ANKARA BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Kodla Büyü

formatorum

Aktif Üye
Ankara yazı geldi 2-4 Eylül başvurular alınacak..

Ekli dosyalar

• basvuru yazı.JPG
    basvuru yazı.JPG
    81.6 KB · Görüntüleme: 2,123
Arkadaşlar başvuru yaparken açık olan okulları görebilecekmiyiz..aksi durumda nereyi isteyecegiz..kendi okulum doldu başka bir okul istemek zorundayım.

yazıda "2012-2013 eğitim öğretim yılı 2. dönem" yazıyor. sanırım kopyalarken değiştirmeyi unutmuşlar :)

Dün görüştüm arkadaşlar yine öncelik fatih projesi kurulumu yapılan okullar.Geçen seneki gibi önce o okullar açılacak sadece.Görevlendirmeler yapılınca diğer okullar açılacak.

sirius2006 tam da benim merak ettiğim konu buydu. Fatih mi öncelikli diye cevabın için sağol. Merak ettiğim başka bi konu fatih olan bir okula gittikten sonra kendi okulumuzda ki derslerimiz ne olacak?

Arkadaslar yegitek yazmasina aldanmayin yegitek dedigi il mem in icindeki yegitek bolumu tutupta gazinin karsisindakine gitmeyin!

sirius2006' Alıntı:
Dün görüştüm arkadaşlar yine öncelik fatih projesi kurulumu yapılan okullar.Geçen seneki gibi önce o okullar açılacak sadece.Görevlendirmeler yapılınca diğer okullar açılacak.

Hocam Fatih kapsamındaki okular dolduktan sonra tekrar mı tercih yapılacak?
Bir de başka ilçedeki okulları seçebiliyor muyuz?

2013-2014 öğretim yılı 1.Dönem görevlendirmeleri 02-04 Eylül 2013 tarihleri arasında ankara.meb.gov.tr/bilisim/basvuru adresinden alınacaktır.

Ancak bakanlık sunucularında yaşanan sıkıntı nedeniyle henüz basvuru ekranı yayınlanamamıştır.

Öğretmenlerimizin ilgili adresi takip etmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize.

bana "tercih yapmanıza gerek yok, 2012-2013 1. dönemde görevlendirildiğiniz okulda göreviniz uzatılacaktır" tarzında bir mesaj çıktı.

böyle saçma şey mi olur yahu? Belki ben gitmek istemiyorum oraya tekrar. Benzer sorunla karşılaşan, bu durumun neden kaynaklandığını bilen arkadaşımız var mıdır acaba?

m_yılmaz' Alıntı:
bana "tercih yapmanıza gerek yok, 2012-2013 1. dönemde görevlendirildiğiniz okulda göreviniz uzatılacaktır" tarzında bir mesaj çıktı.

böyle saçma şey mi olur yahu? Belki ben gitmek istemiyorum oraya tekrar. Benzer sorunla karşılaşan, bu durumun neden kaynaklandığını bilen arkadaşımız var mıdır acaba?
görevlendirildiğiniz okul fatih projesi kapsamında mıydı?

evet şimdi ilk 3 tercihte fatih donanımı olan okullar çıkıyor, 4. tercihte kendi okulumun adı var. ilk tercihleri boş bırakıp 4. tercihi seçebilir miyim ki? yoksa bu başvurular bitince yeni bir başvuru sayfası mı açacaklar?!

ilk tercihte kendi okulumuz var sanırım kendi okulumuzu yazabiliyoruz fakat fatih projesi olan okullar dolmazsa görevlendirmemiz yapılmayacak.

Arkadaşlar ben bugün göreve başladım. btr.defter.org adresine yönlendiriyor. Gelen sayfadan tc no ve e-postayla beraber güvenlik şifresini girdikten sonra tamam diyorum ve aynı sayfaya tekrar gönderiyor. Sizde sanırım böyle olmuyor. Acaba bugün göreve başladığım için mi böyle olmuştur. Benim gibi olan başkası var mı?

mustafa_ogr' Alıntı:
Arkadaşlar ben bugün göreve başladım. btr.defter.org adresine yönlendiriyor. Gelen sayfadan tc no ve e-postayla beraber güvenlik şifresini girdikten sonra tamam diyorum ve aynı sayfaya tekrar gönderiyor. Sizde sanırım böyle olmuyor. Acaba bugün göreve başladığım için mi böyle olmuştur. Benim gibi olan başkası var mı?
yeni geldiğiniz için bilgileriniz veri tabanında yok. bilisim06@meb.gov.tr ye ad soyad tc kimliğini iletişim bilgileriniz çalıştığinız kurum bilgilerini içeren bir mail atın hocam.

yesimk06' Alıntı:
mustafa_ogr' Alıntı:
yeni geldiğiniz için bilgileriniz veri tabanında yok. bilisim06@meb.gov.tr ye ad soyad tc kimliğini iletişim bilgileriniz çalıştığinız kurum bilgilerini içeren bir mail atın hocam.

Teşekkür ederim hocam. İnşaallah bu tercihlere yetişir.

Geri