E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
Sistemi açık bırakıp gitmiş

"Toplantı henüz başlamadı. Toplantı sahibi geldiğinde toplantıya erişebileceksiniz. Lütfen bekleyin."
yazıyor kendi otomatik bağlanır mı? çıkıp tekrar mı gireyim

offspring001' Alıntı:
Sistemi açık bırakıp gitmiş

"Toplantı henüz başlamadı. Toplantı sahibi geldiğinde toplantıya erişebileceksiniz. Lütfen bekleyin."
yazıyor kendi otomatik bağlanır mı? çıkıp tekrar mı gireyim

Buraya yazınca bağlandı arkadaşlar :)

aaa dersımız yenıdenmı gelıyor ne

ıcerık degısıcek mıs gıbı bıseyler fısıldadı arada

mfacil' Alıntı:

o fısıltıyı artık artırmanın zamnı geldı hocam ben sadece bılgısayar derslerıne gırerım baska dersı bıze verme ıbı bır gaflate dusmesınler lutfen artık tam zamanı

mfacil' Alıntı:

o fısıltıyı artık artırmanın zamnı geldı hocam ben sadece bılgısayar derslerıne gırerım baska dersı bıze verme ıbı bır gaflate dusmesınler lutfen artık tam zamanı

Arkadaşlar yarın toplantı 10.00 da mı başlayacaktı? Kafam karıştı her gün 2-3 kere saat değişikliği oluyor.

dokuz buçukta musteşar yardımcısı nın konuşması ile başlayacakmış.

bugün marmaris in sorusunu anlayan oldu mu :) bağlantılar sorunsuz çalışmaya başladı sanırım

egitimci34' Alıntı:
dokuz buçukta musteşar yardımcısı nın konuşması ile başlayacakmış.

bugün marmaris in sorusunu anlayan oldu mu :) bağlantılar sorunsuz çalışmaya başladı sanırım
Derslerimizi hatırlatın arkadaslar katılan müdürlere iletin lütfen

Arkadaşlar seminerlerde yoklama alıyormusunuz? Bize kuşadasında alın mebbis yöneticisine gönderin felan demişlerdi...Ben alıyorum ama daha göndermedim...Bu arada sizde oldumu bilmiyorum Bizim müdürlerin yarısı kaçtı seminerden bi şey de diyemiyorsun adam yaşlı başlı ve müdür....

yoklama alınıyor hocam. imzaları alın ilçe mebbis yöneticisine telim edin. gerekirse fotokopisi sizde kalsın. tplantıdan çıkan olmazsa daha iyi olur tabii ama yoklamasına uygun işareti de koyun bence...

arkadaşlar bi soru soracağım;
konferansın ilk günü bağlanan arkadaşlar seslerini bağlayamadılar mı? yoksa bi sorun mu oldu? prova günü görüntüyü paylaştık ama ses konusunda bir şey yapmadık. sesi bağlamak için ne yapmak lazım?

hocam ben bu gün müdürlerden her oturum için ayrı ayrı imza aldım.
7 tane imza listesi oldu. :mrgreen:

Arkadaşlar elinde konferanstaki sunuları olan var mı? Kursiyernette sadece 29'undaki Bakan beyin konuşmasını yayınlamışlar.

Birde salonda olan gürültüye karşı çözüm önerileriniz nedir. Toplantı sırasında karşılaştığımız aksaklıkları burda belirleyip e-posta göndersek Şener beyle Gonca hanıma. Birde bize rapor hazırlayacaksınız denmişti seminerde ve sizlere rapor formatı gönderilecek denmişti fakat ne format geldi nede anladığım kadarıyla rapor hazırlayan var. Sadece imza sirküsü dolaştırılıyor oda her yerde değil sanırım.

şu saatler sürekli dağişiyor müdür yardımcıları gelmiş 9.00 diye biliyorlarmış dün 10.00 dediler anlamadım gitti.

sahininces' Alıntı:
hocam ben bu gün müdürlerden her oturum için ayrı ayrı imza aldım.
7 tane imza listesi oldu. :mrgreen:

bende aldım hocam her gün için 7 imza. cuma il mebbise tarayıp hepsini birden mail atmayı düşünüyorum. hiç elden götüremem. evrak lazımsa resmi yazıyla istesinler bende ek olarak ekler gönderirim.

ama bu müdür ve müdür yardımcılarından arada kaçanlar okuyor.

ben aniden şu il şu ilçe bağlanın diyorlar dedim :D (gözleri korktu biraz)

ama öncelikle söyledikleri ilin söz hakkı aldığını söylemedim :D

Geri