ETKİLEŞİMLİ TAHTA WİNDOWS 10 V4 İMAJI (12.10.2016)

Kodla Büyü
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Fiberlerde açılmıyor demekki.

Arkadaşlar aldığımız bu xml dosyasını kendi kurduğum windows 10'da kullanınca etkinleştirme olmuyor ama mersin ekibinin imajını kurunca sıkıntı olmuyor.
2-3 sefer denedim benim sıfırdan kurduğum windows10'u lisanslamıyor.

Burda ince bir ayrıntı var ama ben göremedim. Nedendir?

404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
İlgili arkadaşlar bilgi verebilir mi?

dün lisede fiber ile sayfa açılmadı. bugün ortaokulda meb interneti ile iniyor.
Acaba ne yapıyorlar yukarıdakiler ya da amaçları ne?
yapmak istedikleri bu mu? yanlışlıkla mı oluyor bu saçma işler.
bu arada 2 tarafta da hotmail açmıyor.

sumunu' Alıntı:
dün lisede fiber ile sayfa açılmadı. bugün ortaokulda meb interneti ile iniyor.
Acaba ne yapıyorlar yukarıdakiler ya da amaçları ne?
yapmak istedikleri bu mu? yanlışlıkla mı oluyor bu saçma işler.
bu arada 2 tarafta da hotmail açmıyor.

Amaç fiberlerde çok veri kullandırtmamak hocam. Normal hatlarda kota aşılınca hız düşüyor.Normal kullanıcı için pek de birşey değişmiyor (en hızlı adsl kullanan okul 16 Mbiti geçmez, kota aşımında 3'e düşse de kimse noluyo lan demez (en azından okulda pek fark eden olmaz)) Ama sözkonusu fiber olunca (şöyle uçar böyle kaçar denen fiber) adamlar hızı da düşüremiyor (belki düşürürler ama bu sefer de 100 Mbitten 3'e düşünce altyapı tamamlanmış okullarda sorun olur) Sonuç olarak koskoca MEB'in derdi KOTAAAA... :x :verymad: :x

(not: şahsi yorumumdur, diğer türlü mantıklı bi açıklaması yok gibi (bu da mantıklı değil gerçi ama birileri bi mantığa oturtuyo galiba))

Hocam teşekkürler.
Yalnız genel olarak bir şey sormak istiyorum. Neden bu imajların HEPSİNDE office'in deneme sürümü var da tam sürümlü hali yok acaba? Bilmem gereken birşey mi var diye şüphelendim. Yani ben şimdi deneme sürümünü tam sürümlü hale çeviriyim mi, çevirirsem birşey olur mu (mesela bana gıcık olan birisi şikayet etti diyelim) yoksa böyle mi kalsın?

eftelya-su' Alıntı:
Hocam teşekkürler.
Yalnız genel olarak bir şey sormak istiyorum. Neden bu imajların HEPSİNDE office'in deneme sürümü var da tam sürümlü hali yok acaba? Bilmem gereken birşey mi var diye şüphelendim. Yani ben şimdi deneme sürümünü tam sürümlü hale çeviriyim mi, çevirirsem birşey olur mu (mesela bana gıcık olan birisi şikayet etti diyelim) yoksa böyle mi kalsın?

Yüklemeyin hocam. Deneme sürümü kalsın ya da word-excel-power point viewer versiyonlarını yükleyin. Zaten LibreOffice yüklü geliyordu. Belgede düzenleme yapmak isteyen ordan yapsın. (Yine de tercih sizin)

Daha önce v3 tüm tahta imajını yukledim ama simdi tek c atinca bu hatayı aliyorum. Nedeni bilen var mı ya da çözümünü??

70ec1a9b5152f19d20caf353d4343e07.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turaneyup49' Alıntı:
Faz1 tahtaya v4 Tüm İmaj yükledim. sistemin açılması ve kapanması çok uzun sürüyor.
hocam faz1 için en iyisi yine win7 li sistem, hatta deepfreze kullanıyorsanız antivirüs ile birlikte kullanmayın tahtayı çok kasıyor...

