MERSİN FORMATÖRLÜKK

Kodla Büyü
tercihleri neye göre yapacağız 3 okul tercihi vermişler nasıl olacak arkadaşlar

ilçeler bunu 9 Ekim'e kadar diye yayınlar muhtemelen. cuma gününe kadarda dağıtım yapılıp imzaya çıkar. Pazartesiye yetişmezse bile çok büyük ihtimal görev 15 Ekim tarihli başlatılır.

KöfteHoRr' Alıntı:
ilçeler bunu 9 Ekim'e kadar diye yayınlar muhtemelen. cuma gününe kadarda dağıtım yapılıp imzaya çıkar. Pazartesiye yetişmezse bile çok büyük ihtimal görev 15 Ekim tarihli başlatılır.

yazıyı yayınlayan ilçe var mı arkadaşlar ben gülnardayım daha bir şey yok

Akddeniz yayınlamış. Mersin il milli eğitim müdürlüğü sayfasında zincirde yayınladndı hocam. Başvuru formuda ekte. Bu arada başvurularımızın ilçe mem lerde bekleme süresinide hesaba katarak hemen yapmanız iyi olur. böylelikle onaylar son başvuru tarihinin hemen akabinde alınır. ilçe memlerde bekleyen evrak olursa. 3-4 günde öyle zaman kaybederiz. bugün herkes başvurusunu yapıp üst yazıyla ilçe milli eğitimlere yollasın. ben başvurumu hazırladım. okula gidiyorum şimdi. kolay gelsin, hayırlı olsun...

hocam ben gülnardayım ilçe yazısı olmadan yazamayız diyor bizim oluldaki memur ilçe yazısına göre ilgi tutması gerekiyormuş

cat33' Alıntı:
Gördüğüm kadarıyla 3 okul seçeceğiz. İlk tercihe kendi okulumu yazacağım. Diğerlerine yazmasam ne olur? Yazacaksam da merkezi yazacağım artık...

hocam okulları nerden bileceğiz hangi okullar var diye

geçen senelerde bt sınıfı olan okulların listesi yayınlanıyordu, bu sene muhtemelen unutmuşlar o listeyi koymayı. çok büyük ihtimallede bgün yarın zincirde okul listelerinin olduğu bi düzenleme yapılır.

cat33' Alıntı:
Bu arada yazı bugün ilçelere gelebilir. Acele etmeyin. Sadece evraklarınızı hazırlayın. İlçeler yazıyı en geç yarın yayınlar ve biz de teslim ederiz.
hocam ne evrakı sadece başvuru dilekçesi değil mi

birde okul kanalıyla göndermek yerine imkanınız varsa kendiniz elden ilçenin bilgisayar hizmetlerine teslim ederseniz dilekçenizi daha sağlıklı olur.

md4483' Alıntı:
cat33' Alıntı:
Bu arada yazı bugün ilçelere gelebilir. Acele etmeyin. Sadece evraklarınızı hazırlayın. İlçeler yazıyı en geç yarın yayınlar ve biz de teslim ederiz.
hocam ne evrakı sadece başvuru dilekçesi değil mi
alan dışındakiler için kurs sertifikasıdır muhtemelen hocamın dediği

cat33' Alıntı:
md4483' Alıntı:
cat33' Alıntı:
Gördüğüm kadarıyla 3 okul seçeceğiz. İlk tercihe kendi okulumu yazacağım. Diğerlerine yazmasam ne olur? Yazacaksam da merkezi yazacağım artık...

