MERSİN FORMATÖRLÜKK

Kodla Büyü
-Alo yetkili servis mi?
-Konuşmalarınız kayıt altına alınıyor.
- O zaman şöyle diyorum...Allah hepinizin belasını versin!! :x

cat33' Alıntı:
Evet indirdim ve okudum. Şimdiki halimize göre fazla bir fark yok. Sadece ders saatleri iyileştirilmiş.

Ayrıca, bu yazı Mersin MEM'e 1-2 gün önce ulaşmış. Bu hafta yetişmezse bile haftaya tamam olur diyor bir ebitefo arkadaşımız. Az önce görüştüm...
hocam neden başvuru dilekçelerini almıyorlar anlamadı zaman kaybını önlerdik

Arkadaşlar okulumda 23 saat ders aldım(17 saat BT + 6 saat TT ). Sabah gidip öğlen geliyorum. Yazıyı görünce ne yapacağımı şaşırdım. Sonuçta kadro vermiyolar. Başvurmasam nasıl olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum

kuşların söylediğine göre yarın yazı çıkacakmış. (Erol bey'le görüşen bi sevgili arkadaşın beyanıdır)

manass33' Alıntı:
Arkadaşlar okulumda 23 saat ders aldım(17 saat BT + 6 saat TT ). Sabah gidip öğlen geliyorum. Yazıyı görünce ne yapacağımı şaşırdım. Sonuçta kadro vermiyolar. Başvurmasam nasıl olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Hocam yine sabah gidip öğlen gelebilirsiniz, bence formatör olun.

artık bugün yazı çıkar inşallah bakanlıkta resmi yazı yayınladığına göre

Mersin bakanlıktan yazı falan beklemiyordu aslında, sadece oyalıyorlardı bahane olarakta kimine yazı bekliyoruz kimine norm kadro bekliyoruz diye uyduruyorlardı. Şimdi yazı çıkıncada biz bişeyler biliyorduk ayağına yatmaya başladılar.

----- Original Message -----
From: fatih_egitim@meb.gov.tr
To: ilsis_yonetici_mem%MEB@meb.gov.tr
Cc: gm_fatih_egitim@meb.gov.tr
Sent: Tuesday, October 02, 2012 12:16 PM
Subject: BT Rehberliği Görevi

Sayın Yetkili;

Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevi ile ilgili e-posta ekindeki yazının gereğinin rica ederim.

Oğuz TEMİZHAN
M.E.B.
Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Eğitim Bilişim Sistemleri Grup Başkanı

-----------------------------------------------------------
Bildiğim kadarıyla bu mail dün bütün il memlere atılmış, buna bağlı olarakta artık ben yapmıyorum diyecek bi il olacağını sanmıyorum.

daha neyi bekliyor mersin anlamadım. yazıysa yazı, normsa norm, ekim ayı başladı. yeter artık. :verymad: Atılan mail oldukça net, onuda takmıyorlarsa yuh artık birinin İl memin yönetim kadrosunu en tepeden değiştirmeye başlaması lazım. Keyfi uygulamaları oldukça can sıkıcı...

dün Erol beyle görüşenlere yarın yetişirebilirsek yazıyı çıkaracaz demiş

Arkadaşlar kusra bakmayın hiç formatörlük yapmadım merak ettim, formatörlük başvurusu için mi yazı bekliyorsunuz yoksa başvuru kabul edildi diye mi?

başvuru alınmadı daha, başvuru için yazı bekleniyor ama formatörlük değil hocam "BT Rehberliği" için :++:

hmm yeni adımız hayırlı olsun :) , şu bakanlığın yayınladığı yazı fatih projesi kapsamındaki okullar için mi?

Bilgi için teşekkürler köftehor. sürekli dillerinde olan yetiştirmeye çalışıyoruz cümlesine oldukça asabım bozuluyor. sanki bana 13 katlı inşaat yapıyorlar. altı üstü bir yazı oda hazır nette zaten. bakanlığın yazısıda belli ve net. koy zincire başvurumuzu yapalım oyalanıyoruz ve giden ek derslerimiz oluyor. yazmışlar bana kazanlıda maaş kaşılığı için 15 saat ders. ne işim var 20 km tarsus civarında bir okulda. güneş keçeyi keçede ayağı sıkar. ama en son keçede atılır ayaktan güneşte batar ufuktan. can sıkıcı oluyor sürekli gecikmeler. umarım bugün çıkar yoksa ciddi kaynaklardan bakanlığa da değil. direk başbakanlığa şikayet edeceğim il milli eğitimi..bakanlık kendi değnekçisine bişey yapmaz. ama yerel seçimler geliyor. başbakanlık bakanlığı iyi haşlar. oda üneş ve keçe misali il memi haşlar. bizde önümüzdeki yıl bu rezilliği çekmeyiz.

Geri