Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli BT Rehber Öğretmenliği

arkadaslar yazı ilden geçen salı çıkmıs su an ilçelerde. bugun yarın gelecekmiş. Kötü habersiz olmaz tabi ek ders için 1 kasım itibariyle ibaresi varmıs yazıda... Yazıklar lsun diyorum baska birsey demiyorum, 2 ay bosuna mesai yazptım, uğrastım okul işleri ile...

eyolcu' Alıntı:
arkadaslar yazı ilden geçen salı çıkmıs su an ilçelerde. bugun yarın gelecekmiş. Kötü habersiz olmaz tabi ek ders için 1 kasım itibariyle ibaresi varmıs yazıda... Yazıklar lsun diyorum baska birsey demiyorum, 2 ay bosuna mesai yazptım, uğrastım okul işleri ile...

BT rehberliği yazısında , okullarda 1. ve 2. dönem olarak görevlendirilir demişlerdi. Ama uygulama farklı olmuş o zaman. Karşılıksız kaldı emeklerimiz demek ki

Ne yazıkki karşılıksız kaldı, diyecek pek birşey yok.... Böyle olacağı belliydi..

Salak gibi hissediyorum kendimi...

2 ayımızı yediler ayıptır günahtır hakkım haram olsun

Hocam daha gelmedi ilçelere, bugun kurumneti açık bıraktım olmadı yarın gelir...

bu kadar gizlediklerine göre listeyi demekki pekte hayırlı birşey yok yayınlanan listelerde ortalık karışmasın diye gizliden gizliden liste akıyor okullara
alanlarda onayları varsa azlığından ötürü yayınlamak istemiyorlar sanırım.
diğer arkadaşları isyan edip patlamasınlar diye.
felaket senaryolarını arttırabiliriz.
gitti yine bu ayki ek derste bütün iller görevlendirmeleri yaptı ek derslerini hepsi tam aldı bu lanet memlekette 3 tane kredi borcum var
her ay çoook sıkışığız yinede hazretlerinin keyfinden sanki cebinden çıkacak ek derslerimizi bir türlü alamadık.

timsahsovalye' Alıntı:
bu kadar gizlediklerine göre listeyi demekki pekte hayırlı birşey yok yayınlanan listelerde ortalık karışmasın diye gizliden gizliden liste akıyor okullara
alanlarda onayları varsa azlığından ötürü yayınlamak istemiyorlar sanırım.
diğer arkadaşları isyan edip patlamasınlar diye.
felaket senaryolarını arttırabiliriz.
gitti yine bu ayki ek derste bütün iller görevlendirmeleri yaptı ek derslerini hepsi tam aldı bu lanet memlekette 3 tane kredi borcum var
her ay çoook sıkışığız yinede hazretlerinin keyfinden sanki cebinden çıkacak ek derslerimizi bir türlü alamadık.

Hocam Allah yardımcınız olsun, geç kalmadan egzersiz açın maddi olarak çok zor durumda olduğunuz belli, BTR bile olsanız egzersiz yapabilirsiniz diye biliyorum, bu hafta başvurulması gerekiyor deniyordu.

yazı ekte...

Ekli dosyalar

• bt.zip
    1.6 MB · Görüntüleme: 128

Hocam listenin ilk 1 - 34 lük kısmı yok

teşekkürler eyolcu hocam bizim ilçenin daha yazıdan haberi yok sen olmasan 3-4 güne anca öğrenecektik

.izmitte sadece liselere görevlendirme yapılmış ama diğer ilçelerde ortaokulda var

gorevlendirme tarihleri yazmıyor
şimdi ben kendi okulum dışında gorevlendirildiğim 2 okuldaki derslerime girmeyeceğim dimi

izmit büyük ilçe olduğu için diye düşünüyorum. Sadece kendi okulunu yazanlara çıkmamıs demekki liseler tam dolmadı daha..

gelişimci' Alıntı:
gorevlendirme tarihleri yazmıyor
şimdi ben kendi okulum dışında gorevlendirildiğim 2 okuldaki derslerime girmeyeceğim dimi

hocam sadece kendi okulunuzda derse girilecek diye yazıyordu genelgede.. Ben öyle hatırlıyorum..

Re: Ynt: Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Hele sukur listeye ulastik. Tesekkurler hocam.

Geri