Şu şartlarda bilemezsiniz, ama ben kendi ilçemde hemen hemen hangi okulları yazacağımı biliyorum. Zaten 7-8 formatör çıkar bizden. Ama Mersin merkezdeki okul sayısı fazla olduğu için, hangilerini yazacağınızı bilmemiz mümkün değil. Mersin MEM bir liste yayınlasaydı iyi olurdu...
Telefonla arayıp benzer sıkıntıyı söyleyen çok oldu bana son 1 saatte :D Erol bey'e ulaşmaya çalışıyorumama yarım saattir telefonu hiç kapanmadı, muhtemelen onada söyleyenler vardır durumu. O yüzden bir liste yayınlanma ihtimali yüksek.

siz hangi ilçedesiniz bende bu sene mersine tayinim çıktığı için işleyiş nasıl oluyor bilmiyorum yardımcı olursanız
ben sivasta çalışırken ilçesince ilin yazısına göre dilekçeyi doldurup fakslıyorduk olup bitiyordu burada nasıl oluyor

siz hangi ilçedeyseniz siz söyleyin hocam, ona göre o ilçeden arkadaş varsa size anlatır işleyişi :)

KöfteHoRr' Alıntı:
cat33' Alıntı:
md4483' Alıntı:
cat33' Alıntı:

Şu şartlarda bilemezsiniz, ama ben kendi ilçemde hemen hemen hangi okulları yazacağımı biliyorum. Zaten 7-8 formatör çıkar bizden. Ama Mersin merkezdeki okul sayısı fazla olduğu için, hangilerini yazacağınızı bilmemiz mümkün değil. Mersin MEM bir liste yayınlasaydı iyi olurdu...
Telefonla arayıp benzer sıkıntıyı söyleyen çok oldu bana son 1 saatte :D Erol bey'e ulaşmaya çalışıyorumama yarım saattir telefonu hiç kapanmadı, muhtemelen onada söyleyenler vardır durumu. O yüzden bir liste yayınlanma ihtimali yüksek.

erol beye ulaşabildinizmi hocam okullar konusunda konusunda

Konuşltum az önce hocam, ilçelerin yapması daha doğru olur dedi haklı gerekçelerle. Özellikle 4+4+4'den dolayı bazı okullarda bt sınıflarının taşındığından ve ilinde o yüzden net durumu bilmediğinden bahsetti. Ama özellikle fatih projesi başlayan okulların listesi için il'de ya da ilçeler bazında bi liste hazırlanması için not aldığını söyledi.

KöfteHoRr' Alıntı:
Konuşltum az önce hocam, ilçelerin yapması daha doğru olur dedi haklı gerekçelerle. Özellikle 4+4+4'den dolayı bazı okullarda bt sınıflarının taşındığından ve ilinde o yüzden net durumu bilmediğinden bahsetti. Ama özellikle fatih projesi başlayan okulların listesi için il'de ya da ilçeler bazında bi liste hazırlanması için not aldığını söyledi.
teşekkürler hocam bir liste olması çok daha iyi olacaktır. bu arada hocam ilçelere yazının ulaşmasınımı bekleyelim

Hocam müracatlar ilçelere olur, o yüzden ilçenin yazıyı yayınlamasını beklemek gerekir eğer idare kanalıyla gönderecekseniz dilekçenizi. Ama yok ben elden verecem derseniz yazıyı beklemenize gerek yok, dilekçenizi doldurup ilçe bilgisayar hizmetleri bölümüne elden teslim edin.

arkadaşlar başka bir arkadaş da sormuş ama sadece kendi okulumu tercih edersem ne olur ki, diğer illerde nasıl bir uygulama yapılmış

ayrıca'da bu başlıktan sıkıldım. ne o öyle "MERSİN FORMATÖRLÜKK". Artık frmtrlk kelimesinin yazılmasına bile tahamülüm kalmadı :puhaha: Bi zahmet bi arkadaş "Mersin BT Rehberliği" adında başlık açsında biraz içaçıcı olsun konu :D :++:

KöfteHoRr' Alıntı:
ayrıca'da bu başlıktan sıkıldım. ne o öyle "MERSİN FORMATÖRLÜKK". Artık frmtrlk kelimesinin yazılmasına bile tahamülüm kalmadı :puhaha: Bi zahmet bi arkadaş "Mersin BT Rehberliği" adında başlık açsında biraz içaçıcı olsun konu :D :++:
:++:

Geri