Arkadaşlar bugun şöyle bir olay geldi başıma win8.1 yüklü tahtanın dokunmatiği çalışmıyordu tekrar yükledim onar kısmından yine çalışmadı eba da yayınlanan win10 yükledim yine çalışmadı servisi aradım. servis bugun geldi win10 kurduğum için garanti kapsamında olmazmış sensörleri garanti kapsamına girmez dediler. bir şekilde anlaştık değiştirdiler. gerçekten böyle bir durum var mı?

AKom' Alıntı:
Daha önce v3 tüm tahta imajını yukledim ama simdi tek c atinca bu hatayı aliyorum. Nedeni bilen var mı ya da çözümünü??

aynı hatayı bende aldım. Yardımcı olabilecek var mı?

braveheart06mg' Alıntı:
Arkadaşlar bugun şöyle bir olay geldi başıma win8.1 yüklü tahtanın dokunmatiği çalışmıyordu tekrar yükledim onar kısmından yine çalışmadı eba da yayınlanan win10 yükledim yine çalışmadı servisi aradım. servis bugun geldi win10 kurduğum için garanti kapsamında olmazmış sensörleri garanti kapsamına girmez dediler. bir şekilde anlaştık değiştirdiler. gerçekten böyle bir durum var mı?

Hocam yazılım ile garantinin alakası yok.Benim başıma defalarca geldi.Servis yazılımdan dolayı garantiyi bahane etmedi.Bütün tahtalarım w10.Hepsindede dokunmatikler çalışıyor.

AKom' Alıntı:

tüm disk imajını da indirdim gene aynı hatayı alıyorum. v3 versiyonunu daha önce yükleyip v4 şimdi yüklemeyi yapabilen var mı ?

volkantb' Alıntı:
bende v3 vardı v4 ü tüm sürüm olarak başarıyla yükledim sorun çıkmadı.

v4 imajı winsetup programı ile flasha atıyorum tahtayı flashtan baslatıp enter enter yapıyorum 2 3 kere. extra birşey yapmam mı gerekiyor :? :?

AKom' Alıntı:
volkantb' Alıntı:

v4 imajı winsetup programı ile flasha atıyorum tahtayı flashtan baslatıp enter enter yapıyorum 2 3 kere. extra birşey yapmam mı gerekiyor :? :?

hocam bende flash bellekle aynı hatayı almıştım. harici hardiskle kurdum sıkıntı çıkmadan imajı attı. Sanırım bazı usb bellekler clonezillayla sıkıntı yaşatıyor.

AKom' Alıntı:
volkantb' Alıntı:

yok hocam extra bişey yapmanız gerekmiyor bende öyle yaptım yalnız ben ilk başta şöyle bir sorun yaşamıştım 8.1 yüklü bir tahtaya imaj atarken tahtayı kapatmadan flaşı taktım tahta da virüs varmış dosyalarımı gizlemiş orda imaj yüklemesi başlamadı sonra kendi pc mden temizledim ve v3 olan tahtaya ve 8.1 olan tahtaya yükledim.enter enter diyerek sorun çıkmadı.birde winsetup ta atladığınız bir yer mi var acaba ona bakın

mruh' Alıntı:
AKom' Alıntı:
volkantb' Alıntı:

hocam bende flash bellekle aynı hatayı almıştım. harici hardiskle kurdum sıkıntı çıkmadan imajı attı. Sanırım bazı usb bellekler clonezillayla sıkıntı yaşatıyor.
Aynen farklı usb ile deneyin ben önce sandisk ile atmaya çalıştım olmadı sonra kingstone ile denedim sorunsuz çalışıyor bu gibi işlerde bellek kalitesi önemli

burock_26' Alıntı:
mruh' Alıntı:
AKom' Alıntı:
volkantb' Alıntı:

Aynen farklı usb ile deneyin ben önce sandisk ile atmaya çalıştım olmadı sonra kingstone ile denedim sorunsuz çalışıyor bu gibi işlerde bellek kalitesi önemli

v3 imajı attığım flashla attım gene ama flash değiştirip tekrar denim bakalım

kingston datatravel 3.0 la denedim şimdi gene aynı hatayı verdi :? :?

Geri