ANKARA BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Kodla Büyü
Arkadaşlar biz listeleri göremedik ama biraz önce BTR öğretmen ek görevlendirme yazısı geldi okullara.. 12-16 eylül tarihleri arasında açık kalan okullara başvuru yapılacaktır diye..bu nasıl iş biz sonucu öğrenemedik..ek başvuru duyurusu yapıldı..

Ankara saçmalıkta sınır tanımıyor, bulunduğum ilçedeki okulu kapalı gösterip beni başka beldeye gönderdiler ek atamada ise şimdi ilçedeki okulu açmışlar, puanı yüksek olan 50 km öteye düşük olan merkeze ne güzel düzen

Arkadaşlar sonuçlar nerde, neden öğrenemiyoruz biz, bizim okulda falan haber yok, görevlendirildim mi görevlendirilmedim mi anlamadım ? Sizler nasıl öğrendiniz ? Mail adresinize mi geliyor ?

Arkadaşlar ek başvuru için sisteme girdiğimizde tc numarası hatası veriyor. Ulaşabileceğimiz bir tel varmıdır acaba ankaraya yeni atandığımdan kimseye ulaşamıyorum. Çubuk ilçesininde bu konuda pek bilgisi yok

Beyler siz de ek başvuruya tıklayıp TC'nizi yazdığınızda ilk başvurduğumuzdaki(ek başvurudan önceki) dilekçe dolu olarak mı açılıyor?

Ankara sonuçları ne zaman açıklanacak acaba bir bilgisi olan var mı acaba? ek görevlendirme alımları bitti.bu sene niye böyle yaptı Ankara bilmiyorum.

Sonuçlar açıklandı, okulun evrak sistemine geldi. Bazı ilçeler okullarin evrak sistemine gondermemis, ilçeyi arayın, sincanda pazartesi 14:45 gibi geldi onay yazısı.

kelebeketkisi hocam sonuçları pm gönderebilir misiniz? keçiörendeyim bizim okulun evrak bölümünde yok anlamadım gitti ya.mail olarak gönderirlerdi o da yok.nasıl öğreneceğiz bu sonuçları

Geçtiğimiz dönem göreve başlama yazımızı ilçeye elden götürmemizi istemişlerdi. Bu sene öyle bir saçmalık yok değil mi?

Geri