Kocaeli Bilişim Tek. Öğrt. Formatörlük Sıkıntısı(Mail Grup)

Kodla Büyü
Arkadaşlar herkes okuluna dilekçe versin formatör olarak görevlendirilmek üzere.Çünkü bu dilekçe ile İl Milli Eğitim bu konuda ne kadar ısrarcı oldugumuzu görsün.Arkadaşlar herkes ısrarımızı görmeli lütfen herkes had safhada ilgi göstersin bu olaya.Dilekçelerimizi verelim arkadaşlar formatör olarak görevlendirilmek için.

Şuan 12 kişi var listede...Herkese gönderdim daveti hocamm..
Okulda da kimse ilgilenmiyor bizimle,inanamıyorum gerçekten düştüğümüz duruma.

ütopyada' Alıntı:
Şuan 12 kişi var listede...Herkese gönderdim daveti hocamm..
Okulda da kimse ilgilenmiyor bizimle,inanamıyorum gerçekten düştüğümüz duruma.

Doğru hocam hemen umutsuzluğa düşme akşama daha çok olur... ben biraz dan foruma takılmayan bir kaç arkadaşı da arayıp ekleyeceğim

Az önce Eğitim İşten yetkili bir kişi aradı beni..Yarın milli eğitim müdürlükleriyle görüşeceklerini söyledi.Bu uygulama diğer illerde yapıldıysa neden Kocaeli'de yapılamıyor bunun cevabını alacağız dedi..Sizin mağduriyetinizi gidermek bizim görevimiz dedi..Ankara'ya da sunacaklarmış sorunu..Ben size haber vereceğim dedi..Arkadaşlar inşallah olumlu şekilde çözülür bu sorun..en azından bir sonuca bağlanacağını düşünüyorum artık.

Bugün TES Kocaeli şubesi toplantısında durumu dile getirdim... Yarın ilgi şube müdürü ile görüşecekler sonrada Nevzat beye çıkacaklar...

bu ara TES toplantısında başka okullara görevlendirmeler olduğunu öğrendim bu görevlendirme yasağı işi kevgire dönmüş durumda

refleto arkadasım,başka okullara görevlendirmeler yapılmış derken neden bahsettiğini tam olarak açıklarsan sevinirim.
Bu bahsettiğin ne görevlendirmesi? Bizimle alakası varsa kim hangi okula nasıl görevlendirelim bizimle paylaşırsan iyi olur

cengizhan41_10' Alıntı:
refleto arkadasım,başka okullara görevlendirmeler yapılmış derken neden bahsettiğini tam olarak açıklarsan sevinirim.
Bu bahsettiğin ne görevlendirmesi? Bizimle alakası varsa kim hangi okula nasıl görevlendirelim bizimle paylaşırsan iyi olur

bizim görevlendirmeleri yapmama sebebi bakanlığın görevlendirme yapmayın emri yalnız şuanda kocaelinde başka okuldan okula görevlendirme yapılıyor... hem de baya fazla...

Bakanlık her türlü görevlendirmeyi hepsini iptal etti ya, refleto arkadaşımız bakanlığın iptal etmesine rağmen görevlendirmelerin olduğunu fakat ne acıdır ki bu iptalin öne sürülerek bizim görevlendirmelerin yapılmadığını belirtmek istemiş...

gececi' Alıntı:
Bakanlık her türlü görevlendirmeyi hepsini iptal etti ya, refleto arkadaşımız bakanlığın iptal etmesine rağmen görevlendirmelerin olduğunu fakat ne acıdır ki bu iptalin öne sürülerek bizim görevlendirmelerin yapılmadığını belirtmek istemiş...

Türkçeye çevirdiğin için sağol...:)

Milli Eğitimden arkadaşıma ulaştım en sonunda..Haberler olumlu gibi ama hiçbir şeyden %100 emin olamam tabi ki..Yarına kadar herşey belli olacak arkadaşlar..Her an yazı da gelebilir bana söylenen bu,bakalım bekleyelim,braz daha..Gelişmelerden haberdar ederim..

Bugün ya da yarın başka okullara gorevlendirme yazım gelir ins gelmeden belli olur
peki başka okullara görevlendirildigımde kendi okuluma formatorluk istersem ne olacak!?
O okulları birakabilir mıyım

Onun bunun selamları ile bir yere gelenlerle bu kadar oluyor demek ki... Kocaeli büyük bir isim ama MEB'i her zaman ki gibi beceriksiz..

Grupta 21 kişiyiz, daha fazla olmayı bekliyordum, daha katılacak arkadaşlar vardır mutlaka, TES veya diğer sendikaların görüşmelerinden sonra il milli eğitimden randevu yoluyla görüşme yapmalıyız.

Bu arada okulunuzdan ilçe milli eğitim müdürlüğüne "bilişim tek. formatör öğretmen iihtiyacı" olduğuna dair dilekçe benzeri bir yazı göndertin. Hiç değilse okul idarenizin bu konudaki fikrini tam olarak öğrenmiş olursunuz, lafa gelince çok konuşurlar ama iş yazı yazmaya gelince duraksamada üstlerine yoktur. Bakalım...

Cengizhan hocam yazdığınız dilekçe örneğini buraya ekleyebilir misiniz?

Öümür hocam dilekçe pc ortamında dahi yazmadım."Okulumda bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Bu sene Fatih Projesi kapsamında oukulumda formatör öğretmen olarak görevlendirilmek istiyorum.gereğini bilgilerinize arz ederim diyerek okul idaresine verdim."Zaten bu dilekçe okul kanalı ile ile kadar gidecek merak etmeyin.Bence dilekçe yazarsanız iyi olur.Arkadaşlar açtım oldugumuz başlığı lütfen bütün bilgisayar öğretmeni arkadaşlara söleyelim ve takip edelim.Bu arada ütopyada,egeman84 ve ilk3er arkadaşlara ve Ömür hocam sanada teşekkür ederim,ilginizden dolayı

Geri