ANKARA BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Kodla Büyü
tercih sıranız hatalı diyor sürekli kadrımun bulunduğu çubukta sadece iki okul görünüyor ilk 4 tercihi bu 2 okulu yazıyorum. ama galiba bi mantık hatası var sorgulamada ilçede sadece 2 okul olacağını hesaba katmamışlar sanırım..

Dün ilçedeki okulları görebiliyordum..bu gün sadece kendi okulum var..diğerleri yok...niye böyle olduğu hakkında bilgisi olan var mı?...benim okulda btö var..yani normalde yazsamda çıkmaz..bilgi alanlar acil paylaşırlarsa seviniriz..

Giriş yapamıyorum bugün, dün girilebiliyordu. Bugün ise tc kimlik no nuz yanlış filanca adrese mail atın deniliyor... Yarın da son gün...

keşke bol bol dersimiz olsa da formatör olcaz diye server'iylen error'uylan uğraşmasak ya.

herkes bitirmiş bi üçümüz kalmışız hocam galiba. sen ben ve justified_tg hocam galiba.

ARKADAŞLAR EVRAKLARI TESLİM ETTİĞİMİZ 71 NOLU ODA TAŞINMIŞ!

Yeni yeri 4. Akşam Sanat Okulu binasında. Abant sokağın sonunda, Beşevlerde. Boş yere il MEB binasına gitmeyin.

Ben evrağı bugün teslim ettim.

Arkadaşlar bi sorum olacak. Es durumu atamasi ile tayinim ankaraya çıktı. Ancak daha kararname gelmediği icin başlayamadim.yarin da yetismeyecek. Btr gorevlendirmesinin son günü de yarin. ankara için nasil basvuracagim?

Konu ile ilgili gelen mail......

"Merhabalar,
Sunucuyla alakalı sıkıntılar yaşamaktayız. Yeni sunucuya geçiş işlemimiz sürmekte. Gün içinde yeniden denerseniz sisteme giriş yapabilirsiniz. 
İyi günler

--
Barış Gökalp Bayburtlu
Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü
Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörlüğü

logox' Alıntı:
Başvurusunu tamamlayabilen oldu mu arkadaşlar?
Ben dün gece başvuruyu internetten yapıp flash diskime html sayfasını kaydettim. Bugün de okulda flash'ı takıp yazıcıdan sayfayı yazdırdım ve müdür bey'e imzalattım. Beşevlerde de milli eğitime 2 saat önce başvurumu verdim. Sunuculara güvenmediğim için her yıl böyle yapıyorum ben, öneririm:) Merak edilen ve kafalara takılan soruları da sordum;

1) 30 saat okulda kalınacak diye bir görev tanımı belirtmedik, eğitim öğretimin olduğu saatlerde okulda duracaksınız. O gün 6 saat ders varsa 6 saat, 7 saat ders varsa 7 saat. İkili öğretim olanlarda da müdür ve formatör oturup sabahçı ya da öğleciden birini seçecekler. Ya da duruma göre yarım gün sabahtan yarım gün öğlenden olabilecekmiş. Anlaşmalarına kalmış.

2) 9 Eylül 2013 Pazartesi'ye formatörlükleri yetiştirebilirsek 9 Eylül'de görevlendirmelerimiz başlayacakmış. Olmazsa 16 Eylül 2013 kesin tarih olacakmış.

hatshepsutpoca' Alıntı:
Arkadaşlar bi sorum olacak. Es durumu atamasi ile tayinim ankaraya çıktı. Ancak daha kararname gelmediği icin başlayamadim.yarin da yetismeyecek. Btr gorevlendirmesinin son günü de yarin. ankara için nasil basvuracagim?
Hocam geçen şubat'ta eş durumu'yla mamak'a gelen arkadaşım da başvuruları 2 gün farkla kaçırdı. Sorun yok. Elden gidip başvuru yapacaksın il milli eğitim müdürlüğü'ne. Okulundan müdürünün iznini alıp kağıt doldurup git.

