ETKİLEŞİMLİ TAHTA WİNDOWS 10 V4 İMAJI (12.10.2016)

Kodla Büyü
Teşekkürler en kısa sürede indireyim bakalım. Sadece C olması daha iyi olmuş

Sadece C sürücüsü için olanı, v3 olan tahtaya kurduğumuzda v3 deki pardus silinir mi?

E.T'lerde win 8.1 yüklü, imajın çalışması için v3 verisyonu yüklü olması gerek diyor

Güzel olmuş, bunu özelleştirip, kullanmadığım programları siliyorum, bazılarını ekliyorum, kendi imajımı alıyorum, çok kullanışlı oluyor.

Daha önce windows 10 yükseltme ile tüm akıllı tahtaları lisanslamıştım. Şimdi tüm imajı atsam windows 10 lisansında sorun çıkar mı ?

LostParadise' Alıntı:
Daha önce windows 10 yükseltme ile tüm akıllı tahtaları lisanslamıştım. Şimdi tüm imajı atsam windows 10 lisansında sorun çıkar mı ?
Hayır çıkmaz, ben denedim sorunsuz etkinleşti.

Bende v3 imajı yok. O zaman "ET Windows 10 v4 Tüm İndir" linkini mi kuracağım. Bu şekilde olunca D ye zarar gelir mi?

sertokus' Alıntı:
Bende v3 imajı yok. O zaman "ET Windows 10 v4 Tüm İndir" linkini mi kuracağım. Bu şekilde olunca D ye zarar gelir mi?

hocam bir tane tahtaya kurun bu imajı,sonra sadece C nin imajını alın ve diğerlerine onu kurun.ben öyle yapmayı dşünüyorum

evet malesef meb hattından yine inmiyor..Yokmudur okuldan indirebileceğimiz bir link?

şuan indirmeyi denermisiniz,limit v.s mi var acaba..eski versiyonuda indirememiştim bunuda indiremiyorum.

Selam hocalarım eba Bu günlerde Garip Meb Hattından.
Bi Gönüllü Öğretmenimiz Eğer İndirip (evdeki İnternetten )Meb Hattından drive sine atsa 2 gb 2gb .
Bizde Kullanırız.
Bence Çok Güzel Olur :++:

Geri