ETKİLEŞİMLİ TAHTA WİNDOWS 10 V4 İMAJI (12.10.2016)

Kodla Büyü
Hocam w10a imaj ile yükseltince aktivasyon sorun oluyor diye duymuştum. ilk yükleme güncelleme ile olursa sorun olmuyormuş. acaba tahtalarda boyle sorun oluyor mu?

Evet indiren birileri meb hattından indirebileceğimiz bir şekilde upload ederse bizlerde faydalanırız.Teşekkürler şimdiden

ben cuma günü mebden indirmiştim sorun yoktu aktivasyon konusunda ben tahtayı hiç yükseltmedim aktivasyon da sorun olmamıştı v3 te bunda da olacağını sanmıyorum tahtaların biosunda windows serialleri gömülü ordan çıkartıp kullanılabiliyor

Arkadaşlar bu imajları usb belleğe atarken bellek hazırlama programında yine 4. sıradaki linux iso order seçeneği ilemi atacağız.

hocam benim tahtalarda win 8 yuklu , v4 tum olanı indirip kursam direk lisans sorunu cıkar mı ? Çıkarsa gazi hocamın hazırlamış olduğunu kuracağım. Diğer türlü tahtaları lisanslamak çok vakit alıyor

mebbis' Alıntı:
Arkadaşlar bu imajları usb belleğe atarken bellek hazırlama programında yine 4. sıradaki linux iso order seçeneği ilemi atacağız.
Aynen hocam ben dün okulda hazırlayıp 4. sıradaki seçenek ile kurdum.

Veli33' Alıntı:
hocam benim tahtalarda win 8 yuklu , v4 tum olanı indirip kursam direk lisans sorunu cıkar mı ? Çıkarsa gazi hocamın hazırlamış olduğunu kuracağım. Diğer türlü tahtaları lisanslamak çok vakit alıyor
Hocam buna başlamadan önce windows 8'in lisanslarını alıp bunu kurduktan sonra lisanslama işlemini sıkıntısız yaparsınız.

arkadaşlar nasıl meb engeline takıldınız ben anlamadım, Mersin Btr nin sitesinden okulda gayette rahat bir şekilde indirdim, meb engeli yokki :eek:

Tek kullanıcılı yönetici hesaplı mı bu peki? kuranlar söyleyebilirmi? ve q klavyesi "i" harfini yazıyormu?

bendeki imajların hepsinde q klavyelerde sıkıntı var

ve bilmediğim bi sürü program yüklenmiş ne işe yarıyor yahu bunlar? :eek:
Maxthon
CCCP
Audacity
Aomei backuper
Attribute changer
Sanroke

v.s.... :mrgreen:

bilisimci61' Alıntı:
arkadaşlar nasıl meb engeline takıldınız ben anlamadım, Mersin Btr nin sitesinden okulda gayette rahat bir şekilde indirdim, meb engeli yokki :eek:
engelliydi. şimdi ;
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
:verymad: :verymad: :verymad:

bahhele' Alıntı:
Tek kullanıcılı yönetici hesaplı mı bu peki? kuranlar söyleyebilirmi? ve q klavyesi "i" harfini yazıyormu?

bendeki imajların hepsinde q klavyelerde sıkıntı var

ve bilmediğim bi sürü program yüklenmiş ne işe yarıyor yahu bunlar? :eek:
Maxthon
CCCP
Audacity
Aomei backuper
Attribute changer
Sanroke

v.s.... :mrgreen:
tek kullanıcılı hocam q klavye i harfini yazıyor.
maxthon internet tarayıcısı hocam audacity de de sesleri düzenliyoruz diye biliyorum sankore beyaz tahta gibi kullanıyorsun ekranı backuper de sanırım yedek yükleme programı attrip te sanırım klasör ayarlarıyla alakalı

ben okuldan indirebiliyorum idm ile indirdim şimdi denedim yine iniyor acaba sizin okullarda mı sorun var

Ben de okulda eski meb hattından indirdim fiber olmadığı için. Demek ki fiber ile eski bağlantı arasında fark var.

söylemesi ayıp bizde hotmail de gitti. (fiber)
oh valla fiber süper 100Mbit.
e-posta gönderemiyorsun ama olsun.

sumunu' Alıntı:
söylemesi ayıp bizde hotmail de gitti. (fiber)
oh valla fiber süper 100Mbit.
e-posta gönderemiyorsun ama olsun.
Ayıptır söylemesi biz de eski meb bağlantısıyla yavaş yavaş da olsa imaj da indiriyoruz hotmaile de giriyoruz. :wink:
NOT: Hotmaili denemedim. Bugün başka bir okulda olduğum için bilmiyorum, belki eski meb bağlantısında da açmıyordur.

Geri