ETKİLEŞİMLİ TAHTA WİNDOWS 10 V4 İMAJI (12.10.2016)

Kodla Büyü
AKom' Alıntı:
AKom' Alıntı:
Daha önce v3 tüm tahta imajını yukledim ama simdi tek c atinca bu hatayı aliyorum. Nedeni bilen var mı ya da çözümünü??

70ec1a9b5152f19d20caf353d4343e07.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tüm disk imajını da indirdim gene aynı hatayı alıyorum. v3 versiyonunu daha önce yükleyip v4 şimdi yüklemeyi yapabilen var mı ?

Evet arkadaşlar bu ve benzeri 3 - 4 hata aldım farklı tahtalardan. İmajı tekrar indirdim olmadı.

Flash belleğim sandisk flash la ilgisi yok yani.

Ama sonunda hatamı anladım. Bir tahtadan hata alınca başka tahtaya geçiyordum.
Sonra hata veren tahtayı tekrar kapatıp başladım sorunsuz yüklendi. Hatta bazı tahtalarda 3. denememde oldu.

Size tavsiyem hata aldığınız tahtayı tekrar tekrar deneyin. Her deneme arasında tahtanın fişini çekip bira bekleyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayze Hocam win setup from usb programıyla imaj yapın ama ilk önce yine bu programla format atıldığından emin olun
flash diskinize

Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    58.9 KB · Görüntüleme: 362
  • 2.JPG
    2.JPG
    57.3 KB · Görüntüleme: 361
muzy2007' Alıntı:
win 10 yüklediğim tahtalarda internet 8.1 e göre bayağı yavaşladı. Neden olabilir?

aynı sorun benden de var zaten hızımız yavaş şimdi çok daha yavaşladı ben AVG den şüphelenmeye başladım. başka aynı sorunu yaşayan yok mu neden olabilir????

imaj yükledikten sonra Tahtaların seri numarası olayı nasıl oluyor acaba..Nasıl etkinleştiriyorsunuz

Arkadaşlar v4 imajının sadece c olanını yüklüyorum. Sorum şu. Yükleme işlemi neden 2kez yapılıyor bunda. Yüklüyor bitti diyor sonra tekrar yüklüyor sonra kapanıyor. Oturup izliyorum aynı işlemi yapıyor

mruh' Alıntı:
AKom' Alıntı:
Daha önce v3 tüm tahta imajını yukledim ama simdi tek c atinca bu hatayı aliyorum. Nedeni bilen var mı ya da çözümünü??

70ec1a9b5152f19d20caf353d4343e07.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynı hatayı bende aldım. Yardımcı olabilecek var mı?
aynı sorun bendede var kafayı yicem

Arkadaşlar bende bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin, evde okadar uğraştım indirdim okula geldim yükleyemiyorum :(

Ekli dosyalar

• 20161101_095502 (600 x 337).jpg
    20161101_095502 (600 x 337).jpg
    48.7 KB · Görüntüleme: 301
penewitz' Alıntı:
murcek' Alıntı:
Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.
hocam dediğini yaptım ama bu hatayı alıyorum isoyu lükleyemedim
benim hatam önce formatlamadan isoyu atmaya çalıştım bu hatayı verdi şimdi iso yu atıyorum , eğer olursa buraya yazarım sorun yaşayan arkadaşlar faydalansın

tamam oldu arkadaşlar, winsetupfromusb 1.6 beta ile ntfs format attım isoyu ordan yükledim, kurulum sorunsuz oluyor hata veren arkadaşlar bununda oluştursun usb lerini kolay gelsin

smtvural' Alıntı:
imaj yükledikten sonra Tahtaların seri numarası olayı nasıl oluyor acaba..Nasıl etkinleştiriyorsunuz

Bu soruya ben cevap vereyim. ISO'yu indirdikten sonra WinSetupFromUSB-1-6-beta2 ile flash belleğe kopyaladım. Flash'ı önceden NTFS olarak formatladığım için önceki sayfalarda verilen ayarları dikkate almadım. Tek seferde isoyu tahtaya kurdum. (Bir defa restart attıktan sonra ikincide tahta açılmadı ben açtım) Sistem sorunsuz şekilde çalışıyor. Aktifleştirme bölümünde sorun gider'e tıkladım ve sistem aktifleştirildi. Tahta daha önceden Win 10'a yükseltilmemişti.

İndirmeye çalışıyorum da
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
hatası veriyor.

Arkadaşlar dokunmatikte problem oluyor. Sanırım driver ile ilgili...

Bir süre sonra tepki alamıyorum. Ancak sağ köşedeki dokunmatik ekranı pasif/aktif tuşunu 1 kere kullandıktan sonra tekrar kullanılır hale geliyor. Benzer sorun yaşayan ya da çözüm yolu bilen var mıdır?

Dün bir tahtada bu sürümü yükledim, xml dosyasını attığım halde etkinleştirme yapmadı. Acaba yapı numarası 1607 yerine 1511 mi olmalı bunun çalışması için?

Şu kurulum muhabbetinde... f7 basıyorum flash'ı seçiyorum...
Yeşil bir ekranda mersin fatih v4 vs yazan bir yer var enter deyip geçiyorum. sonra 4 seçenekli biyer açılıyor. nedir bunlar? 1. seçenek ile yükledim sorun verdi tahta açılmadı?? Yanlış mı yapıyorum??

DaMieN' Alıntı:
Arkadaşlar dokunmatikte problem oluyor. Sanırım driver ile ilgili...

Bir süre sonra tepki alamıyorum. Ancak sağ köşedeki dokunmatik ekranı pasif/aktif tuşunu 1 kere kullandıktan sonra tekrar kullanılır hale geliyor. Benzer sorun yaşayan ya da çözüm yolu bilen var mıdır?

Bunu yaşayan yok mu arkadaşlar?

Linkler çalışmıyor diyen arkadaşlar sanırım MEB Fiber hattından indirmeye çalışanlar. Şimdi denedim çalışıyor.

Geri