MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Kurs yarın 00.00 da bitiyor, o vakte kadar final sınavını yapanları sırayla onaylıyor galiba

Final sınavı ve geri bildirimi yaptığım halde tamamlandı yazmıyor.
Başka yapacağımız birşey varmıydı?
Bir müddet sonra tamamlandı yazdı

Son düzenleme:
Siber güvenlik eğitimi alan sınava girmemiş olanlar varsa sorular ektedir. Tavsiyem sorulara bakmadan cevaplamanızdır.

Hocam bu paylaşımın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Sınav için 10 soru ve 60 dakika gibi bir süre var. Eğitimleri hiç izlemeyen birisi bile bu soruları cevaplayabilir, bilmediği sorular için sınav esnasında bile soruları Google yoluyla cevaplayabilir. Ayrıca geçemeyenler için sınavın tekrarı da söz konusu bu sebeple bu paylaşımınızı silmeniz bence yerinde olacaktır.

Hocam bu paylaşımın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Sınav için 10 soru ve 60 dakika gibi bir süre var. Eğitimleri hiç izlemeyen birisi bile bu soruları cevaplayabilir, bilmediği sorular için sınav esnasında bile soruları Google yoluyla cevaplayabilir. Ayrıca geçemeyenler için sınavın tekrarı da söz konusu bu sebeple bu paylaşımınızı silmeniz bence yerinde olacaktır.[/QUOT
Gereği düşünüldü ve kaldırıldı. :)) Çoğu ark. sınava girmiştir diye paylaşmıştım.

Final sınavını yaptım. Kurs sonu geri bildirimini de yaptım. Tamamlanmadı hala. Modüller menüsüne girince her bölümün ayrı sınavı var, bunları da yapıyor muyuz?

Ekli dosyalar

• aa.JPG
    aa.JPG
    37.4 KB · Görüntüleme: 355
final sınavını yaptım 93 aldım geri bildirim hangisi? Benim kurs ekranı yeşil olmadı, sertifikayı alamıyorum

Final sinavini gecince aninda sertifika vermiyor. 1-2 gun onay sureci suruyor. Sinav ve Sertifika onaylaninca mail ile bildiriyorlar, bildirimden sonra netacad sitesinden sertifikanizi alabiliyorsunuz.

Your assignment End of Course Feedback has been graded.

graded: Mar 16 at 9:03am bu ne demek??

Bu sertifika otomatik sisteme işlenecek mi arkadaşlar. Mebbiste şu an görünmüyor.

Hocam birde sistemin İngilizce olan sınavı var, o final denen yerde onun puanı yazıyor. Ben Türkçe sınavdan önce o finali de yapmıştım 12 soruluk idi. Sonra Türkçe sınav eklendi.
Merhaba hocam ben 12 soruluk sınavı yapmadım. Sadece 10 soruluk final sınavı ve sonrası 16 soruluk anketi yaptım. Durumu güncelle deyince tamamlandı yazısı çıktı. Sertifikayı da pdf olarak bilgisayara kaydettim. Herhangi bir eksiklik yoktur umarım.

Sizinki tamamdır hocam, o Türkçe sınav muhabbeti çıkmadan önce yaptığımız sınavdı

Merhaba hocam ben 12 soruluk sınavı yapmadım. Sadece 10 soruluk final sınavı ve sonrası 16 soruluk anketi yaptım. Durumu güncelle deyince tamamlandı yazısı çıktı. Sertifikayı da pdf olarak bilgisayara kaydettim. Herhangi bir eksiklik yoktur umarım.
bende bahsettiğiniz tüm adımları yaptım. ancak hala "in progress" devam etmekte yazıyor.

bana yardımcı olur musun final sınavını da gectim ama sizin dediğiniz gibi değil :( ben ispanyadan geldim eğitimi ertelemişlerdi bana yollamışlar tekrar eğitimi ikinci onayım olmadan napıcam :( bi sorumluluğu varmı suan halledebilir miyim? meb kanalı ile değil sanırım cünkü canva kayıtlı değil felan diyor

sınava girdim iki defa yaptım ingilizcesini ama canvas uzerinden kayılı değil diyor yarım saatim kaldı yok mu yardımcı olacak :(

arkadaşlar yok mu yardımcı olacak bu siteden yeni haberim oldu. ben ingilizcesine girdim sitenin sınavı 2 defa gectim biri %100 biri %97 ama bu mebin dediğiniz sanırım farklı sizin verdiğinizadreslere girince canva üzerinden kayıtlı değil diyor ya Allah aşkına yok mu yardımcı olacak biri?

müsait misiniz rahatsız etmiyorum umarım. ben sınavı normal siteden 2 defa gectim ama hiçbiri mebin değil sanırım canva üzerinden kayıtlı değil diyor nedir sorun son 20 dakkam yardımcı olun lütfen

@gmail.com kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil bunu diyor oysa ben netacadae girip sınavı 2 defa gectim ama burayı yeni gördüm. 10 soruluk türkçe sınav diyorsunuz şimdi panik oldum :( biri bana bişey dese keşke

Geri