BTR GÖREVLENDİRMESİ 2013-2014

Kodla Büyü
Arkadaslar yazıyı ekler misiniz? Neresi olduğu önemli değil, kosullarını merak ediyorum...

Aksaray da 4 eylül e kadar başvurular yapılacak il mem sitesinde haber var inşallah ilkokullara görevlendirme verirler bilgisi olan arkadaş var mi ilkokullar la ilgili aksaray merkez de

volkantb' Alıntı:
Aksaray da 4 eylül e kadar başvurular yapılacak il mem sitesinde haber var inşallah ilkokullara görevlendirme verirler bilgisi olan arkadaş var mi ilkokullar la ilgili aksaray merkez de

Hocam sayfada göremedim. Bağlantı adresi verir misiniz?

Ulen rehber öğretmen odasında yatar ve 30 saat çalısır, bize gelince okulun bitiş saati... Bırakın yahu 30 saat üzerinden bakarım bende...

elzonur' Alıntı:
Elazığdan haber var mı? ben göremedimde

Hocam Elazığ' ın ben yapacağını bile sanmam, sakın bana mecbur yapacaklar deme, bunlara işlemiyor

Ben hakkım olan eş özrü başvurusunda bir sorun çıktı da, onlara sorunu çözdürene kadar neler çektim, bana bakanlığı sen arayacaksın biz aramayız, bizim görevimiz değil gibi ne laflar söylediler

Kısacası Elazığ yüzde bir ihtimal yapar,

Aksaray, Sivas, Adıyaman, İstanbul, Adana, Konya MEM'ler tebrikler sizlere :alkis: Diğer iller büyük ihtimalle BTR yazısı geçen sene yayınlandı 2013-2014'ü kapsamıyor diye kendilerince yorumluyorlardır. Umarım yanlış düşünüyorumdur

mahmutemre2211' Alıntı:
elzonur' Alıntı:

Hocam Elazığ' ın ben yapacağını bile sanmam, sakın bana mecbur yapacaklar deme, bunlara işlemiyor

Ben hakkım olan eş özrü başvurusunda bir sorun çıktı da, onlara sorunu çözdürene kadar neler çektim, bana bakanlığı sen arayacaksın biz aramayız, bizim görevimiz değil gibi ne laflar söylediler

vallahi hocam kendileri bilir yan gelir yatarım 3 saat dersime girerim elimide bişeye sürmem

elzonur' Alıntı:
mahmutemre2211' Alıntı:
elzonur' Alıntı:

vallahi hocam kendileri bilir yan gelir yatarım 3 saat dersime girerim elimide bişeye sürmem

Aynen hocam, 7 saat dersim var girer çıkarım evime giderim, yan okula da gönderseler en fazla 15 saat dersim olur, aslanlar gibi giderim, elimi de en ufak birşeye asla sürmem, bozuldu yap hocam diyen olursa da doğru il meme gönderirim :)

ogrt_kartal' Alıntı:
Aksaray, Sivas, Adıyaman, İstanbul, Adana, Konya MEM'ler tebrikler sizlere :alkis: Diğer iller büyük ihtimalle BTR yazısı geçen sene yayınlandı 2013-2014'ü kapsamıyor diye kendilerince yorumluyorlardır. Umarım yanlış düşünüyorumdur

Çok doğru düşünüyorsun hocam, mem ler yönetmelikleri kendilerince anlayıp iş yapmamak için neler yapıyorlar, geçen senebaşı elazığda neler çektik biz, adamlara diyoruz bakın her il yapmış diye, o zaman vekil il milli eğitim müdürümüz vardı, beni ilgilendirmez görevlendirme yasak deyip Ömer Dinçer sevdalılığı yaptı bize. kavgalar döğüşler, daha doğrusu elimizi işe sürmeyince okul müdürleri mem' i aramaya başladı, o zaman bakanlığa görüş yazısı yazacam dedi. Nitekim aldık görevlendirmeyi ama 2 hafta ekdersimizi gitti, ona da haram olsun o ekders. Zaten makamında da kalamadı :)

illerin mem kalitesine ve vizyonuna göre birde eğitime bakış açısına göre yöneticilerin kararları doğrultusunda illerde değişik uygulamalar olabiliyor.
genelde büyük ve başarılı iller böyle şeyleri fazla uzatmadan hemen bitiriyor.

ya arkadaslar kimin kac saat derse girip girmedigi belli olmadan ne bu acele illerde anlamadim gitti adam basvurdu sonra ders saati diyelim 25 cikti napcak iptal edecekmi yok ugrasip duracak. yani ders program ve saatleri belli olsa eminer ilk hafta cuma basvuru alip cars.ya kadar felan sonra ikinci hafta pers aciklasa btr leri millette ders saatine gore karar verse ne olur

Geri