BTR GÖREVLENDİRMESİ 2013-2014

Kodla Büyü
istanbul adamin kac saat gireceginide soruyor soruyorda donüstürülen okullarda daha 5-6 larin kac sinif olacagi belli degil neye gore yazacak adamlar kac saat derse girdigini merak edilecek bi durum bu acele.

ayrica kocaeliden ses varmi onunda aksine hic acelesi yok galiba

sayın admin, bu konuyu başa taşısak olur mu?
maalesef başvuruyu kaçırmış bir talihsiz olarak söylüyorum bunu.
bari başkalarının haberi olsun.

Başvuruların ilk hafta içerisinde alınıp,2. hafta içerisinde sonuçların açıklanması için henüz daha geç değil sanırım. BT Rehber Öğretmenlik görevinin 16 Eylül'de başlayacağı düşünülürse... Üstelik şu an yaz tatilindeyiz. 8)

Bu arada Zonguldak ilinde duyuru yapılıp yapılmadığı hakkında bilgisi olan var mı? 8)

Arkadaşlar okulda 2 bt öğretmeniyiz.Okul ikili öğretim sabah ortaokul-öğleden sonra ilkokul öğrencileri var yani kademeli geçiş var.diğer arkadaş formatör başvurusu yapmış.okulda 40 saat ders var yaklaşık olarak.Hepsi sabah grubuna ait.Müdür görevlendirme olarak biriniz sabah, diğeriniz öğle olacak şekilde formatör başvurusu yapın demiş.Ben okula yeni geldim.Müdürle görüşmeye gittim.Müdür bizim eski öğretmenimiz sen öğleden sonra formatörlük yapıcan dedi.Sabah 20 saat derse giricem, öğleden sonrada full akşam okul kapanana kadar okulda bekleyip formatörlük yapmamı söyledi.Bunun adaleti var mı hocalarım.Başka yerede görevlendirme göndermem dedi.İşin içinden nasıl çıkacağız.

Hocam 20 saat için 3 gün sabah 2 gün de öğleden sonra gelirsiniz olur biter, başka türlüsünü kabul etmezdim, etmeyin de...

Hocam 20 saat sabah derse giricem. Sonra förmatörlük görevini yapıcam. Sabah 20 öğleden sonra da 30 saat haftalık olarak, toplamda 50 saat çalışmış olacam. Formatörlük saat üzerinden hesaplanmazmış. tüm gün gelmem gerekmiş.

allen15' Alıntı:
Arkadaşlar okulda 2 bt öğretmeniyiz.Okul ikili öğretim sabah ortaokul-öğleden sonra ilkokul öğrencileri var yani kademeli geçiş var.diğer arkadaş formatör başvurusu yapmış.okulda 40 saat ders var yaklaşık olarak.Hepsi sabah grubuna ait.Müdür görevlendirme olarak biriniz sabah, diğeriniz öğle olacak şekilde formatör başvurusu yapın demiş.Ben okula yeni geldim.Müdürle görüşmeye gittim.Müdür bizim eski öğretmenimiz sen öğleden sonra formatörlük yapıcan dedi.Sabah 20 saat derse giricem, öğleden sonrada full akşam okul kapanana kadar okulda bekleyip formatörlük yapmamı söyledi.Bunun adaleti var mı hocalarım.Başka yerede görevlendirme göndermem dedi.İşin içinden nasıl çıkacağız.

haziranda okul ilk okul oldu baska bir ortaokula yollandik ve haziranda sordum asagi yukari size denilen bana denildi bende il disinda tayin alip ogretmensiz bir yere gectim malesef iki ogretmen olan okullarda bu tip uygulama olacak gibi gorunuyor. müdürlere hayat güzel. size sabah bura oglen ora git demesi kolay. size tavsiyem dersi 30 saati bulacak sekilde doldurun medya okuryazarligi vs ile ve btr olmayin. en garanti cozüm bu

allen15' Alıntı:
Hocam 20 saat sabah derse giricem. Sonra förmatörlük görevini yapıcam. Sabah 20 öğleden sonra da 30 saat haftalık olarak, toplamda 50 saat çalışmış olacam. Formatörlük saat üzerinden hesaplanmazmış. tüm gün gelmem gerekmiş.
Hocam 30 saati siz alın kalan saatlerle arkadaşınız btr olsun. Her dönem dönüşümlü olarak yapın sıkıntı olmaz.
Müdür kafasına göre hareket ediyor 20 saat extradan ek ders verirse ben de girerim 50 saat...

Hocam diğer arkadaş haftada 30 saat üzerinden çalışırken ben 50 saat üzerinden çalışıcağım ve aynı parayı alacağız. Müdüre bunu söyledim. Biz fedakarlık yapıyoruz. sen de fedakarlık yap dedi. Sonuç olarak başvuru yapmamayı düşünüyorum. Zaten bugune kadar bu formatorlukten düzgün para kazanamadım. Bundan sonrada kazanmam olur biter.Aklıma gelmişken şunuda yazayım. Müdür yrd. 20 saat ders var dedi. Müdür bunu 15 saate düşürürüz diye tehdit etti. Eyvallah dedim çıktım.

Hocam arkadaşla daha tanışamadık. İnş. haftaya tanışacağız. Onunlada konuşmayı düşünüyorum. Sen bu durumu nasıl kabul ettin diye.

sayın hocam akşam 5e kadar bekleme olayı kalktı formatörlük tarıh oldu btr yada diğer adı ile biter görevlendirmesi gayet açık. stajer değilsen aksam bes olayı bitmiştir.

bu arada müdür sana nasıl karışıyor :) nere çıkarsa görevlendirme orada btr olursun benim müdür istediği halde bu arada bende istediğim halde kendi okulumda btr olamadım.

bu arada 30 değil 35 saat yani o saati doldurunca çıkın evinize gidin o sizi şikayet etsin sonra 147yi arayın birde sendika tabiki müdürde amirin ama oda devlet memuru sonuçta

Geri