DYK ders seçim listesinde dersimiz yok; ortaokul

Kodla Büyü
Telefona bakan yok arıyorum. 0312 413 3065 dahili 3 kimse bakmıyor. bu nedir ya böyle kursların her bir işi ile biz uğraşıyoruz, biz kurs açamıyoruz. Arkadaş bütün dersler var diyor sadece bilişim yok diyor . Milli Eğitimin Bilişimciler ile sorunu nedir anlamadım gitti...

murat_erg' Alıntı:
bimere yazın diyor kadın teknoloji tasarımıda kaldırdık diyor saten meslek dersleride yoktu diyor allahm aklım almıyor gerçekten meslek lisesinde meslek dersleri yok diye bunudamı kaldıralım dediler abi şaka gibi ya yeğiteki arayın arkadaşlar yeğiteki söleyin bildirilsin müsteşarlık belirliyor diyorlar birde şaka gibi

Ya gene bizim dersin içinde teknoloji var diye Teknoloji Tasarım mı zannetti ki birileri. Dersin adı da değişse de kurtulsak bi karıştırılmaktan.

Haydi Bismillah Bimere yazmaya başlayalım ayrıca Yusuf Tekine twiter den yazsak faydası olurmu bilemiyorum başkada yazacağımız mail adresi felan varsa buraya yazında mail atalım yoksa çok geç kalınacak...

arkadaşlar benmi yanlış biliyorum allahınızı severseniz söyleyin dyk kursları haftalık ders çizelgesindeki derslere göre açılır demiyormu yani hangi ucundan tutarsanız tutun bi aykırılık var ayrıca yegiteki sadece ben aramışım arkadaşlar yeğiteki arayalım hatırlayın geçen sene btr lerin dyk kursu açması aşamasında yeğitek yaptı bunu bu haksızlıga lütfen bir dur diyelim bilgi edinmeye yazdığınız örnek metni de paylaşırmısınız arkadaşlar

bbnet ailesine sesleniyoruz lütfen sabitlermisiniz başlığı büyük bir haksızlık söz konusu birlik olmamız lazım

Arkadaşlar bildiğiniz her yere yazın ve telefon edin böyle haksızlık görmedim. destekleme kurs bölümündeki kadın bimer yazın diyor, yazdım ama bimer bana ne zaman döner bilmiyorum....

şimdi kurs talep ekranına girdim önceden eklediğim bilişim dersleri duruyor fakat yeniden ekleme kısmına baktım bizim ders gitmişşş...

hocam bu haksızlık gerekirse mahkemeye verilir ha sonuç olarak bu senemizi yaktılar ayıptır günahtır sen öğrenci isteğini nasıl görmezden gelirsin ya şaka gibi

ozahit' Alıntı:
şimdi kurs talep ekranına girdim önceden eklediğim bilişim dersleri duruyor fakat yeniden ekleme kısmına baktım bizim ders gitmişşş...
Önceden eklenenlere ilceler onay vermeyecekmiş. Telefondaki vatandaş öyle demiş.

denizlerb' Alıntı:
ozahit' Alıntı:
Önceden eklenenlere ilceler onay vermeyecekmiş. Telefondaki vatandaş öyle demiş.

Ne yapacağız arkadaşlar bu işle ilgilen kişiyi nasıl buluruz, karşımızda muhatap yok. Kadının dediği bimere şikayet et başka bir şey yok. bimere ettik zatende bimer bize ne zaman döner....

Sendikayla konuştum geri dönüş yaptılar
Geçen sene bilişime az başvuru oldu diye kapattık demişler.
Sanki geçen sene açtırdırdınız insanlara kurs. :puhaha:
Eğitim bir senden kimse yok mu

eemree' Alıntı:
Sendikayla konuştum geri dönüş yaptılar
Geçen sene bilişime az başvuru oldu diye kapattık demişler.
Sanki geçen sene açtırdırdınız insanlara kurs. :puhaha:
Eğitim bir senden kimse yok mu
Diger derslere basvuru cokmuymus. Akliniza gelen butun secmeli dersler bile var

Eklenmemiş ve ne saçma sapan bir bahane yaw. Başvuru olmazsa açılmaz. Şuan bizi okulda 5.sınıflar 47 kişi 6.sınıflar 28 kişi seçti sistem hatsından daha seçemeyenler var.

Öyle şey mi olur. Geçen sene az seçilmiş diye kaldırdık. Yani diğer bütün dersler full öğrenciyle seçildi. Bildiğin başından atma bir cevap. Bence tam tersi kursu açtıran okullar çok tercih edilen bir ders. En azından benim okulda öyle. :verymad:

ŞAKA GİBİ YA DERS ONAYLI AMA YENİ SEÇMEYE ÇALIŞTIĞIMDA DERS GÖZÜKMÜYOR AMA ÖNCEDEN ONAYLI DERS HALA DURUYOR

saçmalık en az matematik kadar tercih edilen bir ders sistemsel bir arıza olabilir inşallah

şuan itibari ile baktım 130 öğrenci Bilişim Seçmiş, ama böyle olursa sınıf oluşturur iken bizi sınıf oluşturmaya izin verilmeyecek...

Bizde bir sıkıntı yok hocam. Sabahta vardı akşamda.

Hatta şuanda dersleri de seçebiliyoruz. Sorun yok yani.

Ekli dosyalar

• merhaba.jpg
    merhaba.jpg
    157.3 KB · Görüntüleme: 288
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Bizde bir sıkıntı yok hocam. Sabahta vardı akşamda.

Hatta şuanda dersleri de seçebiliyoruz. Sorun yok yani.
Siz muhtemelen 9 eylule kadarki asil surecde sectiniz. Şu anda yukardan dersler listesini actiginizda haala gorunuyor mu? Yani dersi iptal etseniz tekrar secemeyeceksiniz muhtemelen...

Geri