yasarsahbaz' Alıntı:
logox' Alıntı:
Ben dün gece başvuruyu internetten yapıp flash diskime html sayfasını kaydettim. Bugün de okulda flash'ı takıp yazıcıdan sayfayı yazdırdım ve müdür bey'e imzalattım. Beşevlerde de milli eğitime 2 saat önce başvurumu verdim. Sunuculara güvenmediğim için her yıl böyle yapıyorum ben, öneririm:) Merak edilen ve kafalara takılan soruları da sordum;

1) 30 saat okulda kalınacak diye bir görev tanımı belirtmedik, eğitim öğretimin olduğu saatlerde okulda duracaksınız. O gün 6 saat ders varsa 6 saat, 7 saat ders varsa 7 saat. İkili öğretim olanlarda da müdür ve formatör oturup sabahçı ya da öğleciden birini seçecekler. Ya da duruma göre yarım gün sabahtan yarım gün öğlenden olabilecekmiş. Anlaşmalarına kalmış.

2) 9 Eylül 2013 Pazartesi'ye formatörlükleri yetiştirebilirsek 9 Eylül'de görevlendirmelerimiz başlayacakmış. Olmazsa 16 Eylül 2013 kesin tarih olacakmış.

Sayın hocam btr kurs belgesinin fotokopisi mi orjinalini mi verdiniz...ayrıca evrak teslim yeri il mem binasında mı..?

madi06' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
logox' Alıntı:

Sayın hocam btr kurs belgesinin fotokopisi mi orjinalini mi verdiniz...ayrıca evrak teslim yeri il mem binasında mı..?
Hocam ben bilişim teknolojileri öğretmeniyim, kurs belgesi vermiyoruz biz. Evrak teslim yeri değişmiş, bilginiz olsun. Gazi fen-edebiyat fakültesi girişinden direkt devam ederseniz gazi beden eğitimine ulaşırsınız, orayı da 100 metre geçerseniz yol bitiyor ve karşınıza milli eğitim ek bina'sı geliyor. Sağdaki ilk binaya girip en üst katta 211 nolu odaya teslim edeceksiniz.

yasarsahbaz' Alıntı:
madi06' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
logox' Alıntı:

Hocam ben bilişim teknolojileri öğretmeniyim, kurs belgesi vermiyoruz biz. Evrak teslim yeri değişmiş, bilginiz olsun. Gazi fen-edebiyat fakültesi girişinden direkt devam ederseniz gazi beden eğitimine ulaşırsınız, orayı da 100 metre geçerseniz yol bitiyor ve karşınıza milli eğitim ek bina'sı geliyor. Sağdaki ilk binaya girip en üst katta 211 nolu odaya teslim edeceksiniz.

Başvuru belgesini Yeğitek'e teslim etmiyor muyuz?

MEB Ek bina derken nereden bahsediyorsunuz hocam? Tam anlamadım :?

Arkadaşlar ben bugün eski okulumdan ilişikk kesip gelebildim.Yarın göreve başlatacağım.
Yanlış anlamadıysam ilk olarak internetten başvuru yapıp
müdür onaylayacak
çıktı alıp yeitek e gideceğim.
İşlemler bu şekilde işliyor değil mi? Eksik bi adım varsa düzeltin lütfen?

(Ayrıca başvuruyu tamamlayan arkadaşlar tam olarak yeğitek nerde? yasarsahbaz hocamın dediği yerde mi kesin olarak?)

Gazi beden eğitiminin olduğu yerde 4.akşam sanat okulunun bulunduğu binada 4. katta arkadaşlar ben bugün teslim ettim. Belgemi yerini baya aradık ama sonunda bulabildik.

Arkadaşlar, 1. tercihe kendi okulumu yapıyorum. 2,3,4,5,6,7. tercihlere ilçem yenimahalle olduğu için yenimahalleden liseler yazıyorum. 8,9,10. tercihlere ise asıl gitmek istediğim ilkokulları yazıyorum. Kaydet e bastığımda "Tercih sıranız hatalı. Lütfen kontrol ediniz. " uyarısı veriyor. Anlamadım nerde hata yapıyorum acaba?
Bu arada kendi okulumda norm fazlasıyım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım lütfen.

Geri