Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli BT Rehber Öğretmenliği

ses ver Kocaeli. Haftalar ve günler boşa geçiyor.

Hocam hayırlısı olsun, bakalım neler olacak... Arkadaslar birsey daha sormak isterim anadolu lisesi atamaları olacak kasım ayında, acaba anadolu liselerinde çalışmak nasıl? tecrübesi olan arkadaslar...

Onay gelmedi mi hala Kocaeli. Bt Okul Formatörlüğü için başvurduk. sonra BT Rehberliği geldi. Ama alan değiştirdim ben uğraşmayacağım artık. Kesinlikle görevlendirme diye birşeyi kabul edemiyorum ben. Her okula gerekliyken neden BT Rehber öğretmen kadrosu çıkarılmaz onu anlamıyorum. Matematik öğretmeniyim artık. Enerjimi öğrencilerimin matematiği sevmesi ve öğrenmeleri, sonucunda da iyi yerler kazanmaları için harcayacağım. Saygılar...

ali_metu' Alıntı:
Onay gelmedi mi hala Kocaeli. Bt Okul Formatörlüğü için başvurduk. sonra BT Rehberliği geldi. Ama alan değiştirdim ben uğraşmayacağım artık. Kesinlikle görevlendirme diye birşeyi kabul edemiyorum ben. Her okula gerekliyken neden BT Rehber öğretmen kadrosu çıkarılmaz onu anlamıyorum. Matematik öğretmeniyim artık. Enerjimi öğrencilerimin matematiği sevmesi ve öğrenmeleri, sonucunda da iyi yerler kazanmaları için harcayacağım. Saygılar...
nasiii geçtin hoceeeeeeeeeeeeeee
matematik örgetmenliğine biz geçemedik.

Re: Ynt: Kocaeli BT Rehber Öğretmenliği

Bir yolu varsa bende matematige gecmek isterim.

Onay yok.

Ne zamandan başlayacak o da belli değil.

şimdi aradım daha onaylar çıkmamış saat 10:54

onaya gitmiş mi sormayı unuttum onu da siz sorun

Kenan bey bazı ilçelerin listeleri göndermemesinden dolayı görevlendirmelerin bayram sonuna kalabileceğini söyledi.
arkadaşlar sadece foruma soru sormakla birşey elde edemeyiz.müdürlerimizi,ilçe ebitefoları devreye sokmalıyız.

şimdi aradım. cumaya kadar bilgiler toplanıp onaya sunulacak haftaya büyük ihtimal başlarsınız dediler.
benim anladığım bayramdan sonraya kalır.

anlaşılan bu ayda bütün öğretmenler ek ders alırken biz yine keeeeeeeeeeek ders alacaz panodan sıfır çekişimizi
beceriksizler yüzünden görücez.
kıçıkırıık bartın düzce kilis gibi yerlerde bile görevlendirmeler yapıldı koskoca büyük şeher olmuş sistemin oturduğu büyükşehrin heryerde çalıştığı
bu ilde değil görevlendirmeler
daha dilekçeler bile merkeze ulaşamamış kocaaaamaaaaaaAAnN YYYYYuuUUUhHHHhHH diyorum.

Bu kurumnet denen sistemleri neden kurdular. Anında halledilmesi lazım bu tür işlerin.
Devir teknoloji devri. Bahsedilen işlemin bir iki günde çok çabuk bitmesi lazım.

Ben okuluma ders saatlerine yakın gidiyorum.
Onaylar gelmedikçe okulda durmam..

kurumnet il ile ilçe arası çalışmıyor sadece ilçe içinde çalışıyor yazılar faxla gidiyor sanırım, bir de izmit il merkezinde diye fax çekmemiş olabilirler çünkü formatörlük başvuru yazısı sadece onlara düzgün gitmişti(forumda gördüğüm kadarıyla). madem bir toplantı yapıp bizi izmite toplayıp dilekçeleri alsalardı en iyisi olurdu.

bizim ilçede şube muduru kendi okullarımıza değilde öncelikle liselere görevlendireceklerini söyledi. öncelik liselere verilemsi yazıyor diye bu şekilde yapacağız dedi. hizmet puanı düşük olandan başlayacaklar görevlendirmeye. ama diğer illerin il müdürlüklerinin çıkardığı yazılarda öyle demiyor. öncelikle kadrosunun bulunduğu okul ve ya tercihe göre yapılacak diyor..

biz napacağız bu durumda.. kimsenin sahip çıktığı yok. zaten liselere de akıllı tahtalar gelmiş. geri gidecekmiş de kontrol edilip tekrar gelecekmiş, vs vs. fatih projeside uygulanmıyor şu anda zaten... herşey muallakta hala bizim için.

netice ne arkiişler daha imzalayamadı mı hazretler yoksa hala sunulmadı mı

Yeni bir gün ve yine bekleyişler...

ilk mesajınız hayırlı olsun... Kaynak var mı hocam

şimdi müdürünüz sizi eski saatlere göre tutmak isterse ne yapmayı düşünüyosunuz benim müdürüm böyle bişey yapabilir mesela

Hocam yazı açık 7 ve 8. madde.. anlamazsa, kalmıyorum dersin o da savunma ister, sizde yazıyı dösersiniz olur biter...

bizim dersler 12.10 da bitiyor çıkıcam bişey derse müdür yazılı söyleyin dicem...sonra 7. 8. maddeyi göstererek yazılı cevap vericem adama

Geri