetSupport Protect - Deep Freeze özelligini aktif etme

Kodla Büyü
arkadaşlar win update ve sistem geri yüklemeleri kapatmak gerekiyormuş çalışabilmesi için birde bir program kurduğumuzda silinmemesini istiyorsak ne yapacağız

Merhabalar Bu güzel başlık için Meslektaşıma teşekkür ederim. Ben okulum için güzel bir image hazırlamak için yola cıktım ve imaj işlemleri bitti sayılır. Bende Bir hususu ararken bu başlığa ulaştım.. Kendim şifre vermek için programı kaldırdım yeniden yükledim haliyle sıfırlandı iyi güzel.. Settings ten sonra save bölümünde ayaları hem uzak bilgisayardan hemde localden kullanabilmesi çok güzel.. Vestelin kendi configurasyonunu yani defaut configurasyon bilgilerini nasıl alabiliriz. Bu lockdown.dat diye bir dosyaya yazılıyor ama bu dosya ilgili klasörüde yok. Ben diğer tahtaların configurasyon ayarını almak istesem nasıl yeni imagedaki protect yazılımına entegre ederim.

Dosyayı buldum korunan dosyaları gösterdiğimde bu dosyaya ulaştım.. şimde NAS cihazında bir klasöre tanımlayacağım...

merhaba arkadaşlar.
Windoes Update i kapattım. Sistem geri yüklemeyi kapattım, fakat hala recovery özelliğini çalıştıramadım.
Arkadaşın verdiği bağlantıdan netsupport protect i indiremedim ya dosya silinmiş yada virüslü. Yardımcı olursanız sevinirim.

bilisim55' Alıntı:
gazi57' Alıntı:
20121129202739.png

Automatic Recovery özelligini aktif hale getirdiginizde Deep Freeze ile aynı görevi görmektedir..

Bu ekranı nerden açıyoruz hocam?
bir de okulumda bazı tahtalarda net support protec kurulu değil o şekilde gelmiş. bunlara nasıl kurarım.

Teşekkürler
Hocam bu update kısmı gelmedi. Nasıl olacak?

ben recovery özelliğini kullanmayı başarabildim fakat sistem her açılışta acayip kasılmaya başladı, bir iki açılıp kapamadan sonrada windows hiç açılamadı. bu durumu çözemedim sanırım eski imajdan tekrar yüklücem

Bizim okuldaki sadece bir bilgisayarda bu yüklü onunda uğraşırken baya kurcaladık bakalım kaldırıp da eski haline getirmeye çalışacağım

Arkadaşlar bu NSS programını kurarken D sürücüsüne de kurmuslar, dolayısıyla tahtaya bir klasör dahi ekleyemiyoruz.. Bu programı D den ayırmanın bir yolu var mi?? Kaldırıp tekrar kurmanın dısında, yönetim panelinden felan..

Geri