Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli Formatörlük

arkadaşlar tekrar tekrar bakıyorum ama 3 okul yazılacak diye bir yazı göremedim?

hocam yazııyı gönderseniz? bizim kurumnet yine sıkıntılı...

bizim ilçeden gelen yazıda sadece bir iki nokta gözüküyor yazı gelen biri yazıyı tarayıp gönderebilir mi?

YAZIYI ÇOK KÖTÜ TARAMIŞLAR AMA :verymad:

Ekli dosyalar

• formam_001.rar
    202.9 KB · Görüntüleme: 90

olduğu kadar:) arkadaslar izmit ilçesinde yazı geldi mi?

3 okul yaz diye birsey göremedim, peki kendi okulumu (ilkokul, bt sınıfı var) yazsam diğer okulları istemesem görevlendirmeme ihtimali var mı acaba?

gelen yazıda başka okulda görev almak istiyormusunuz diye bir soru var hayırı işaretleyip 3 okul yazacak değilim. o nedenle 3 okul yazma zorunluluğumuz yok diye düşünüyorum.

simpson' Alıntı:
gelen yazıda başka okulda görev almak istiyormusunuz diye bir soru var hayırı işaretleyip 3 okul yazacak değilim. o nedenle 3 okul yazma zorunluluğumuz yok diye düşünüyorum.

aynen hocam

fatih için ihtiyac varsa baska okula görevlendirme yapılmayacak diyor..

arkadaşlar ilçe ilçe hangi lisede bilişim teknolojileri öğretmeni var yada yok şeklinde bildiklerimizi paylaşalım lütfen

kendi okulumda dersim yok
müdürüm arayıp hocam yazı geldi bile demiyor
bu sefer yine kendim arayıp soracağım
adam beni okulda istemiyor sanırım :lol:

SeeNone' Alıntı:
arkadaşlar ilçe ilçe hangi lisede bilişim teknolojileri öğretmeni var yada yok şeklinde bildiklerimizi paylaşalım lütfen

Tam emin değilim ama bildiğim kadarıyla;

Yunus emre İHL Bos
İzmit Anadolu İHL dolu fakat görevlendirme olarak bilim sanatta
Kanlıbağ İHL Bos
Cahit elginkan bos
izmit atılım bos
İzmit lisesi dolu
Muallim naci dolu
Tevfik Seno bos
24 kasım dolu
muammer dereli bos
sehit özcan kan dolu
körfez fen bos
gazi lisesi dolu
inkilap lisesi bos
başöğretmen bilmiyorum
mimar sinan dolu
namık kemal bos
yahya kaptan dolu
nuh çimento iş bos
bilim sanat bos
izmit ticaret M.L. dolu

şimdi benim anlamadım mesela 18 saat dersim var benim benim okulum 2li öğretim ben derslere girdikten sonra ne zman liseye gidecem zaman pek kalmıyorki ben sabah 7.30da derse girecem sonra öğleden sonra da liseyemi gidecem nasıl olacak bu iş ya

goldenboy' Alıntı:
şimdi benim anlamadım mesela 18 saat dersim var benim benim okulum 2li öğretim ben derslere girdikten sonra ne zman liseye gidecem zaman pek kalmıyorki ben sabah 7.30da derse girecem sonra öğleden sonra da liseyemi gidecem nasıl olacak bu iş ya

Günde 6 saat ders varsa 3 gün kendi okulunuzda 2 gün lisede görev yaparsınız

arkadaşlar izmit ilçesine yazı geldi mi?dün dersim yoktu bugün geldim okula ama yazı falan yok.

bizim okula da gelmedi daha gelen varsa söylesin lütfen

4 gözle bekliyorum bende hemen gidip elden teslim edicem ama hala gelmedi :S

Arkadaşlar bizim ilçede 10 'u son gün ilde de 12 si son gün, yazılar acele ve günlü gidiyor idarenize bir sorun isterseniz. Bize dün geldi.

kendi okulumuzu yazabiliyor muyuz?
3 tercih yapmak zorunlu mu?

arkadaşlar gelen yazıda bir de fatih projesinin uygulandığı okulların listesi var. Sedece bunları mı yazıyoruz? İlkokulda olanların görevlendirmesi olmayacak mı o zaman? Çünkü fatih projesi olan ihtiyaç halinde okul varken başka okula görevlendirme verilmez diyor :(

arkadaşlar eğiticiler yazıda olmasa da diğer liseleri tercih etmeniz zorunlu diyor. sonuçta ekle liste olarak göndermişler.
kendi okulunhariç 3 tercih denildi.

folikAsit' Alıntı:
arkadaşlar gelen yazıda bir de fatih projesinin uygulandığı okulların listesi var. Sedece bunları mı yazıyoruz? İlkokulda olanların görevlendirmesi olmayacak mı o zaman? Çünkü fatih projesi olan ihtiyaç halinde okul varken başka okula görevlendirme verilmez diyor :(
İlkokulda ve ortaokulda çalışanlar da o listedeki liseleri yazabilir görev istiyorsa. Kendi okullarında derslerine girerler. Belki okullarında da belli saatlerini btr olarak tamamlayabilirler.

izmit haber yok.liseleri tercih etmek zorunluysa eski yazıdan tek farkı mesai saati olacak.tabi onunda garantisi yok yapacakları programa bağlı .bi insan ancak bu kadar ortada bırakılır. formatörlüğe başvurmamıştım ama btr de kararsızım.Allah sonumuzu hayr etsin:(

İzmit ilçe eski başvuruları değerlendiriyor beni arayıp lise tercihi yapmadığım için görevlendirme yapılamaz dediler. Ben de eyvallah dedim.

Darıca / Bizim okula dün gelmiş yazı.Bugün ilçeye başvuru son günmüş. Ben ilkokuldayım,kendi okulumu yazmadım,listedeki okullardan 3 tercih yaptım,ilçe koordinatörümüz öyle dedi.

Geri