MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
10 soruluk sınavdan başka birşey var mı? arkadaşlar. kurs sonu geri bildirimi ödevi notlandırıldı diye bir mail geldi. kurs sonu geri bildirim ile ilgili bir işlem yapıyor muyuz

10 soru beş dakika da bitti 66.68 puan aldım. Videoları izlemeden yaptım sadece teste girdim.

sorular kolay arkadaşlar en kötü google a bile sorsanız rahatlıkla cevaplarsınız videoları izlemişseniz yeterli rahatlıkla cevaplanıyor

Sinavi bitirdim ardindan mail geldi gectim diye. Netecad siteye girdiğimde başarılı olduğum yazıyordu v.s. python kursunda da böyle türkçe sınav var mi? Çünkü ordaki 50 soruluk final sınavını geçtim ama halen kursun bittiğine dair bir ibare yok sistemde

Sorular gayet kolay. Çok rahatlıkla geçiliyor. Bende sınavı yeni bitirdim, pdflerle bakarak bile yapılır. Süre 10 soru için çok fazla

Sınavı bitirdim ama bana mail gelmedi. Sertifika alma yeride aktif değil. Final sınavından sonra başka bir şey yaptınız mı?

Ben de sınavı bitirdim, mail 1 gün sonra mı geliyor.93 aldım bu arada, gerçekten kolaydı

Soruları kolaylıkla cevaplarsınız arkadaşlar. Hatta bir soru bizim 6'larda anlattığımız Gizlilik ve Güvenlik konusunda birebir geçiyor.:) Çoğu hepimizin aslında bildiği şeyler.

Ben de final sınavını bitirdim. 93 aldım. Bilgilendirme maili geldi. Onun dışında yapmamız gereken bişey var mı?

Netacad e girdiğimizde kursa giriş kısmında tamamlandı yazıyor ve alta sertifika al butonu koymuşlar yıldızlı, al diyorsun, basit bir belge indiriyor.

Arkadaşlar sınavı bitirdim ancak soldaki Grades ana menüsünden açılan "Assignments" ve "Final Sınavı" bölümünde notum yazıyor, onun dışında tablonun herhangi bir yerinde herhangi bir total puan, gelen mail,...vs yok. Geribildirim bölümünde görüntülenecek birşey de yok. Sağdaki bölümden bir teşekkür notu ekledim sadece(No Preview Available yazıyor) Sonradan bir gelişme oluyor mu bu sayfada :/

Son düzenleme:
Final sınavından sonra kısa bir geri bildirim var, onları da cevaplamanız lazım.
belirttiğiniz kısmı yapmamıştım hocam teşekkür ederim, o kısmı da tamamladım ama hala devam ediyor diyo. Final sınavı kısmı neden boş anlamadım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    36.3 KB · Görüntüleme: 628
belirttiğiniz kısmı yapmamıştım hocam teşekkür ederim, o kısmı da tamamladım ama hala devam ediyor diyo. Final sınavı kısmı neden boş anlamadım
Hocam birde sistemin İngilizce olan sınavı var, o final denen yerde onun puanı yazıyor. Ben Türkçe sınavdan önce o finali de yapmıştım 12 soruluk idi. Sonra Türkçe sınav eklendi.

YETERLİ Mİ BU MAİL GELMEDİ AMA SERTİFİKAYI ALDIM?

Ekli dosyalar

• upload_2020-3-15_0-37-14.png
    upload_2020-3-15_0-37-14.png
    118 KB · Görüntüleme: 581
Geri