MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Mebbis ten izin verdikten sonra netacad size eposta gönderecek, o zaman giriş yapabilirsiniz.

Sayın hocalarım kullanıcı bilgilerimle girdikten sonra hakkınızda bilgi edinmek istiyoruz diye bir sayfa geliyor ve orada bilgileri doldururken doğum tarihi ile ilgili alan sürekli hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu konuda ciddi sıkıntılar varmış.
Hizmetiçi Dairesi Başkanlığını aradım: Bizim bilgimiz dışında eğitimin sahibi olan genel müdürlüğü aramamı istediler. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü nün telefonu sistemlerde yoktu. 444 lü bakanlık telefonunu aradım Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün iletişim bilgilerini istedim vermediler ancak Bilgi Edinme açtılar. Bu sabah bana ulaştılar. ekran görüntülerinin resimlerini eposta ile gönderdim. Netcat hesabım öğleden sonra aktive edildi.
Bu konuda çok fazla şikayet aldıklarını belirttiler.

Sayın hocalarım kullanıcı bilgilerimle girdikten sonra hakkınızda bilgi edinmek istiyoruz diye bir sayfa geliyor ve orada bilgileri doldururken doğum tarihi ile ilgili alan sürekli hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.
hocam mebbisteki bilgilerinle herşey eşleşmeli aynı sorunu ben de yaşadım.Çalıştığınız kurum hangi şehirde ise onu işaretleyin eyalet kısmında

Arkadaşlar açıldı başta anket doldurmamızı istiyor. Aklınızda olsun.

bu kadar kullanıcı dostu olmaktan uzak site görmedim. Elli farlı yere giriş yapıyoruz.
En son join tuşunu gördüm oh dedim girebileceğim.
1000 kişi ile sınırlıymış ders. Ne ara 1000 kişi bağlandı anlamadım.

upload_2020-4-1_18-37-27.png

tıkladıktan sonra şu açılıyor

upload_2020-4-1_18-38-10.png

giriş yapınca şu uyarıyı veriyor.

upload_2020-4-1_18-38-56.png

Mebbiste kursiyer sayısı 10bin diyor ama 1000 kişi girmiş ve oturum için maksimum sayı bu kadar ve giriş yaptırmıyor.

upload_2020-4-1_18-42-43.png

Modülden chapter 1 ethics quiz'i yaptım boş durmayım diye.

Etik hakkında sorular var.

Ama İngilizce.

Bir çok öğretmen arkadaş sıkıntı çekiyordur şu an.

Çok amatörce. Veya biz öğretmenler çok amatörüz. Amacına ulaşmayacak bir eğitim.

arkadaşlar soldaki inboxtan gelen kısmına tıklayın

upload_2020-4-1_18-47-46.png

o şekilde açılıyor.

ilk ders sunusu belki işinize yarar

Ekli dosyalar

• SiberGuvGiris_Bolum1_SiberGuvGereksinimi_v2.rar
    5.1 MB · Görüntüleme: 369
Webex eklentisinde kurslar sırasında bizim kurs görülüyor, bağlanmak istediğimde 1000 kişi uyarısı geliyor.

1000 kişi uyarısı veriyor arşivden izleme var mı arkadaşlar.

Ben hâlâ giriş yapamadım. MEB ten tarafıma hiçbir eposta gelmedi. Eposta bilgimi kontrol ettim doğru... izinleride verdim. cisco hesabı oluşturdum bilgilerimde bulunduğum konumuda belirttim eposta adresi olarakta Mebbise kayıtlı epostayı kullandım. netacad beni üye olarak görmüyor. Ayrıca netacad la ilgili bir epostada almadım. :(:(:( Öneriniz var mı ?

Ben hâlâ giriş yapamadım. MEB ten tarafıma hiçbir eposta gelmedi. Eposta bilgimi kontrol ettim doğru... izinleride verdim. cisco hesabı oluşturdum bilgilerimde bulunduğum konumuda belirttim eposta adresi olarakta Mebbise kayıtlı epostayı kullandım. netacad beni üye olarak görmüyor. Ayrıca netacad la ilgili bir epostada almadım. :(:(:( Öneriniz var mı ?
netcad'ın postaları spam'a düşüyor hocam kontrol eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar ben 1.eğitimi canli izleyemedim sistem 1000 kişiden fazla kabul etmiyordu kaçırdım ne olacak şimdi?
Birde sınav ne zamn ve nasıl yapılacak acaba?
Cevaplarsanız çok sevinirim ilk defa uzaktan bir eğitime katıldım.

Geri