MEB'den Dijital Kanatlar Projesi

Kodla Büyü
ikinci donem baslanacak dediler ama ses yok.donem arasina plan yaptik.insallah bir anda cikarmazlar geleceksiniz diye

Bugün resmi yazı geldi. Ancak eğitimle ilgili bilgi yok. paylaşıyorum...
IMG_2455.jpg

Hocalarım ara tatilde yapılması planlanan bir hizmet içi eğitime başvurdum. İlden 2 kişi başvurmuş son onaya kaldı. Farzedelim hizmet içi onaylandı aynı tarihler içinde dijital kanatlar için eğitim yapılacağı bildirilirse eğer son durumda hangisine katılabilirim? Dijital kanatların eğitimine katılırsam diğer hizmet içi eğitime gitmediğim için problem yaşar mıyım?

Hocalarım ara tatilde yapılması planlanan bir hizmet içi eğitime başvurdum. İlden 2 kişi başvurmuş son onaya kaldı. Farzedelim hizmet içi onaylandı aynı tarihler içinde dijital kanatlar için eğitim yapılacağı bildirilirse eğer son durumda hangisine katılabilirim? Dijital kanatların eğitimine katılırsam diğer hizmet içi eğitime gitmediğim için problem yaşar mıyım?
Şuana kadar yazı gelmediğine göre kanat projesi için planlanan eğitim arada olmayacaktır. Relax

ara tatilde egitim olmayacakmis oylredediler. hocam basvurdugunuz egitim bakanlik merkezi tarafindan yapilan degilse(yani mahalli hizmeticiyse) gitmemenin hicbir yaptirimi yok.

acaba tüm okullara gelecek mi bu çalışma? gelse altyapı yapabilecek mi? yaparlarsa teknoloji tasarım gibi sınıfın ikiye bölmek gerekmez mi? gibi sorular aklıma takılıyor.

Merhaba arkadaşlar , konuyla ilgili güncel bir bilgisi olan var mı? Eğitimler ne zaman olacak? Kaç gün olacak? Nerde olacak? vs.. gibi.. 2.dönem neler yapacağız?

Selam herkese. Proje okulu seçilen okulumuza hâlâ malzemeler ulaşmadı. Yetkilerin tel. veya e-posta özelden gönderebilecek bir arkadaş var mı.

Çok ilginç gerçekten, birdenbire tabletler ve bilgisayar geldi sonra hiçbir bilgi açıklm yok. Eğitim ne zman, diğer araçlar ne zaman gönderilecek? Ne zmn başlncak projeyi uygulamaya?

az önce beni aradılar arkadaşlar. haftaya eğitime katılmak için müsait olup olmadığımı sordular. otel bilgisi vs konularında tekrar dönüş yapacaklar. bilgi geldikçe sizinle paylaşırım

Benden Mersin den arkadaşlar...
Bizi de aradılar...
İl MEM den olurlar çıktı
Haftaya gidiyoruz tek-tas öğretmeni arkadaşımla

Bizi de bugün aradılar. Arkadaşlar uçak bileti ve tarih i onlar mı belirliyor? Yoksa biz kendimiz istediğimiz tarihte yola çıkabilir miyiz?

Sizlerin eğitimi sonrasında -tabi kalan 60 şehri kaç gruba bölecekler bilmiyoruz- proje uygulaması topyekün mü başlayacak acaba ?
Biz de eğitimden dönüş sonrasında en ufak bir hareket yok...

Sizlerin eğitimi sonrasında -tabi kalan 60 şehri kaç gruba bölecekler bilmiyoruz- proje uygulaması topyekün mü başlayacak acaba ?

160 öğretmeni bu eğitime alıp eğitimleri bitireceklermiş. Bİrinci dönem içinde yapılan eğitim pilot uygulamaymış bana öyle dediler bugün telefonda arayan kişi.

Hocam gidiş dönüş kalınan otelle ilgili verebilir misiniz ?

"AtillaHoca" ve "mutlakmanyak" hocalarım hangi şehirlerdesiniz? Bölgelere göre mi alacaklar eğitime acaba?

Bende Bayburttan geliyorum

Ben çocuğumu getirip getiremeyeceğimi sordum , konuştuğum kadın bilgisinin olmadığını söyledi, sadece haber vermek için aradığını söyledi, detayları bilmiyormuş. ama eşinizin sorun olacağını sanmıyorum.

Ekleme:
Ben eğitimi birinci dönem aldım. Az önce yine aradılar. Mart içinde(11 marttı galiba) eğitim varmış. Konuyu anlamaya çalışıyorum...

Geri