DYK ders seçim listesinde dersimiz yok; ortaokul

Kodla Büyü
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Bizde bir sıkıntı yok hocam. Sabahta vardı akşamda.

Hatta şuanda dersleri de seçebiliyoruz. Sorun yok yani.

hocam daha önce seçildiği için görünüyor fakat kurs talep bölümüne girersen ders gitmiş göreceksin. bu seçilenlerde ilçe onay vermiyecekmiş. yani sınıf tanımlamaya geçince bu seçtiğin bilişim dersi yok olacak...

daha önce seçilen duruyor fakat yeni kurs talebe girdiğimizde ders yokk

Ekli dosyalar

• kurs.jpg
    kurs.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 483
Bütün dersleri koy sadece bilişimi kaldır. Bu kadar saçma sapan usulsüz iş olmaz. Bu şekilde yapan insanları bulup yüz yüze görüşmek lazım. İş bilmez kendini bilmez hadsizlerin bizle derdi neyse artık.

Buna cevap olarak kimse btr başvurusu yapmasın diyeceğim ama şimdilik yapmış olduk, ikinci dönem btr görevi kabul etmeyelim başvuru yapmayalım.

@Yusuf__Tekin Sayın Müsteşarım #BilişimTeknolojileri Dersini Destekleme ve yetiştirme kurslarında neden kaldırıldığını bilmek istiyoruz... Twitleyelim bari belki bişey çıkar

Şuan ebaya hala ulaşılamıyor sistemsel bir hata diyecem telefonla arayan arkadaşlar var ilçe ve illere ulaşan bir bilgi yok anlamadım gitti. Hiçbir tutar tarafı yok sadece fantazik fikirler olabilir. Bu işlerle bakanlıktaki veya genel müdürlükteki üst bürokratlar uğraşmaz bir işgüzarın işidir ancak. Her okulda çokca seçiliyor bilişim, hızlı bir şekilde organize olup bunu bakanlığa bildirmek lazım dersi seçen öğrenci listeleriyle beraber.

Neymis efendim az tercih edildiginden sanane kardesim tum bolgeler icin gecerlimi isteyen ogrncilerin bu istegini nasil gormezden gelinir keyfi uygulama olabilirmi ya

murat_erg' Alıntı:
Neymis efendim az tercih edildiginden sanane kardesim tum bolgeler icin gecerlimi isteyen ogrncilerin bu istegini nasil gormezden gelinir keyfi uygulama olabilirmi ya
Yaşayan diller ve lehçeler dersini seçen çok kişi var duruma göre :) gene bir işgüzar ortalığı karıştırıyor gibi

ne yapmamız gerek?biz şimdi tepki vermezsek tercihler bittikten sonra kusura bakmayın deseler bile anlamı olmayacak,tercihler kapandı diyecekler

Durum nedir arkadaşlar ben kurs açamazsam beraber gelip gittiğimiz arkadaşlar içerisinden sadece benim aracım var diğer arkadaşlarda kursu iptal olacak ?

LostParadise' Alıntı:
Durum nedir arkadaşlar ben kurs açamazsam beraber gelip gittiğimiz arkadaşlar içerisinden sadece benim aracım var diğer arkadaşlarda kursu iptal olacak ?
MEB bunu dikkate almali. .kursun acilmasina bile sebep olur

LostParadise' Alıntı:
Desene bu işin magduru cok.

müdür yardımcı adayları face ve twitter da kampanya yapıp haklarını aldılar.eğer biz böyle etkinlikler yapmaz ve hakkımızı alamazsak bize yazıklar olsun

arkadaşlar şimdi (22.05) baktım ebaya dersimiz duruyor. hem yönetici girişinde duruyor hem de öğrenci seçimlerinde :eek:

kkslyyldz' Alıntı:
arkadaşlar şimdi (22.05) baktım ebaya dersimiz duruyor. hem yönetici girişinde duruyor hem de öğrenci seçimlerinde :eek:
önceden seçildiği için duruyordur, yeni ders seçiminde de listede yok ders

aynenbadi' Alıntı:
kkslyyldz' Alıntı:

Hocam şimdi bizim sınıf oluşturmada sorun yaşayacağımız kesin mi ?
İlçe hala sorun olmadığını belirtiyor.

Medya okuryazarligi filan varmi ya bari onu acsak :p saka gibi ama bunu cozmeliz arkadaslar yarin yegiteki arayalim hep beraber

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
kkslyyldz' Alıntı:

Hocam şimdi bizim sınıf oluşturmada sorun yaşayacağımız kesin mi ?
İlçe hala sorun olmadığını belirtiyor.
Şahsen Çıkar diye düşünüyorum.

Çünkü asıl talep listesinde yokuz. Öğrencileri seçip sınıf oluşturduktan sonra o sınıfa ders atarken de göremeyeceğimizi düşünüyorum.

murat_erg' Alıntı:
Medya okuryazarligi filan varmi ya bari onu acsak :p saka gibi ama bunu cozmeliz arkadaslar yarin yegiteki arayalim hep beraber
Yeğitek bizi gözetmiyor kollamıyor madem,

Biz de BİLİşEK 'i kuralım.

hocam arayalım yegitek geçen sene bu konuda onların sayesinde açabilmiştik ben bugün aradım hocam ilk kez sen arıyosun bu konuda dedi arkadaşları biliyoruz konuşuruz dediler herkes arasın madem yarın tekrar tekrar

Geri