Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli BT Rehber Öğretmenliği

bizim okul da sabahçı öğleci.
sabah gelsem öğeden sonra da ihtiyaç oluyor.
idareye 9-3 arası 30 saat program yaptırmayı düşünüyorum.
bence en iyisi böyle rehber öğretmen gibi ne sabahçı ne öğleci :)

Artık bu onayların çıkması lazım.Zira ders programları yenilenecek, yeni programın açıklanmasına sırf benim sınıf rehberliğim kalkacak ve ders saatim değişecek diye mani oldum. Salıya kadar çıkmasını umut ediyorum.

daha dun il mem i aradik onaylar cikmadi daha dediler

Onay yazısının valilikte olduğunu öğrendim bugün. Ama onayların bayramdan sonra ekim ayından itibaren çıkabillme ihtimali olduğunu da öğrendim bizzat Dilaver Beyden.

arkadaşlar hiç ümitlenmeyin onayların bu zamana kadar bekletilme sebebi görevlendirmenin kasım ayında başlayacak olmasındandır.bizi bu duruma düşürüenleri allaha havale ediyorum.hep yalan söleniyor arkadaşlar.eylül ve ekim ayındaki ek derslerde böylece yanmış oldu. :verymad: ama buna ragmen size tavsiyem;ders programını 30 saat olarak diretin arkadaşlar hakkımızı savunalım ve alalım.yeni ders programı isteyin mecburen yazıya göre vermek zorundalar haberiniz olsun

onay çıkmış.. 1 kasım-25 ocak arasıymış.. ben anlamadım 25 ocaktan sonra ne olacak? Yine aynı hüsranı mı yaşayacağız?

1 kasım mı:S hocam nerden öğrendiniz, kaynak sağlam mı? bosuna mı gidiyorum ben okula?

offffff kredi ödüyoruz arkadaş, nasıl toparlıyacaz 2 ayın kaybını?

Formatörlüğü yönetmelik değişikliğiyle rehberliğe çevirdiler ki daha yeni, geçmişe dönük artık hiç ödemezler.

ödemeyecekleri kesin ama 1 kasım ne demek yahu, 1 ekim deseler bari, bosuna mı gidiyorum ben okula, bosuna mı uğrasıyorum okulda?

eyolcu' Alıntı:
ödemeyecekleri kesin ama 1 kasım ne demek yahu, 1 ekim deseler bari, bosuna mı gidiyorum ben okula, bosuna mı uğrasıyorum okulda?
aynen öyle valla yapmadığımız amelelik kalmadı gitti mi şimdi hepsi beleşe.

Hala haber yok değil mi? KEnan beyi tanıyan sevgili zümrem sizden bir haber var mı? Artık yüzüm kalmadı aramaktan...

Ben biraz önce ili aradım, onay listesi çıkmış ilçelere göndereceklermiş, bayramdan sonra okullarınıza gönderilir dediler.

Acaba başlama tarihi ne olacak? Her gün gidiyorum ve bilgisayarlarla uğrasıyorum, umarım adam gibi bir tarih vardır...

acaba görevlendirmesi yapılamayan var mı tercih ettiğimiz okullardan dolayı

Artık bayramdan sonra okullarımıza liste geldiği zaman herşeyi öğrenmiş olacağız, hakkımızda hayırlısı olsun.
Herkes mutlu,huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirsin dileklerimle.....

ahmetconkara' Alıntı:
Ben biraz önce ili aradım, onay listesi çıkmış ilçelere göndereceklermiş, bayramdan sonra okullarınıza gönderilir dediler.
onay listesi elinde varsa atabilirmisin hocam

Maalesef hocam yok, artık bugün arayıp öğrenmeye çalışacağız.Çoğu il müdürlüğü internet sayfasında yayınlıyor. Bizim il Allaha emanet

arkadaşlar listeye ulaşabilen var mı acaba aranızda...

ek ders yazılacak ama hala tık yok, bana ne yazacaklarını soruyorlar tabiki kocaman "0" .. O değilde simdi kasım ayında anadolu liselerine atama yapılacka dediler ve görevlendirmeler tekrar iptal olacak atananların ve tekrar onlar için görevlendirme yapacaklar, ne kadar gereksiz yersiz plansız işleri var su meb'in...

Listeyi ilçelere gönderdik diyorlar, ilçeyi arıyorum liste gelmedi diyorlar.... Ne biçim iş bu anlamadı ya....

arkadaşlar listeye ulaşan hemen buraya da atarsa sevinirim çünkü okulda değilim :(

bu ay ekders alacak mıyız? ekdersler artık ayın 15'nde mi verilecek?

bu ay ek ders konusunda benim umudum yok büyük ihtimal kasım ayından başlatmışlardır onayı

ütopyada' Alıntı:
ekdersler artık ayın 15'nde mi verilecek?

15 inde verilmesi şeklinde bir düzenleme yok.

Ek ders sistemindeki değişiklik dolayısıyla bu ay gecikme yaşanmıştı

bu ay da tatillerden dolayı gecikme var...

Geri