BTR GÖREVLENDİRMESİ 2013-2014

Kodla Büyü
tuncaygulnur' Alıntı:
Ankara BTR görevlendirmeleri başvurularını 02-04 Eylül arası alıyor

bu nasıl bir resmi yazı yahu akşam akşam ben mi algılayamadım 2012 2013 II. dönem btr diyor hem de fatih donanım kurulumu tamamlanan okullarda diyor ?!

yalnız komik olan şey kaç saat derse giriyorsunuz sorusu idi. önceden okul açıldığında sınıflar belli idi bu sorunun cevabı vardı. şimdi 2sine kadar süre vermişler. ne bileyim 7 yada 8 lerde hangi sınıflar seçecek dersi

sabah müdürüm aradı söyledi bana tekirdağda da başlamış başvurular, gerekli evrakları yolladı bana..öncelikli olarak fatih projesi kapsamındaki okullara görevlendirme yapılacak diyor yazıda, önceki yazılarda da mı böyleydi bu tam hatırlayamadım??? ben lisede görev almak istemiyorum, okulda da 10 saat dersim var ne yapıcam bilmiyorum :(((

ozlem22' Alıntı:
sabah müdürüm aradı söyledi bana tekirdağda da başlamış başvurular, gerekli evrakları yolladı bana..öncelikli olarak fatih projesi kapsamındaki okullara görevlendirme yapılacak diyor yazıda, önceki yazılarda da mı böyleydi bu tam hatırlayamadım??? ben lisede görev almak istemiyorum, okulda da 10 saat dersim var ne yapıcam bilmiyorum :(((
Evet hocam gecen senede once liselere yaptılar. Hatta liseler dolmadigi icin ortaokullarda ihtiyac olmasina ragmen
Ilk donem görevlendirme yapmadilar.yani en azindan Denizli'de boyle oldu.bu sene nasil olur bilmem.Denizliden hala ses seda yok galiba.

Ankara yazı göndermiş. Aşağıya ekliyorum. 2-4 Eylül arası başvuru alınacakmış.

Ekli dosyalar

• (22442)_Bilişim_teknolojileri_rehber_öğr....._J2D69D2C7J.zip
    37.9 KB · Görüntüleme: 91
Şu gorevlendirme yazilarini gonderirken okul idaresi icin de ders programi hazirlanirken gerekli hassasiyeti gostermeleri gerektigi notu düşülse cok iyi olur. sabah kendi okulumda ogledn sonra lisedeyim. idareciler nasil olsa ogleden sonra gidiyorsun diger okula diyerek sabah programimi dolu-bos-dolu seklinde butun haftaya yayiyorlar saolsunlar. oysa resmi yaziya eklenecek bi kucuk not sayesinde biz de idareyle muhattap olmak zorunda kalmayiz. malum herkesin idarecisi iletisime acik olmayabiliyor

bilgiafra' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
Evet hocam gecen senede once liselere yaptılar. Hatta liseler dolmadigi icin ortaokullarda ihtiyac olmasina ragmen
Ilk donem görevlendirme yapmadilar.yani en azindan Denizli'de boyle oldu.bu sene nasil olur bilmem.Denizliden hala ses seda yok galiba.

tekirdağda şu an projenin yürütüldüğü 9 okul var onları da tercih edenler olur diye düşünüyorum. benim başka sıkıntım daha var, bt sınıfı ortaokul binasından ilkokula taşındı ve ortaokulda bt sınıfı yok görünüyor şu an ve benim kadromda ortaokulda. ilkokula görevlendirme isteyebilir miyim sizce??? bu arada başvurular da 2 eylül pazartesi öğlen 12de bitiyor, kimse başvuramasın diye mi böyle bi takvim belirlemişler hayret bişey..

Geri