Burdur' da formatörlük hakkında bilgisi olan varmı ?

Kodla Büyü
ozzzzz80' Alıntı:
ne idari göreviymiş arkadaş. hiç bişe de veremezler. dersinize girin kulüp rehberlik varsa yapın. nöbet tutun gerisine de hayır deyin.

saolsunlar beni düsünerek 0 ders seçildi:) , fakat web sitesi , proje olayları vermeyi düsünüyorlarmış idari görev olarak, almıcam, tutanak tutarlar bugün , gittiği yere kadar artık..

İdari gorev yazılincaya kadar gitmeyin. Bana idari gorev vereceğiz dediler 2 hafta gecti ne arayan var ne soran. Dün 3 saat dersim ve nöbetim vardı. Öğretmen arkadaslarım sen nerelerdesin sana çok işimiz düştü dediler. Bende bundan sonra böyle işi olan bilgisayarciya gitsin dedim.

Aynen öyle madem il milli eğitim formatörleri gereksiz görüyor. Buyursunlar kime isterlerse onlara yaptırsınlar. hiç bir yaptırımları da yok. İpler kopana kadar.

bir çok ilde yapılmaya başlandı.İzmir de bile yapıldı.Samsun bugün valilik onayına sunulmuş.Yapılmayan yerlerde yapılmaya başlandı acaba bizdede bi hareket var mıdır?

Az önce memi aradım ve bakanlıktan yazı geldiğini söyledi.ama asıl bilgi sahibi kişinin yerinde olmadığını 16:30 dan sonra ararsam konuşabileceğimi söyledi.Yazı hakkında bilginiz varmı dedim yazıda okullarına gitsinler yazıyor dedi. Ne demek istediğini anlamadım. Konu hakkında yetkili olmadığı için bende üstelemedim il memden 145 i arayın ded.Bende ara ara deniyorum. Bu konuda başka bilgisi olan varmı acaba

Ben şunu anladım : Herkes kendi okuluna gidecek, (küçük bir ihtimal) görevlendirme yapılsa bile kendi okullarında yapılacak.

İl memden eğitici formatörle görüştüm.böyle bir yazının gelmediğini söyledi bana.

ben bilgi edinmeye yazdım :) yapan iller neye göre yapıyor, yapmayan iller neye göre yapmıyor, bunlardan hangisi doğru yapıyor, aynı kurum altındaki kurumların farklı uygulamalar yapması doğru mudur? dedim :D cvp gelir mi bilmem. Benim ders sıkıntım yok ama sonuçta ezilen bizim bölümümüz..

Bende eğitici formatör ile görüştüm böyle bir yazının gelmediğini söyledi.Demekki sabahki kadın ne dediğinin farkında değil :)

Bu yazıya göre formatörlük kalkmış ve bt rehber öğretmenliği kesinleşmiş oluyo.Şİmdi sadece mem onaylamak ve valiye imzalatmak kalıyo.Bu iş bugün veya yarın hallolur herhalde.

Sonunda bakanlık yüzümüze bakmaya başladı herhalde. Burdur'u da ancak böyle bi yazı keserdi herhalde. Adamlar her yerde görevlendirme yapıyorlar burası Teksas....

arkadaslar bizim ilçe mem e yazı gelmemiş. biz basvuru formunu baslığına ....ilçe milli eğitim mi diyeceğiz? il mem mü diyeceğiz.. ilçe mi bizim adımıza yollayacak?

evet ben ilçe memle konuştum. Burdur mem yazacaksınız.okula vereceksiniz okulda üst yazı ile ilçe meme verecek.onlarda burdur meme göndereckler.

10. maddede geçici veya sürekli görevlendirilenler bu görevlerinden ayrılmadıkça bt rehber öğretmeni olarak görevlendirilmeyecektir diyo bu sıkıntı yaratcak gibi görünüyor.

diğer ilçelerden gelecek onayları bekliyorlarmış.Liste daha hazırlanmadı dediler.Göndermeyen ilçeler varmış demek ki

şimdide fatih projesinin uygulandığı 3 okula öğretmen bulamamışlar. dün bana ve bazı arkadaşlarıma bu okulları teklif etmişler. ben kendi adıma sırtımın üstünden başkalarının nemalanmasına izin vermemek adına tekliflerini geri çevirdim. bazı okullara 2 başvuru yapılmış onları yönlendirseniz olmaz mı dedim. öncelikli olarak sizi aradık dedi. biz kendi okullarımızdan gitmeye zorlanırken 180 saat kurs belgesi olanlar kurduğumuz düzenin üstüne oturacak. ben buna itiraz ettim.

maverick07' Alıntı:
şimdide fatih projesinin uygulandığı 3 okula öğretmen bulamamışlar. dün bana ve bazı arkadaşlarıma bu okulları teklif etmişler. ben kendi adıma sırtımın üstünden başkalarının nemalanmasına izin vermemek adına tekliflerini geri çevirdim. bazı okullara 2 başvuru yapılmış onları yönlendirseniz olmaz mı dedim. öncelikli olarak sizi aradık dedi. biz kendi okullarımızdan gitmeye zorlanırken 180 saat kurs belgesi olanlar kurduğumuz düzenin üstüne oturacak. ben buna itiraz ettim.
Hocam hangi okullarmış onlar merak ettim.

Yazılar gönderilmiş arkadaşlar. Haftaya başlar inşallah

zech hocam sadece fatih projesi uygulanan okullarında mı yapılmış bilginiz varmı?

maverick07' Alıntı:
zech hocam sadece fatih projesi uygulanan okullarında mı yapılmış bilginiz varmı?
İsmail hocayla konuştum. Bana öyle bir şey söylemedi. Bt sınıfı olmadığından kendi okulumdan başka bir ortaokul istemiştim. Öyle bir şey olmuş olsaydı söylerdi. İstediğimiz okullar geçerli galiba.

Geri