MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
kimle irtibata geçebilirim biliyor musunuz? yarın arayıp normal sınavı geçtiğimi söyleyeyim. Yurtdışından yeni geldim haberim yoktu böyle şeylerden. nasıl yaptığınızıda bilmiyorum bana canvas üzerinden kayıtlı değilsiniz diyor.

kimle irtibata geçebilirim biliyor musunuz? yarın arayıp normal sınavı geçtiğimi söyleyeyim. Yurtdışından yeni geldim haberim yoktu böyle şeylerden. nasıl yaptığınızıda bilmiyorum bana canvas üzerinden kayıtlı değilsiniz diyor.
Hocam yurtdışından yeni gelip simav derdine mi düştün! Bence covid-19 salgını için endişelenmelisin... Geçmiş olsun...

Sınavı yapmak için tarih uzatılmış :

The due date for the assignment, Siber Guvenlige Giris Egitimi - Final Sınavı, for the course, NETACADFUNDING_20191027_OYGM-MoNE_Intro2CyberSecurity, has changed to:

Mar 17 at 10pm

arkadaşlar sesimi duyan kimse yok sanırım kaç mesaj yazdım:
1- ben önceden kaydolmuştum ertelenmişti ama yurtdışından geldiğimde coktan başlamış olduğunu gördüm.
2- ben zaten bitirdim kursun orjinal halini hem de farkında olmadan iki defa kaydolmuşum ve 2 kursu da bitirdim.
3- burada sorun canvas üzerinden kayıtlı değil demesi yani ben sizin gibi mebin açtığı kısmı hiç göremedim dediğiniz 10 soruluk final sınavını görmek de nasip olmadı.
4- eğer bir irtibat numarası varsa lütfen baan verin yetkili ile görüşeyim çünkü sesimi kimseye duyuramıyorum.

1- ben önceden kaydolmuştum ertelenmişti ama yurtdışından geldiğimde coktan başlamış olduğunu gördüm.
2- ben zaten bitirdim kursun orjinal halini hem de farkında olmadan iki defa kaydolmuşum ve 2 kursu da bitirdim.
3- burada sorun canvas üzerinden kayıtlı değil demesi yani ben sizin gibi mebin açtığı kısmı hiç göremedim dediğiniz 10 soruluk final sınavını görmek de nasip olmadı.
4- eğer bir irtibat numarası varsa lütfen baan verin yetkili ile görüşeyim çünkü sesimi kimseye duyuramıyorum.
egitim@agyoneticileri.org mail adresinden irtibata geç hocam

bu eğitim mebbis e-sertifikada görünüyor. katılım durumu işaretlenmedi yazıyor. Gökhan hoca sınav sonuçlarını meb e yolluyacağız diyordu. sonuçlar yollandıktan sonra mebbis e de otomatik işlenecek galiba. takipçisi olmak lazım

İNAL SINAVI (EK SINAV HAKKI) HAKKINDA:

• Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi - Final Sınavı - 15 Mart günü tamamlanmıştır.
  • Final Sınavını tamamlayanlar sertifikalarını netacad.com sitesine giriş yapıp sağ üst köşede isimlerinin altında bulunan sertifikalar bölümünden indirebilirler. Sertifika indirme sürecinde sertifikada isminin gözükmesini istediğiniz eğitmeni seçebiliyorsunuz. Sertifikalar imzasız olarak indirilebilmektedir.
  • Sınavdan geçer not alamayanlar için 17-18-19 Mart tarihlerinde ikinci bir giriş hakkı daha tanımlanmıştır.
  • Final sınavını henüz tamamlamayanlar veya %48 ve altında bir not alanlar sınava tekrar giriş hakkından faydalanabilirler.
  • Final sınavı için ek başka bir hak tanımlanmayacaktır.
  • Final sınavı temel siber güvenlik konuları ile ilgili sorular içermektedir.
  • Final sınavı 10 sorudan oluşmaktadır. Sınavı tamamlamak için bir saat (60 dk) süreniz bulunmaktadır. Videoları izleyenler soruları kolaylıkla yapabilirler.
  • Ders videoları ve ders sunumları sisteme yüklenmiştir.
  • Eğitim sonunda 10 soruluk Türkçe final sınavından %50 ve üzeri alanlar Cisco Networking Academy onaylı "Sibergüvenliğe Giriş" sertifikasına hak kazanacaktır.
  • Final Sınavınını alma bağlantısı netacad.com sitesinde “NETACADFUNDING_20191027_OYGM-MoNE_Intro2CyberSecurity” anasayfasında paylaşılmaktadır.
Sınavda başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

siz şu kursu yaptınız sanırım:
Şuydu sanırım: https://www.netacad.com/portal/self-enroll/c/945076

MEB’in kursu için mebbis’ten izin şartı vardı:

02.03.2020 - 16.03.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000167 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT1: Eğitim Adresi https://46443709.netacad.com/courses/988082

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

NOT3: Katılacağınız uzaktan eğitim faaliyeti için iletişim bilgileri paylaşım onayı vermeniz gerekmektedir. İlgili ekran Hizmetiçi Eğitim Modülüne eklenmiştir.

siz şu kursu yaptınız sanırım:
Şuydu sanırım: https://www.netacad.com/portal/self-enroll/c/945076

MEB’in kursu için mebbis’ten izin şartı vardı:

02.03.2020 - 16.03.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000167 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT1: Eğitim Adresi https://46443709.netacad.com/courses/988082

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

NOT3: Katılacağınız uzaktan eğitim faaliyeti için iletişim bilgileri paylaşım onayı vermeniz gerekmektedir. İlgili ekran Hizmetiçi Eğitim Modülüne eklenmiştir.

ben mebbiste kursu almış gözüküyorum ama canvas üzerinden kayıtlı değil diyor. buradan adresini alabildiğim kadarıyla gerekli mercilere de mesaj attım ama cevap gelmedi napıcam ki?

ben mebbiste kursu almış gözüküyorum ama canvas üzerinden kayıtlı değil diyor. buradan adresini alabildiğim kadarıyla gerekli mercilere de mesaj attım ama cevap gelmedi napıcam ki?

üstte yazdığım gibi siz yanlış kursu yapmışsınız sanırım

Merhabalar bu kursa katılamadım kişisel gelişim anlamında kursun webex videolarını paylaşabilecek birileri var mı acaba?

Merhabalar bu kursa katılamadım kişisel gelişim anlamında kursun webex videolarını paylaşabilecek birileri var mı acaba?

arkadaşlar bu kayıtları bilgisayarımıza indirebilir miyiz. ben denedim ama beceremedim .gerçekten güzel eğitimler.

Bu kursa ben de başvurdum. Salı ve çarşamba günleri ders verilecek diyor açıklamada. Kursa canlı sanırım. Ders saatleri süresi ne kadar ?

Merhaba arkadaşlar. Mebbisteki linke üye oldum fakat şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorum.

Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account.

Sebebini ve çözümünü bilen var mı?

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Mebbisteki linke üye oldum fakat şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorum.

Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account.

Sebebini ve çözümünü bilen var mı?

Teşekkürler.
Netacad sitesi size eposta gönderince kursu görebileceksiniz, eposta gelmeden girerseniz o hatayı veriyor.

uyarı.png

Merhabalar,
2020000227 - 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak kabul edildim.Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermem gerektiği uyarısı tarafıma iletildi. CISCO hesap tanımlama işlemini gerçekleştirdim ancak bana gönderilen linke ( https://1308437.netacad.com/courses/1003394) tıkladığımda ; resimdeki uyarı gelmektedir. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Geri